Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Stvarno bi mogao neko da otvori nov topik i da se ubace pridoslice iz B lige.

Brt, i ti hoces u Dojcland, na truli zapad.... morao sam da upotrebim stari srpski metod, da bi dao sam sebi slobodan dan, u nedelju...

 

Mito&korupcija [emoji42]

 

5138d89b521200b05192be5b403e1517.jpg

 

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Ne bih da kvarim žurku ali kapiram da je 3000 dlaka dovoljno samo da se vidi da si presađivao kosu, time mnogo više bodeš oči nego kad si proćelav. Šta fali Simonu kapitenu, seksi čika. Na kraju krajeva, uvek je u opticaju Carlos Boozer opcija sa flomasterom. 

 

 Ne dozvoljavam poredjenja sa SImonom i Boozerom, iskljucivo Nick Calathes, veliki sampion  🙂 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, đubrivo. said:

delgado, to što si ćelav samo znači da ti i lebron imate više testosterona od maxe!

 

Previse ga zadrzava u sebi, zato i (o)pada  😏

 

 

 

 

 

 

hoho degli jebena pedercino. ala sam ti ga suknuo

Just now, maXa88 said:

 

Previse ga zadrzava u sebi, zato mu i (o)pada  😏

 

 

 

 

 

 

hoho degli jebena pedercino. ala sam ti ga suknuo

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@nlavrnja & @LayupFromTheMidget

da li je moguce dodati jos npr 2 IR slota, ukupno 4 i da li ste razmisljali o tome?

 

korona ce po ovom protokolu biti vrlo pazljivo tretirana pa ce biti verovatno fantazi timova koji ce uz standardne dtd povrede koje traju po nedelju dana, imati i nekolicinu igraca koji su out 2+ nedelje. da zovemo boru da oobjavi izbore pa da glasamo

 

iz protokola

 

Players, coaches and staff members are organized into tiers (1 and 2) that determine which rules and regulations apply to them. In the case of a positive or inconclusive test of a player, the following must occur for them to return to the court, per the memo.

“At least 12 days have passed from the later of (i) the individual’s first positive PCR test result or (ii) the resolution of symptoms (if any):

• The individual is asymptomatic and there are no clinical concerns regarding a possible risk of infection;

• A team-designated physician has cleared the individual to participate; and

• The physician has reviewed the case with a league-designated physician, who does not object to the team-designated physician’s determination that the individual may participate.

But what if the player merely was around someone in his household who wasn’t feeling well?

“Any Tier 1 or Tier 2 Individual whose household member or close personal contact experiences such symptoms (and the Tier 1 or Tier 2 Individual interacted with such person in the three days prior to the person’s symptom onset) may not enter a team facility, participate in team-organized workouts or activities, or interact with Tier 1 or Tier 2 Individuals until a medical and risk exposure review can be performed by a team-designated physician and that physician clears the Tier 1 or Tier 2 Individual (with written notice to a league-designated physician, who may direct a different course in his or her medical opinion). Such risk exposure review is expected to be informed by, among other things, whether the Tier 1 or Tier 2’s Individual’s household members or close personal contacts are regularly undergoing (or recently underwent) diagnostic testing.”

Along these same lines, consider this much: “By the end of Phase 2 (Dec. 5), teams must make available at least an initial PCR (COVID-19) test for all household members of Tier 1 and Tier 2 Individuals (including minors). Any such household member who will undergo testing must be registered prior to testing.”

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Drakaris said:

 Ove sezone ce biti sampion onaj koji bude bio najaktivniji na FA.

 

ne možeš da se pokriješ sa FA ako ti u ključnim trenucima, štagod bili, dva od top 5 pikova ili generalno onih koji najbolje isporučuju ne igraju po 20 dana.

ali može malo da se ublaži situacija ako imaš 4x IR mesta, prosto da se malo niveliše taj faktor korona + povrede

Edited by đubrivo.
Link to comment
Share on other sites

U nfl fantasyju nam je prosle sezone ispao komesar, pa sam ja ove v.d. tamo smo digli zbog ovoga ir slotove sa 1 na 2, plus 1 dodatno bench mesto. Isao bih i ovde na to, moj predlog je dizanje 1+1, 4 ir mesta mi zvuce malo previse. Videcemo hoce li mozda biti odvojeni obicni ir i covid ir slotovi, onda bi mi bilo ok da ih imamo 2+2

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, nlavrnja said:

U nfl fantasyju nam je prosle sezone ispao komesar, pa sam ja ove v.d. tamo smo digli zbog ovoga ir slotove sa 1 na 2, plus 1 dodatno bench mesto. Isao bih i ovde na to, moj predlog je dizanje 1+1, 4 ir mesta mi zvuce malo previse. Videcemo hoce li mozda biti odvojeni obicni ir i covid ir slotovi, onda bi mi bilo ok da ih imamo 2+2

 

šta znam, meni se i u regularnim uslovima redovno dešava da imam po 4x out igrača i to onih koji nisu nikako za bacanje. dtd da ne računam

ja sam sve u fazonu da bi mi 3IR mesta trebalo generalno a ne za ovu situaciju

 

pojma nemam

Link to comment
Share on other sites

 

Kada bi postojali korona IR slotovi, onda bi problemi bili reseni.

 

Moje je misljenje je da je 3 IR slota sasvim dovoljno. Mi ne znamo kakva ce situacija u vezi korone biti u aprilu i da li ce biti isto kao i sada, a to je za 5 meseci.

 

Treba biti bas baksuz da bi u istom trenutku imao dva zarazena igraca, a i Vojnarovski je rekao da u slucaju vecih zarazavanja, doci ce do prekida sezone.

 

A i birajte manje injury prone igrace na draftu, niko vas ne tera da se zalecete na Galinarija ili Porzingisa.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, John Dies at the End said:

Ja sam prethodne sezone, u 3-4 vezana kola, imao po 4-5 IR igraca... iako nikada ne biram injury prone igrace.

 

Ne znam sta je problem da se u datim okolnostima doda još jedan IR slot?

I, otvaramo novu temu ili nastavljamo da djuskamo na ovoj?

 

 

Pa ti prosle sezone nisi ni draftovao, vec je bio autopick:lol_2: 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...