Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

2 minutes ago, maXa88 said:

Delgado ne moze tad. Ide na operaciju presadjivanja kose

 

 

Ne pitajte otkud znam...

 

Eto taman ti da draftujes.

41 minutes ago, John Dies at the End said:

@nlavrnja , @LayupFromTheMidget

 

A sad ozbiljno, kada je na programu draft, standardno nedelja pred početak lige, 20-og ? ( jbg mora se pravim plan i program rada za sledeći mesec 😴 )

 

Znaci bichuje te debela na poslu.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, maXa88 said:

Па то ово говедо ћелаво. Исто сам му и ја реко

 

Кад нема косу са 25 не треба ни да живи

 

Koristio hemiju zbog teretanola, hteo da ima lepo telo za devojcice. Sta je sledece , da pocne da farba kosu ?

9 minutes ago, đubrivo. said:

opa, ćirilica, postaje ozbiljno

 

Cirilicna pise slova, to je Srbin iz Shipova  Medijanova.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

Kad prodje koronka i bidnes vakcinisan, al S nemacku vakcinu.

 

A i nisi glasao protiv lopovluka za trejd Michela a ja takve stvari uzimam licno i personalno Ki MJ23.

 

Kakav bre qrcpalac trade? Kako znas da nisam glasao? I sam ti rek'o da ne koristim Skajp,  nur Viber ( und  whatsApp... cu ti dam broj, a ti zauzvrat pošalji neke skripta za draft. Ali, nemoj da me uznemiravas :59:

 

I de ce mene vakcinisu, kakav sam ni Corona me nece :classic_biggrin:.

Link to comment
Share on other sites

Ima da nabavim broj od debele ima da je castim da te dodatno bichuje :default_coffee: Cuj kako znam da nisi glasao. E moj ti pa ako te ne spricaju nema nista od putavanja i arbajtovanja u Dojchland. Bidni srecan ako te spricaju u Nemackoj.

 

Ja sam poslovan covek, preko Skajpa sve ide, pa i konverzacija sa coownerom. 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Maxo, za tebe sam i celav Alen Delon.

 

 3000 evra ce da kosta, ne pitajte me nista braco, ako ovo ne uspe, ostajem Nick Calathes do kraja civota

 

  Jos treba da nadjemo nekako neki stan u ovo uzasno covid doba devojka(+Kofer) i ja, znaci ponovo bezim od kuce drugi put

 

  Maxa je zastitna mreza na draftu, ovog puta je mejl ubacen ispravno, al ko zna sta ce iskrsnuti. Inace, operacija mi je 16. decembra, samo taj da mi ne odgovara.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Maxo, za tebe sam i celav Alen Delon.

 

 3000 evra ce da kosta, ne pitajte me nista braco, ako ovo ne uspe, ostajem Nick Calathes do kraja civota

 

  Jos treba da nadjemo nekako neki stan u ovo uzasno covid doba devojka(+Kofer) i ja, znaci ponovo bezim od kuce drugi put

 

  Maxa je zastitna mreza na draftu, ovog puta je mejl ubacen ispravno, al ko zna sta ce iskrsnuti. Inace, operacija mi je 16. decembra, samo taj da mi ne odgovara.

Za sta bre 3 tisuća.... u Turskoj Tisuca i kusur+ sa sve hotelom ( kurave nisu uključene 😴)

 

Zveki brt, debelu smo odavno stavili ad akta, mada navrati ponekad 😄

1 minute ago, Zvezdinho said:

Osisaj se na celavo kao Sale Nacionale ili Sale Obradovic, bezveze trosis pare. Sta fali njima sto su se osisali na celavo i da batalis tu hemiju za teretanu.

 

Evo jedni Maxini :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jbg tebrex, treba da mi usade 3000 dlaka, a tarifa je  -> Evro po dlaci.

Trebalo je sve da bude odradjeno 4. novembra, i da do sad budem oporavljen (oporavak traje 2 nedelje i treba da se ispostuju odredjene procedure) , ali sam se nesto rastuzio iz opravdanih razloga i napio kao stoka par dana pred 4ti a to ne sme zbog anestezije, pa mi je to odlozeno.

 

  Pozelite mi srecu svi, necu da budem celav, imam dosta kose nazad i na temenu jebe me taj prednji deo kod cela bas, a imam bas onako plavu lepu kosicu i bas sam lep decko, greota... 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...