Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

What happens if my league's playoffs were in progress?

If you were in the midst of the playoffs, your league will revert to the last completed matchup period, ending March 8, and the highest remaining seed in the playoffs will be advanced through the bracket and eventually crowned the champion (unless otherwise stipulated by your league's tiebreak rules).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Momci, rezolucija 1244 lepo propisuje sta u slucaju da je PO poceo. 

 

Znaci, vi mozete da priznate ili ne priznate, ali  Medjunarodna zajednica i UN  jasno propisuju pravila.

 

A vi slobodno glasajte i preglasavajte, ceracemo se jos...

 

Dogodine u Prizrenu! 

Link to comment
Share on other sites

Uziva uini, hvala na pitanju. Raste, uci da hoda, danju spava nocu luduje...

 

5. Jula slavimo prvi rodjendan i ujednu pravimo klupsku proslavu titule. Izvoli doci 🙂 restoran Jastrebac od 13h. Bice i nekih poznatih ti faca ( degli i djnemanja 😁

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, maXa88 said:

Momci, rezolucija 1244 lepo propisuje sta u slucaju da je PO poceo. 

 

Znaci, vi mozete da priznate ili ne priznate, ali  Medjunarodna zajednica i UN  jasno propisuju pravila.

 

A vi slobodno glasajte i preglasavajte, ceracemo se jos...

 

Dogodine u Prizrenu! 

 

To niko postuje, gleda se situacija na terenu i realna politika.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maXa88 said:

Uziva uini, hvala na pitanju. Raste, uci da hoda, danju spava nocu luduje...

 

5. Jula slavimo prvi rodjendan i ujednu pravimo klupsku proslavu titule. Izvoli doci 🙂 restoran Jastrebac od 13h. Bice i nekih poznatih ti faca ( degli i djnemanja 😁

 

 

'si normalan da pozoves Delgija na rodjus da istraumiras Juniora( Juniorku ... jbg nisam u toku ) 😴 

 

@Zvezdinho Zveki brate, jebeš ti ovaj truli zapad i usr#ni gastarbajterski život, da se zaposlimo Ti i ja u Kromberg I nek' ide život 😴

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Zvezdinho said:

E @John Dies at the End dolazili Suverenisti u Ksh, da sam znao otisao bi da se slikam sa Hanom:s_d: Ne znam dal je bio neki Krushevljanin dok je Radule pricao:lol_2:

 

Od onda kad' je pevala Cecili , Džeki + Oliver na "mitingu" Arkanove JS u Hali sportova, ne idem na slične manifestacije, da ne doživim razočarenje  :s_d:

Link to comment
Share on other sites

E bio sam i ja tad, bila guzva na ulazu, zamalo nas ne ugazise od guzve dok se nismo probili na parket, jedva preziveh.Najjaca fora sto sam ja terao caleta da vodi mene i mog druga, pa ga onda terao da me stavi na krkache malo mene, pa malo mog druga posto nista nismo videli  u gomili, mali smo bili. Niko ziv nije dosao zbog Arkana nego zbog muzikanti:lol_2: Ja mislim da Ceca nije tad bila.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

E bio sam i ja tad, bila guzva na ulazu, zamalo nas ne ugazise od guzve dok se nismo probili na parket, jedva preziveh.Najjaca fora sto sam ja terao caleta da vodi mene i mog druga, pa ga onda terao da me stavi na krkache malo mene, pa malo mog druga posto nista nismo videli  u gomili, mali smo bili. Niko ziv nije dosao zbog Arkana nego zbog muzikanti:lol_2: Ja mislim da Ceca nije tad bila.

 

Ne moguuuuuuuuu više Zveki, poludecu od ove maske i mera protiv Corone ( dobro, ako sam nekada i bio normalan :wink2: )... Lepo sam trebao kao svi normalni srbi, članstvo u SnS, sefovsko mesto u Kromberg-u, non stop exkurzije SnS Toursom 😴

 

Eventualno u Hemijskoj školi, ali tu je baš zajebano da se upadne kao profesor 😴

Link to comment
Share on other sites

I bre ce ti srede da bidnes profesor, samo da obezbedis sigurne glasove. Doduse ne za stalno i verovatno na neku zamenu prvo. A i zavisi koju vezu imas. Ja mozda imam i vezu, al necu u stranku, neki bi me nazvali budalom zbog toga.

 

A sta ti fali da nosis masku ? Taman da se sakrijes od sramotne sezone na fantaziju ove godine. Evo ja danas nosio masku dok sam placao racune, proveravao porez, svi me na ulici gledaju kao ludaka, jedino u SDK i u geodetskom moja neka braca , obezbedjenje ne da nikom bez maske da udje, ma ni da mrdne. Doduse ono dete od portira sto su ga preko stranke ubacili nista zivo ne zna da ti kaze. Ja ga pitam gde se ide promenu vlasnistva nakon ostavinskog postupka, nema pojma.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 minutes ago, maXa88 said:

 

 

Sram te bilo zveki! Sram te bilo!!

 

A kamo cestitke???

 

 

 

Mislim znali smo da si pomalo lud kad racunas ovo u titulu, sad imamo i dokaz da je ludi Radule presao na tebe. Inace dosadni oni Radulovi svedoci po Nisu, vikednom stalno neki materijal nude i to ono ranije kad sam bio u Nis.

Link to comment
Share on other sites

Da ti nudi Hana, verujem da bi je primio hmm

 

Nema na cemu zveki. Znam da si navijao za nas. Ipak smo najharizmaticnija ekipa i od pocetka smo prisutni. Ovu titulu posvecujemo malom maXi junioru. Bio je talija od pocetka do kraja sezone. 

 

@delgado

Cestitke i degliju. 

 

Bravo degli!!! Nevr valk aloun!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ostaje veliki zal zbog kraja sezone i sto moja ekipa nije uspela da se pokaze u punom sjaju. Mislim da sam imao po imenima najzvucniju i ubedljivo najmladju ekipu, dosta sam rizikovao na draftu i to je izgledalo kao da ce se isplatiti. Po imenima, verovatno najbolja prva petorka bilo koje ekipa na nasem fantaziju u poslednjih par godina:

Trae
Beal
Ingram
Markannen

Bam

Uz zamene Mich Roba, Pj Washingtona, Jeremy Granta verujem da bi bilo dosta zanimljivo...

Link to comment
Share on other sites

Ma pusti me puko sam juce na kladari 3 tiketa na jednu neverovatni splet okolnosti koji ne mogu da pisem, vise je za film, plus nisam igrao jedan tiket jer mi je tada bio jedan u igri, a taj neodigrani proso ovaj pao i to tako sto sam u poslednjem momentu izbacio Suareza daje gol i ubacio Mesija.Naravno Suarez daje gol, Mesiju ponistavaju gol zbog VAR-a i puko ko bugarska skupstina.

 

Lizem svoje rane jos od sinoc.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...