Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

@LayupFromTheMidgetTebe bi premlatio kao plitak potok ( rekao sam ko ce da pobedi u regularnom delu a ko u PO po Avendzersima, dosuse i tu prvu si srecno pobedio jer sam sklonio Redika) , samo mi je to bio cilj zbog trejd lopovluka ( kao onomad Procke kad je uzeo supertar igraca sa 5 meca u nedelji i imap CP3 sa 5 meca pa  je prosao kako je prosao u cuvenom 1/2), al na kraju dzabe si krecio :default_coffee: Doduse mozda i bolje za tebe jel uvek na kraju chokiras. Imao sam bas solidan broj igraca sa 4 meca u 1/4. Jebo koronu i Gobera, barem da je sezona izdrzala jos nedelju i po.

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

Ne bi mogao da dobijem 4 kategorije a vodio sam protiv prvog favorita za osvajanje u 1/8 :lol_2:. Ne glupiraj se. Kazem ti prosao bi ti kao Procke iz cuvenog 1/2 iz istih razloga.

Jeste uvek si imao kapacitet za logiku
Tako ko dobije Milvoki je automatski prvi favorit, isto kao ja sto sam dobio najveceg favorita(isto Magiju) pre koju godinu u 1/8 i odmah sam postao 1 favorit...
Kukao si kao zdapi cele sezone kada je sve  gotovo pala mudasca i pocelo kurcenje.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

Ja koliko znam ja sam ti obecao jos u regularnoj sezoni da ces u PO da prodjes kao Tanos u zadnjem delu Avendzersa ako se sretnemo.

Da i posle si pola sezone kukao kako imam najjaci tim i sve je gotovo.
Zato te zovem Bipolarni-zveki. 
Npr odes par strana unazad i vidis tvoje kukanje.
Jos se Len izborio za minutazu steta mogao je da bude zamena za Adamsa.

Link to comment
Share on other sites

Ja koliko se secam pre nekoliko nedelja pred mec si pricao kako me razbijas, onda dodje mec kao nije nista sigurno, umusis se ko Ivica Dacic posle izbora kad treba da ga SNS stavi u vladu. Pa kad se zavrsi taj mec onda prodje jos malo pa opet po starom, jbg zbog toga si i choker. Daj vratite Procketa, gde ovaj da mi bude arhineprijatelj sledece sezone kad se umusi kad dodje mec ko pudlica jbt ne moze da ga mrzis nikako, plus nista zivo nije osvojio nema ni finale. A sa Procketom si fantazi neprijatelj onako izistinski kad dodje mec i gruva i pre i posle.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Predlažem da se na espn profilu lige stavi poll, a može i ovde, šta dalje sa sezonom. Naravno da ovakve ostoya style titule postoje samo u glavama njenih imaginarnih osvajača, ali uvek sam bio za demokratiju pa da glasamo.

 

Što se mene tiče, sezona se poništava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Chaos Is Me said:

Predlažem da se na espn profilu lige stavi poll, a može i ovde, šta dalje sa sezonom. Naravno da ovakve ostoya style titule postoje samo u glavama njenih imaginarnih osvajača, ali uvek sam bio za demokratiju pa da glasamo.

 

Što se mene tiče, sezona se poništava.

 

Ladno si se usrao da te Delgado ne prestinge po broju titula:s_d:

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Chaos Is Me said:

Predlažem da se na espn profilu lige stavi poll, a može i ovde, šta dalje sa sezonom. Naravno da ovakve ostoya style titule postoje samo u glavama njenih imaginarnih osvajača, ali uvek sam bio za demokratiju pa da glasamo.

 

Što se mene tiče, sezona se poništava.

 

ja volim da glasam, zvacemo i boru ali ne kontam zašto glasamo ako nema dovoljno tekmi da se završi plej of i sa 22 ekipe od 30 

Link to comment
Share on other sites

Ni ja nemam pojma zbog cega se glasa kad je sezona prekinuta i kad je jasno da nema pobednika lige, jbg sad nek se zale Silveru sto  ne igraju svi timovi i sto ne moze da se nastavi fantazi sezona.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...