Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

36 minutes ago, Zvezdinho said:

A zbog cega bi se zakljucavale izmene ? Ako neko hoce da spici sve izmene zasto mu ne omoguciti. Drugo neki imaju igrace koji za 15 dana nece da budu starteri i nece im sluziti ni za sta. Meni licno odgovara kako vi kazete jer imam i los vejver, al stvarno ne vidim logiku . To se Matic usrao da mu ne uzmu igrace ovi sa boljim vejverom.

 

Maticu dzabe si muljao za Michela i ako se vrati NBA igrace se kraca NBA sezona sa novim rasporedom.

 

verovatno zbog toga što je počeo plej of a to znači da postoji 12 ekipa koje su i vanično završile sezonu, pa bi bilo jako teško pratiti u ovoj pauzi ko i zbog čega baca xy igrača. drugim rečima prostor za muljavinu je solidan. 

 

mislim, može i tako ali mi onda vratite tijanu ajfon : i

 

mislim da je ovo ipak "za svaki slučaj", ja zaista ne vidim kako bi se nba liga nastavila u formatu koji omogućava i da se fantazi nastavi. 

Link to comment
Share on other sites

Pa ono kada prodje period izolacije igraca i sudija koji su bili u kontaktu sa Goberom moze se nastaviti sezona pred praznim tribinama.

 

Drugo Ejton i ovo ne mogu da se porede. Ejton je bacen prvi pik sa drafta iz besa, ovde nemas takav slucaj vec normalne FA.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

sad mi je wook omiljeni lik. i malo maxa88, zbog caleba.

 

Uzmi maxo prvu tituluu!!! Prvu tityluuu!!1

Prvu tituluu!!1

 

Uini sta mislis? Hoce li nam dodeliti titulu? Silver najavio pauzu 2-3 nedelje

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, uini said:

pusti me maksimilijane da kiselim grožđe. imao sam jovanjicu u džepu a lavrnju bih pokosio takođe obogaljenog i došao u micko polufinale, što je meni ravno tituli. 

 

 

30 dana pauza, minimum. Degli otvorio sampanjac

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

While the NBA season remains paused, we have taken steps to extend the current matchup scoring period. This will ensure that matchups will not advance during this shortened matchup window. We will continue to monitor the situation and adjust matchup periods accordingly.
 
 
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...