Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Ajde Bobi jos neki ofanzivni skok da osiguram pobedu u 1/8 :lol_2: E do kurca jebeni OT u Atlanti i 3 DD Madjije.

 

Gledaj sad ovo.

 

Sledece sezone se prebacujemo na NHL fanatazi zbog ovakvih stvari :P

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

We are aware the NBA season has been suspended due to the COVID-19 outbreak, and we are actively monitoring the situation. When schedule changes are announced, ESPN Fantasy Basketball schedules and matchup periods will be adjusted accordingly. We will announce those changes when we have the necessary information to do so. Please keep yourself safe. For more information on how to do so visit the CDC website.
 
 
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da to nije moguce... Najbolje sto mogu je da stavim limit 1 izmena nedeljno. Ne bih nista sada dirao, da se ne zezne nesto u ovoj nedelji, to bih stavio u sledecoj, a za sada da se postuje dogovor i ne radi nista sa fa, da se dzabe ne mucim i ne vracam igrace

Poslednja vazeca izmena je chaosova, kyle umesto ollynika

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa bas zato napravio si medjunarodni incident prosli  put; sada treba da dignes Duranta Kleja i ostale....😂

 

korona - dinasty

 

imam utisak da nema nista od lige, nevezano za fantazi. pauza ispod metaripo dana nema smisla a onda treba da spice sve tekme i plej of. aint gonna happen

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nlavrnja said:

Nema sanse da ameri propuste toliku lovu... Moja prognoza igra se direktno PO po trenutnim pozicijama

 

tjah, moguce. to za fantazi ne pomaze doduse

 

uglavnom, evo mog print-screen tima sa datumom u donjem desnom uglu ako pomaze

 

kMlXxP5.jpg

 

 

 

..inace da pohvalim caleba martina kojeg je @maXa88 prvi otkrio a kod mene je procvetao kao dujina ruza

23 i 19 pts, 3 i 4 stl, 2 blk, 7 skokova, opasan mladic blizanac

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Nema na cemu uini. Hvala i tebi  sto si spicio WA na Hernangomeza i  time mi skrenuo paznju na DD masinu Zellera. 

 

Lm, kako ces ti narednih par dana? znas da niko nece uzimati igrace  dok traje  pandemija  😪

Link to comment
Share on other sites

ne znam tebratore, probudi me besika oko 4, vidim jrue ppd (prvo mi se ucini sspd, reko jebote i kod mene drogos), embiid igrao, frankie 1/7, u tri lepe

 

tek posle skapiram sta se desava

steta, protutnjao bih preko @nlavrnja posade, mogao sam da zabelezim uspeh semifinala, sto uvek sebi zacrtam pred sezonu

Link to comment
Share on other sites

A zbog cega bi se zakljucavale izmene ? Ako neko hoce da spici sve izmene zasto mu ne omoguciti. Drugo neki imaju igrace koji za 15 dana nece da budu starteri i nece im sluziti ni za sta. Meni licno odgovara kako vi kazete jer imam i los vejver, al stvarno ne vidim logiku . To se Matic usrao da mu ne uzmu igrace ovi sa boljim vejverom.

 

Maticu dzabe si muljao za Michela i ako se vrati NBA igrace se kraca NBA sezona sa novim rasporedom.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...