Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Just now, LayupFromTheMidget said:

Ma gotovo je ne znam sto si dizao Bijomba.
Zeler je starter imace ~22 minuta wily ce imati ~19 ostalo ce igrati small ball. Samo su mene zajebali da dropujem Portisa posto sam imao DD zver Bijamba...Usta ih jebem.

 

daj bože da je tako, meni bizmark ne odgovara. ali borego i jordan su dileje, neka budu svi kod mene pa ću odlučiti u ponedeljak. taman da ne trošim potez u 1/8finala 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

kakav cliffhanger imam sutra. pocinje plej of a ja ne znam jal willy ili bizmark igraju. verovatno cu obojicu da ostavim u ponedeljak pa da zaklucujem na osnovu tog uzorka

 

Sta te briga, ti barem igras PO za razliku od mene.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

Ti i dalje ne možeš da ukapiraš da je tebi odgovaralo da dobiješ ove sedmice više nego bilo kome, jer bi tako izbegao Mađiju do eventualnog finala, kad bi ti ekipa bila kompletna. 

Beznadežan si Zveki. :smiley26:

 

Kakav Madjija ljudi, ja gubim od 9e ekipe na tabeli koja igra bez prvog pika. I od Zvekija mogu da puknem s obzirom da ima pola Sarlota koji ima 4 tekme..

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Dies at the End said:

Ne brini... Kako sam ja u grcevitoj borbi za opstanak, i prinuđen sam da menjam igrača i uzimam sa FA, biću prinuđen da drop-ujem nekog igrača tipa bezvezni LVert 😴

 

Debeli ti baš odlučio da se pridružiš Vučini, koliko vidim? :kece:

 

Ne znam što ne odradi tu fuziju tj. franšizing, da ne moraš da tavoriš po dnu i boriš se za opstanak do poslednjeg kola svake sezone. :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Magia said:

 

Kakav Madjija ljudi, ja gubim od 9e ekipe na tabeli koja igra bez prvog pika. I od Zvekija mogu da puknem s obzirom da ima pola Sarlota koji ima 4 tekme..

 

To je jedino što ima, inače je raskurcao ekipu samo tako. Ni on ne zaslužuje playoff, ali tako mi i treba, kad sam se više od pola sezone izmotavao i čašćavao kategorije, pošto sam odradio vrhunski draft pa se opustio, u fazonu lako ćemo. :twak:

Ajde što je dao Gobert-a za siću + meni poklonio Redick-a, nego je posejano FA kvalitetom kao nijedna ekipa do sada. 

Jedini koji je radio besmislenije trejdove je grof. 

 

Tako da si bezbedan Mađijo, samo se fokusiraj na par kumulativnih kategorija, ovo sve na % uzimaš lagano, a i TO verovatno. 😊

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Magia said:

 

Kakav Madjija ljudi, ja gubim od 9e ekipe na tabeli koja igra bez prvog pika. I od Zvekija mogu da puknem s obzirom da ima pola Sarlota koji ima 4 tekme..

 

Alo ja ispadam iz PO price sjebao sam se sa izmenama, da nisam usao bi u PO.Plus me unakazio Bejns.I nemoj laznu skromnost, pa ti imas iz Sharlota PJ Vashingtona koji sabija.Imas Bila, Janga, Ingrama, M.Robinsona, Ja da imam takav tim kurchio bi se da cu da se prosetam do finala. Igraces protiv Grofa koji u ovom trenutku ima bolji tim od mene.

 

Drugo ubio sam se psihicki nocas, imam zavet da ne mesam igrace i utakmice, Stavim Lija,pASKALA IZ gs , Horforda i trazim 4. mec. Ajd necu PJ deselktujem ga kao i Grahama, deselektujem Valancijunasa  ( svi izadjose) i dodam Portland-Sakramento 1 i tu puknem. Pa jebote poslusaj sebe nekad. Veceras nenormalne granice.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

@Zvezdinho Znaš li da li je ostao koji DD na FA ove sedmice? Čisto da znam imam li za čim da žalim. 

Ne računaj Baynes-a, pošto nisam imao dovoljno visok waiver za njega. 

 

Pokušavam da izračunam da li sam imao barem teoretsku šansu ove sedmice da se ušunjam u playoff, a od ponedeljka sam već digao ruke, iako sam to veče uzeo najboljeg dostupnog FA. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...