Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

5 minutes ago, maXa88 said:

Lavrnjo ako moze reaguj na ova izdrkavanja, ako ne da raspustimo i mi tim pa ne mora ni da igramo. Ako je covek isfrustiran to je njegova stvar. Nemoj da se pravi sprdnja od lige na kraju

 

 

 

meni je okej. 

dajte mi hrišćansko drvo i okej smo. 

Link to comment
Share on other sites

I posle veliki detektiv midzet kaze ja sam u nekom dogovoru da Wook-om. Dobro bre uini na sta ti ovo lici, najmanje sam ocekivao ovako bedne poteze od tebe. Ne nudimo nista samo ce ti lavrnja skinuti Ejtona iz ekipe.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Ne bi bilo lose da se i ovi sto su se okoristili budu takodje ugaseni. Nije slucajno da Ajton zavrsi bas u njihovom timu 

 

Edit

 

Uini je najbedniji ovde. Uvek kao simpa prema svima i onda prc. Od sad krece kampanja protiv kolovodje uinija i njegovog rascmarenog sendvicara

Edited by maXa88
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

I posle veliki detektiv midzet kaze ja sam u nekom dogovoru da Wook-om. Dobro bre uini na sta ti ovo lici, najmanje sam ocekivao ovako bedne poteze od tebe.

 

hahah jel trebalo da javim tebi da je FA 

 

dogovorite se, skupite pare i vratiću aytona, samo ne znam kome (kome kome) 

Link to comment
Share on other sites

Meni si mogao i da javis kad sam spicio svih 7 izmena. Vraca se Ejton Vukovom timu. Kakvi su ovo komentari ??? Ako se zezas , vrlo ti je losa sala. Teska lejmara od shale. Zar stvarno mislis da ces da zadrzis Ejtona.

 

tenor.gif?itemid=10147933

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Sad ćemo da vidimo da li je Lavrnja još uvek onaj dobri stari Zevs, ili je postao mekušac. 

 

Ako je još uvek čvrste ruke kao nekada, Vučini će i Vini da se pridruži do ponoći. 

I grof, nadam se. :kece:

 

Inače nije loše što se ovo desilo, čisto da steknu malo ljudi pravu sliku o pojedincima. 

Iako sam ih davno pročitao i upozoravao na njih, ali avaj. :59:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, maXa88 said:

Ovo ako sad prodje, trajace zauvek. Nije dovoljno kazniti samo sendicara, nije on kriv. Zna se ko stoji iza organizacije. Maske su pale. Vreme je da liga pokaze svoju snagu i kazni v(u)inovnike. 

 

Ja bih ga izbacio iz fore, pa onda da vidimo šta nudi da mu se vrati franšiza. :classic_cool:

 

Btw jedan je Lucid! :classic_sleep:

 

Inače, meni još uvek Holmes I Trista imaju DTD, iako nisu igrali od pre Božića. 

Izgleda ću morati da tražim poništenje rezultata kola zbog ovoga. :twak:

 

 

:classic_tongue:

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, maXa88 said:

Ovo ako sad prodje, trajace zauvek. Nije dovoljno kazniti samo sendicara, nije on kriv. Zna se ko stoji iza organizacije. Maske su pale. Vreme je da liga pokaze svoju snagu i kazni v(u)inovnike. 

 

samo priznaj javno da je delgado franchise player a ti si sidekick + lavrnja da se zakune da ayton ide natrag kod wooka i okej smo. 

Link to comment
Share on other sites

Ja bih ga izbacio jer je prozivao zvekija i nesrecnog matica za  trejd prevare a na kraju je pokazao svoje pravo lice. 

 

Nema sta uini. Ovde se vidi kakav si covek. Nije da se hvalim ali uvek sam imao osecaj da prepoznam prevarante. Ni tebe ni juventus nikad nisam gotovio cak i kad ste bili simpaticni

Edited by maXa88
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, maXa88 said:

Ja bih ga izbacio jer je prozivao zvekija i nesrecnog matica za  trejd prevare a na kraju je pokazao svoje pravo lice. 

 

Nema sta uini. Ovde se vidi kakav si covek. Nije da se hvalim ali uvek sam imao osecaj da prepoznam prevarante. Ni tebe ni juventus nikad nisam gotovio cak i kad ste bili simpaticni

 

samo kaži javno, tj napiši "delgado je glavni selfiemaster" i vraćam aytona (uz @nlavrnjaobećanje da ide kod wooka, neću da castim ikoga, ovo mi je najveći FA ulov posle jokića i middletona) 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...