Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Unakazi me Bejns, 7 trojki za sad, ladno on resio trojke. Dobro i sam sebe sa stekanjem igraca pre vremena i 7 izcukanih izmena. Dal je moguce da niko nije digo Bejnsa sa vejvera ranije.

 

Jel ovo samo kod mene pa su sve IR igrace stavili dtd ?

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

Unakazi me Bejns, 7 trojki za sad, ladno on resio trojke. Dobro i sam sebe sa stekanjem igraca pre vremena i 7 izcukanih izmena. Dal je moguce da niko nije digo Bejnsa sa vejvera ranije.

 

Jel ovo samo kod mene pa su sve IR igrace stavili dtd ?

Mogao je Bejns jos jednu trojku da nabode, taman za td. 😛

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Iskreno, ne znam ni kako izgleda. 

Ali čuo sam iz više izvora da im je fantasy neuporedivo ažurniji od ovog koji mi igramo, a s'obzirom da je ovo ipak tryhard liga, to bi trebalo da bude jako važna stavka u odabiru. 

 

jeste ažurniji ali je draftovanje zgodno kao da mrtav pijan igraš neki sport

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Možeš da mi baciš link ovde ili u poruci, da ne čeprkam sam. 

Baš me zanima da pogledam i isprobam. 

 

ja sam tamo radio par mock draftova, ne znam da li to sada u sezoni postoji

plus što je najviše 12 ili 14 na mock draftu, pa nema smisla ni da se jebava čovek

 

oni su valjda sve napravili da im "leti" platforma. draft izgleda kao da je ispao iz 1983. vizuelno i po user-friendlinessu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Mora da je Zveki vec u kontaktu sa gospodjicom, pa je fol potrosio sve izmene. 

 

Pa ti ne znas ? Ja sam u bordu ESPN, zaduzen posebno za fantazi department. Sledecih nedelja idem u podkast kod Milosa.

 

I da kazem svtvarno ste svi pacerojkovici kad vam je Misko uzeo Bejnsa sa 8.pozicije. A najveci paceri su ovi sto su ga bacili nakon sto se povredio Ejton. E tek za srce me je ujeo Bejns jer sam ga ja jedini ovde branio i uzeo kad su suspenzovali Ejtona. Pa zar tako brale, meni koji sam govorio da si deset klasa bolji od Kaminskog i da ces da igras sa Ejtonom u startnoj postavi.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Kakav Luka, kakav Lebron, zatvaraj igricu sa Bejjnsom:hammer::twak: Dal je realno da ga niko nije digo pre 8.mesta:twak::hammer:

 

A Zveki gleda Bejnsa i placeeee,

kaze Xpertu pusti vesti malo jacee;

od istorijskog dropvanja i izbeglickog 

konvoja preko vejverske rache.

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 Ej Bejnsaro Bejnsaro Bejnsaro, druze mojBejnsaroBejnsaro, druze moj da li cujes jecaj moj.

 

Branio sam te od svih ovde Bejnsaro a ti mi tako vracas , cccccc.

31 minutes ago, Drakaris said:

Zveki, imam vise sansi da dobijem Madjiju, budi coek, pa me pusti (imaces povlastice sledece sezone) . Ekipa mi je u neverovatnoj formi. Posle Madjije se vraca Nurka. Imam tim za titulu. 

 

Isti k. se hvata i meni i tebi kad idemo na Madjiju koji ima mashine u ekipi. Da se nisam glupirao sa izmenama zadrzao bi to 11. mesto pa da se nadam necemu, ovako igram bez 3 igraca, kad bi bili FA igraci barem gde bi mi bio kraj.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...