Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

ajde luka ti lepo na odmor do utorka, nek se poorzingis jebava ove nedelje

 

Spin: The left thumb sprain he sustained last week is apparently still bothersome, though the injury is confirmed to still be a sprain after the X-rays. Doncic did have seven turnovers Wednesday, but he otherwise looked himself against New Orleans as he delivered his 14th triple-double of the season and fell one rebound short of tying his season high. It appears the 21-year-old won't be fully clear of the thumb injury in the near future, though at this point there's been no indications that he's expected to miss additional time.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uini, oce li M. Rob duze na pauzu? Portis prizivljava drugu mladost u njegovom odsustvu. Prijatno smo iznanadjeni

 

Necu da pitam da li NY tankuje posto oni tankuju od  osnivanja NBA 

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, maXa88 said:

Uini, oce li M. Rob duze na pauzu? Portis prizivljava drugu mladost u njegovom odsustvu. Prijatno smo iznanadjeni

 

 

"sore hamstring" ne bi trebalo da je nešto ozbiljno, nije "strained"

 

ol'crazy eyes, super opis sa recapa protiv hjustona:

 

Portis may never be more valuable than in a wild shootout like this game. He’s not the kind of fighter who’d win a last-man-standing battle. Portis is more like Tom Cruise in that brawl at the end of The Outsiders. 15 points on 8-of-10 shooting in 18 minutes for the Knicks’ resident greaser. When things get crazy, it’s good having crazy on your side.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Gde si @Wook (Woochino) , sta ima ? Sta bi, hoces da nas polupas u zadnjem kolu, je l' tako bese ej ? 🙂  

 

   @Zvezdinho Zveki, kako ti se cini Nazi. Postao je srce i dusa nase ekipe. 

Nemam sa cime. I bez ovih povreda, imali ste vise meceva visokih pikova, a tek sada je smesno pricati...Proslo kolo sam npr. imao 211 def. skokova, ovo nece biti ni blizu...a i ne interesuje me vise.

Edited by Wook
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Spicih 7.izmenu, 2.puta na Vejtersa ove nedelje, jbg da ne bude ko za Mekera.Bejnsa sa 12.pozicije sigurno ne mogu da capim. Lamarkus ne igra ni sutra, teski dani za nasu franshizu, Devonte povredjen, Batler igra kao FA igrac, Tauren baca cigle, Tomu Brajanta cuvaju kao snashu i mrzi ga trener.

 

Ideeemo Dioneee. Super trojka.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne treba mi ovo pred plej of, da drugu Ka-Ce-Peu uzima 10-15min ovaj kelner. mogli su u neko banju da ga pošalju, makar na dve nedelje

 

inače, kao, zadovoljno gledam kako mi lepo ide u duelu, iako se @threepwood ne trudi ali dobro, mislim se, ne menjam ni ja

- i onda uporedim sa ostalima koji trenutno vode i nekima koji ne vode = totalni prosek a imam dva TDa i šta sve ne

 

maksimilijan i delgado bi me napucali kao da sam young boys a bogami i fat zadd i još neki kada ovako dijagonalno preletim

 

biće zajebano u osminama, kao da su svi digli formu istovremeno

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, uini said:

ne treba mi ovo pred plej of, da drugu Ka-Ce-Peu uzima 10-15min ovaj kelner. mogli su u neko banju da ga pošalju, makar na dve nedelje

 

inače, kao, zadovoljno gledam kako mi lepo ide u duelu, iako se @threepwood ne trudi ali dobro, mislim se, ne menjam ni ja

- i onda uporedim sa ostalima koji trenutno vode i nekima koji ne vode = totalni prosek a imam dva TDa i šta sve ne

 

maksimilijan i delgado bi me napucali kao da sam young boys a bogami i fat zadd i još neki kada ovako dijagonalno preletim

 

biće zajebano u osminama, kao da su svi digli formu istovremeno

ako mi se ne vrati nijedan od ova dva pika prve runde, gledam samo ko ce da me olupa u osmini

 

bar da se j-rich osvesti do srede

 

 

Link to comment
Share on other sites

@uini nema potrebe da me hvalis, uzeo si Vuku 6 CAT, imas popust sledeće sezone ... Naravno ako budem igrao , tj ne nekrenem Wook-ovim stopama 😄

 

btw, sto mi neko nije rekao da će Bizmark neće da djuska 😞

 

I ono najbitnije, posle 10ak partija gde mu je bio neophodan poen/reb/ass  za TD/DD , LonZo ostvario DD

 

P.S: još uvek me mrzi da odgovorim BoraBori na one njegove baljezgarije 😛

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Dobro je pa je Nurkica uzeo Grof. Svaka cast busi konkurenciju grofe 😄

 

Sto je dobro za tebe, kad Grof moze u PO umesto mene. Evo sad sam uzeo Vejtersa uz kurac, nece da igra veceras.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...