Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

On 3/2/2020 at 11:54 AM, John Dies at the End said:

Zajebanu ekipu ima BoraBora ( javi se suši @Noćna mora B92 fantazerafantazerafantazerafantazerafantazerafantazeraa 😄 ) Neverovatne brojke je imao poslednja 3 dana, opasan hrkljus je bio sa njim... Sreća po PO ekipe, otkinuo sam mu par CAT i najverovatnije neće PO .... 

 

 

P.S: ipak je bilo sve po malo, i Falacio i Felicio 😄

 

Jebote, samo mi od tebe notifikacije iskaču. Vini i Zveki me skroz zapostavili. :cry:

 

Nisam bio raspoložen da ulazim ovde prošle sedmice, previše sam utučen bio, baš mi taj period teško pada, nakon svega što sam proživeo prošle godine. 

Inače sam hteo da se sprdam malo sa tobom, ali u nezgodno vreme nam je zapao duel jbg. 

 

Šta da kažem, sem da mi je 1% sreće koju imate ti, grof ili Haos, sada bi nezadrživo jurio ka trećoj uzastopnoj tituli (mada verovatnije drugoj, jer sam ipak bio previše neupućen i neiskusan u 1. sezoni u B, pa ne znam da li bi se plasirao u A, čak i da me aplikacija nije upropastila na draftu). 

 

Ovako se moja sezona ovde završava, a pošto mi treba samo 1 kategorija da i matematički obezbedim opstanak, potrudiću se da odradim do kraja ovu sedmicu, kako i dolikuje, jer ovako iskasapljenog povredama me Zorex već sinoć rešio, tako da mi ostaje samo puka teorija što se tiče šansi za playoff. 

 

A ti i grof bi trebalo da odlučujete o poslednjem koji ispada, jer Vučina ima bolju ekipu od vas + grof nema pojma, a ti valjda ne pratiš dovoljno. Ovako se zahvali meni i pre svega sreći što verovatno opstaješ i ove godine. 

A grof u ruku da me ljubi za one 3 kategorije što sam ga častio. 

 

Sezonu ću sumirati nakon završetka sedmice, bogami se svašta izdešavalo. 

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

Boroe da se zahvali meni sto sam sutnuo Holmsa, inace bi sledece sezone ukrstao koplja sa Djoloom.

Nikad vise ne bi video elitu ili bi pokusao Zveki stajl. 

 

Pazite se Boroa, opasan je. Ja pregovarao ove sezone sa Wookom oko razmene Oladipa i Zelera, skoro je to bilo gotovo, ali ja odustanem u poslednjem trenutku, jer nisam verovao u zdravlje mojih igraca. Boroe mi posalje roman o Oladipovoj povredi, kako ona nije dovoljno poznata, nikad vise nece biti isti itd... a Wook mi pre toga posalje poruku, kako se i Boroe interesuje za Dipa, ali ima smesnu ponudu. 

On hoce Dipa, ali savetuje mene da ga ja ne uzimam. 

 

Ovako se unistava konkurencija za trejd, Boroe stajl. Za udzbenike. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Drakaris said:

Boroe da se zahvali meni sto sam sutnuo Holmsa, inace bi sledece sezone ukrstao koplja sa Djoloom.

Nikad vise ne bi video elitu ili bi pokusao Zveki stajl. 

 

Pazite se Boroa, opasan je. Ja pregovarao ove sezone sa Wookom oko razmene Oladipa i Zelera, skoro je to bilo gotovo, ali ja odustanem u poslednjem trenutku, jer nisam verovao u zdravlje mojih igraca. Boroe mi posalje roman o Oladipovoj povredi, kako ona nije dovoljno poznata, nikad vise nece biti isti itd... a Wook mi pre toga posalje poruku, kako se i Boroe interesuje za Dipa, ali ima smesnu ponudu. 

On hoce Dipa, ali savetuje mene da ga ja ne uzimam. 

 

Ovako se unistava konkurencija za trejd, Boroe stajl. Za udzbenike. 

 

Kao prvo, Holmes je draftovan od strane majstora lično, a kod tebe je bio jedan meč, nakon što si video da je napravio DD, pa si ga se rešio nakon prve sledeće, koju je odigrao slabije. 

Ti taj vid iskopine i prepoznavanja talenta nećeš imati za 3 života. :lol_2:

 

Ma kakvo interesovanje, ja sam od Dipo-a odustao čim mi je Vučina rekao inicijalno šta traži, te sam skapirao koliko su mu nerazumni prohtevi. 

A to sam ti poslao, pored toga što sam želeo da te sprečim da se još jednom samoubiješ, jer sam želeo da ti ponudim nešto za Zeller-a, kad sam video koliko ga malo vrednuješ. Jer sam ti detaljno objasnio šta će biti sa Oladipo situacijom, i kao i obično sam bio 100% u pravu. 

Međutim, i taj tvoj je krenuo da se raspada odmah nakon toga, pa ti ništa više nisam ni slao. 

 

A ovo samo pokazuje koliko si nezahvalan, pa pokušavaš čak i da me oljagaš kojekakvim spekulacijama, a još se sećam kad si me ispitivao pred početak one prošle sezone i slao mi spisak igrača koje planiraš da draftuješ, pa sam morao da ti objašnjavam zašto bi bio teški idiotizam draftovati Gortat-a u 5. rundi i slične nebuloze. :lol_2:

 

'rani pseto da te ujede, to je takva neka priča. 

 

No, zbog ovoga si stavljen na crnu listu, pa ću te imati u vidu dogodine. :whistling:

Ne samo što ću te najstrašnije zgaziti u međusobnom duelu, nego ću i ostalima koji igraju protiv tebe otvoreno ponuditi pomoć, ako im ista bude potrebna. 

Čisto da naučiš lekciju. 

 

 

Ovaj fazon. :classic_sleep:

Edited by Noćna mora B92 fantazera
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Kao prvo, Holmes je draftovan od strane majstora lično, a kod tebe je bio jedan meč, nakon što si video da je napravio DD, pa si ga se rešio nakon prve sledeće, koju je odigrao slabije. 

Ti taj vid iskopine i prepoznavanja talenta nećeš imati za 3 života. :lol_2:

 

Ma kakvo interesovanje, ja sam od Dipo-a odustao čim mi je Vučina rekao inicijalno šta traži, te sam skapirao koliko su mu nerazumni prohtevi. 

A to sam ti poslao, pored toga što sam želeo da te sprečim da se još jednom samoubiješ, jer sam želeo da ti ponudim nešto za Zeller-a, kad sam video koliko ga malo vrednuješ. Jer sam ti detaljno objasnio šta će biti sa Oladipo situacijom, i kao i obično sam bio 100% u pravu. 

Međutim, i taj tvoj je krenuo da se raspada odmah nakon toga, pa ti ništa više nisam ni slao. 

 

A ovo samo pokazuje koliko si nezahvalan, pa pokušavaš čak i da me oljagaš kojekakvim spekulacijama, a još se sećam kad si me ispitivao pred početak one prošle sezone i slao mi spisak igrača koje planiraš da draftuješ, pa sam morao da ti objašnjavam zašto bi bio teški idiotizam draftovati Gortat-a u 5. rundi i slične nebuloze. :lol_2:

 

'rani pseto da te ujede, to je takva neka priča. 

 

No, zbog ovoga si stavljen na crnu listu, pa ću te imati u vidu dogodine. :whistling:

Ne samo što ću te najstrašnije zgaziti u međusobnom duelu, nego ću i ostalima koji igraju protiv tebe otvoreno ponuditi pomoć, ako im ista bude potrebna. 

Čisto da naučiš lekciju. 

 

 

Ovaj fazon. :classic_sleep:

Uzeo si Holmsa na vece, jer drugih nije ni bilo, pa cim je odigrao dobru partiju, zadrzao si ga. Sad se vadis na "prepoznavanje talenata". Da si ga imao od pocetka sezone, pa i da poverujem u te stvari. 

 

Taj trejd uopste nije bio samoubistvo, sudeci kako se raspadao u nastavku sezone. Oladipo je dosta vredniji i sa neigranjem b2b. Ovaj Zeler ima dosta nestabilne minute i tako ce biti do kraja sezone. Druga strana je to sto sam ja imao staklene igrace i ispostavilo se da je vrlo dobra odluka bila da ne prihvatim taj trejd, jer sam imao povrede preko glave.

 

Mozes slobodno da krenes da savetujes Chaosa, verujem da dvostruki sampion ne bi imao nista protiv da ga Boroe malo posavetuje. Da budes savetnik, to jedino mozes i biti, jer uspeha sam neces imati, pa sad trazis nekog mucenika iz B koji ce da drzi svecu i eventualno ostaje nocu budan da kupi FA. 

Edited by Drakaris
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Drakaris said:

Uzeo si Holmsa na vece, jer drugih nije ni bilo, pa cim je odigrao dobru partiju, zadrzao si ga. Sad se vadis na "prepoznavanje talenata". Da si ga imao od pocetka sezone, pa i da poverujem u te stvari. 

 

Taj trejd uopste nije bio samoubistvo, sudeci kako se raspadao u nastavku sezone. Oladipo je dosta vredniji i sa neigranjem b2b. Ovaj Zeler ima dosta nestabilne minute i tako ce biti do kraja sezone. Druga strana je to sto sam ja imao staklene igrace i ispostavilo se da je vrlo dobra odluka bila da ne prihvatim taj trejd, jer sam imao povrede preko glave.

 

Mozes slobodno da krenes da savetujes Chaosa, verujem da dvostruki sampion ne bi imao nista protiv da ga Boroe malo posavetuje. Da budes savetnik, to jedino mozes i biti, jer uspeha sam neces imati, pa sad trazis nekog mucenika iz B koji ce da drzi svecu i eventualno ostaje nocu budan da kupi FA. 

 

Idi u transakcije i pogledaj ko ga je draftovan, tupane. :lol_2:

 

Što se ostalog tiče, jaka ti je logika da bi uzimanje lika koji neće igrati još naredna 2 meseca bio dobar potez, jer već imaš problema sa povredama. :roflmao:

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Idi u transakcije i pogledaj ko ga je draftovan, tupane. :lol_2:

 

Što se ostalog tiče, jaka ti je logika da bi uzimanje lika koji neće igrati još naredna 2 meseca bio dobar potez, jer već imaš problema sa povredama. :roflmao:

lol, pa sto si ga dropovao? Posumnjao si u svoj talenat? 

 

Tad sam imao samo Redzija na IR-u za kog se govorilo da se ubrzo vraca. Evo tom logikom. Povrede sam imao kasnije. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mr clutch said:

Vcrs kod bezmagicnog teška artiljerija. 

 

U prevodu na naški sjebo sam se

 

Jbt, pretpostavljam da su te povrede dosta sjebale ( Vučević, Russ), ali imas sasvim solidnu ekipu i šteta je što ispadas...

 

Kakva qrac teška artiljerija, Tatum  ne igra, ostalo sve Eurocup igraci 😴 

 

BoraBori ću kasnije da odgovorim, sada moram da radim 😴

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Wook said:

Trebali su McDanielsa.

 

au wooche, samo ideš iza mene i kupiš FAs koje sam bacio. cody martin, kelan martin, jalen mcdaniels 

 

6 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Jebana Sarlota. Zeler ce opet da bude top90 igrac i jos ga 1 uzeli.

 

ovo je kao ona igra "muzičke stolice". što je najgore, hernangomez će da ostane bez svoje taman u prvoj rundi plej ofa :i

.... inače, jrue napravio prvi TD, mogao je da sačeka sledeću nedelju. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...