Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Jos da uzmu nekoga na 10-dnevni ugovor i da popunimo petorku. 

 

Sad vidm jebote kakav supertim ima Madjija jos ste mu dozvolili da uzme Markanena za kikiriki. Mozete slobodno da mu cestitate titulu, jedino Uini sa Lukom svaki mec TD moze da ga pobedi.

Link to comment
Share on other sites

Selfijevci klacovali na kraju, da sam ubacio Mura kao sto sam ga danas ciljao, dobio bih kategoriju i po vise, toliko mi je odneo Li sa dve trojke i tri pogodjena uzastopna suta u cetvrtoj cetvrtini za FG. Bila bi minimalna pobeda za mene. Tacno sam znao da ce me kostati puno. Sam sam kriv za neulazak u PO. 

 

Cestitke selfijevcima i srecno u PO-u. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

znači mi ova minimal pobeda protiv wooka psihološki, pre svega jer mislim da ima jednu od najnezgodnijih ekipa za mene, bukvalno su mu sve vodeće kolone moje najslabije tačke

pogotovo što sam odigrao bez WCJra

 

od ostalih vesti, garland se predao seksu sa snažnim ženama, kao frankie, nadam se da neće pauzirati duže od ove nedelje

Link to comment
Share on other sites

Miljenik borda selfimastera, Nazi aka  crni Stimbron umalo da sam donese 3 kat  poslednje veceri ali mu iscurela klac trojka. Steta, mada kakve sam poteze vukao, samo nas Bog cuva od vece katastrofe. 7 izmena, ne zna se koja je od koje gora, jedini dobar potez je katovanje Enesa od koga  je i degli digao ruke.  Jeste protivnik imao 200 minuta vise ali nema opravanje za proslonedeljni fijasko.

 

S toga se povlacim ove nedelje, palicu preuzima ludi degli  koji je u opakoj formi.  Najebo si vucino!!!1

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, maXa88 said:

 

S toga se povlacim ove nedelje, palicu preuzima ludi degli  koji je u opakoj formi.  Najebo si vucino!!!1

 

 

 

Spoiler

promocijaknjige.jpg?fit=1447,664&ssl=1

 

zajebanu ekipu ima wook, pod uslovom da ne pauziraju leonard i oladipo

mislim da bi bio jedan od glavnih favorita u plejofu

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

znači mi ova minimal pobeda protiv wooka psihološki, pre svega jer mislim da ima jednu od najnezgodnijih ekipa za mene, bukvalno su mu sve vodeće kolone moje najslabije tačke

pogotovo što sam odigrao bez WCJra

 

od ostalih vesti, garland se predao seksu sa snažnim ženama, kao frankie, nadam se da neće pauzirati duže od ove nedelje

Mene spucala temperatura sinoc i zaspim. Hteo sam bar Chrissa da izbacim, kad nisam one ranije.

 

Imao sam buran vikend, nisam gledao sta se desava. Mislio sam da su mi to sigurne, kad ono nije tako bilo : )

 

Mogao sam da spasem to, da sam video na vreme, mozda i ppm, ali u konacnom zbiru ne bi mi mnogo primenilo. Trebala mi je neka 10-2 pobeda za opstanak.

 

 

Edited by Wook
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

nećeš uspeti da oboriš 73-9 rekord dubsa

 

Vrlo moguce da cu u osmini finala igrati protiv Jokica koji ima 4 meca plus je to ekipa koja mi je nanela jedan od dva poraza u toku cele lige.

Druga opcija je Zajon i Kolins jos se verovatno i Holmes vraca sto je opet dosta zajebano.

 

@Drakaris

 

Zasto me mrzis :((((

 

Link to comment
Share on other sites

Kako se završio ovaj izlazak od petka, da odgovorim svim dusebriznicima 😴 

 

On 2/29/2020 at 9:38 PM, maXa88 said:

Decko zar ti vec nisi u cvajti? 

 

Sta ces ti na ovom topiku???

 Nisam jos uvek, koprcam se po malo 😄

 

On 2/29/2020 at 10:11 PM, Zvezdinho said:

Kako sta radi ? Patetise i dzinksuje.

 

Samo ti nemoj ništa na ovu ( tj ove dve teme ) 😛

 

20 minutes ago, Wook said:

Mene spucala temperatura sinoc i zaspim. Hteo sam bar Chrissa da izbacim, kad nisam one ranije.

 

Imao sam buran vikend, nisam gledao sta se desava. Mislio sam da su mi to sigurne, kad ono nije tako bilo : )

 

Mogao sam da spasem to, da sam video na vreme, mozda i ppm, ali u konacnom zbiru ne bi mi mnogo primenilo. Trebala mi je neka 10-2 pobeda za opstanak.

 

 

 

COVID-19 :classic_ohmy:

 

20 minutes ago, Magia said:

 

Vrlo moguce da cu u osmini finala igrati protiv Jokica koji ima 4 meca plus je to ekipa koja mi je nanela jedan od dva poraza u toku cele lige.

Druga opcija je Zajon i Kolins jos se verovatno i Holmes vraca sto je opet dosta zajebano.

 

@Drakaris

 

Zasto me mrzis :((((

 

 

Jebeni, zajebanu ekipu ima BoraBora ( javi se suši @Noćna mora B92 fantazerafantazerafantazerafantazerafantazerafantazeraa 😄 ) Neverovatne brojke je imao poslednja 3 dana, opasan hrkljus je bio sa njim... Sreća po PO ekipe, otkinuo sam mu par CAT i najverovatnije neće PO .... 

 

 

P.S: ipak je bilo sve po malo, i Falacio i Felicio 😄

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Magia said:

 

Vrlo moguce da cu u osmini finala igrati protiv Jokica koji ima 4 meca plus je to ekipa koja mi je nanela jedan od dva poraza u toku cele lige.

Druga opcija je Zajon i Kolins jos se verovatno i Holmes vraca sto je opet dosta zajebano.

 

@Drakaris

 

Zasto me mrzis :((((

 

 

uzmi pehar mađija, već smo spremili proslavu za tebe

 

giphy.gif

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...