Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

@delgado

da li večeras da pustim wendell cartera na @Wook, najviše ga plaši da igra protiv centara ili da pustim frenkija, prosto da vidim ima li nade za njega u sastavu knicksa?

 

borba je samo u pts i ppm. wendell može do 10-10 za 25min ali mogu i da ga ispreskaču ako lavine juri svoj rekord u MSGu + možda će biti na restrikcijama minuta.

pitaj i maxu pa da uradim suprotno od onoga što kaže  : i

Link to comment
Share on other sites

@uini

Vidis  na sta su ljudi sve spremni samo da uzmi jos koji kat protiv lidera. Pa znas i sam bio si na vrhu pre nego da pocnu da te tovare sa svih strana

 

 Doduse, CHA i Sas su po meni najgore ekipe kad je fantazi u pitanju. Neka kretenska rotacija, sacuvaj Boze.

 

Lepo je grof anticipirao Lajlsa. Odlican igrac koji nikako da pokaze pun potencijal (jbg igra u SAS 🙂  ),  a LMA malo malo pa povredjen. 

 

Sta kazes za Wagnera?  Mozda ti vise volis Mocarta i Betovena...

Link to comment
Share on other sites

Prodali me Baksi sinoć. Bledsoe pre svega.

JA se malo zezeao, ali ovaj Wood je stvarno bolji od LMA. 

 

Naravno da dogodine neće biti najbolji igrač Detroita, pašće do neke treće runde na draftu, ali trenutno sa ovim brojkama kraj prve runde lagano.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

B ligas je usao u ligu preko marifetluka i opet ce da izduva u 1 kolu. Ugasio svoju franzisu da bi ispao u 1/8 smesno i tuzno istovremeno.
Ali barem smo te spasili Oladipo trejda.

 

maticu, jel imas br tel vrecje gela? ti ocigledno neces zvati oko slucaja olynyk

Link to comment
Share on other sites

Pa ja bih prvi zvao, magija bez dileme ima ubedljivo najjaci tim covek ima 4 legit all stara i  sva 4 surovo me trpaju.  Bam je dd sa reb, Trae je sa ast DD, beal daje po 40 i Ingram po 30.
Jos i ovi bezveznjaci mu skoro svi starteri ili imaju preko 25 minuta. Bas jaka ekipa ali drzimo se Ibako jaje prodao si.
Uini evo dao sam ti Portisa taman da resis C liniju dok se ne vrati Karter JR.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uini said:

debeli, jel' ti radi pos'o 6-7 za wooka, to je neki maksimum koji mogu da izvedem ako sve ispadne berićetno za vikend?

 

 

wesa petrović me podržao, svaka mu čast.

ali vest dana je oliniče, oliniče, uini ti kliče! 

tićma, pustite umetnika da stvara, za 25min bi TD uzeo komotno. buyout za ajdebaja

 

@Wook reci kakve sam centre - otpadnike okupio u 2 poteza: kelijevi heroji uinijev heroj keli o, centar izmišljenog imena i prezimena bruno fernando

 

p182954_v_v8_ap.jpg

 

Hvala tebra Wini-e, imaš popust sledeće sezone ( TM) pod uslovom da opstanem 😴... Vidiš da su ovi Borini na teškim drogama 😴 + BoraBora  mudro ne ispušta reč iz tastature i radi, menja...

 

Nego, jebeni problem... Stegla me ova Corona, nistaaaaaaa od Disco 80' party veceras 😥

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Wook said:

Prodali me Baksi sinoć. Bledsoe pre svega.

JA se malo zezeao, ali ovaj Wood je stvarno bolji od LMA. 

 

Naravno da dogodine neće biti najbolji igrač Detroita, pašće do neke treće runde na draftu, ali trenutno sa ovim brojkama kraj prve runde lagano.

Bice draftovan 7-8 runda, igra na poziciji na kojoj igra Blejk, a sumnjam da nece dovesti novog centra. 

 

39 minutes ago, John Dies at the End said:

Da li će kod mene biti Felacio ili Felicio, bum videli noćas :classic_biggrin:

Izgleda da si bas resio da ides u B ligu

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...