Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

3 minutes ago, zorex said:

Mislim da sam upravo završio sa nameštanjem tima do kraja sezone, ako Maloumn ne pojede svoje reči oko Portera.

Zveki nestrpljiv kao i uvek. Nije valjda očekivao da posle povrede odmah igra dvadesetak minuta...biće on OK, posebno u kasnijim po rundama.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Magia said:

Da li trositi waiver no 3 za Kantera? I dalje na 20 min moze napraviti lepe statse.

 

Problem mi je sto ne znam ni koga da izbacim..

 

lol a ja se kao nadam da ću ga uzeti sa 14im waiverom 

 

izbaci gillesa, ima previše dobru frizuru za tim trae "trajka" younga

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ga uzimam sa 18.mesta ili kad ga uini baci kad se razocara u njega ko delgado.

 

Michel mukica samo 38p 4sk 4 as. Stvarno vredi dati Adamsa superstara za njega.

10 minutes ago, zorex said:

Pa sa FA smo ih i digli. 

 

Niste, digli ste ih sa vejvera:59:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

lol a ja se kao nadam da ću ga uzeti sa 14im waiverom 

 

izbaci gillesa, ima previše dobru frizuru za tim trae "trajka" younga

 

Gilles je klasican dinosaurus 🙂

 

"problem" je sto je poceo dobro da igra poslednjih par tekmi i Walton ga hvali.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Magia said:

 

Gilles je klasican dinosaurus 🙂

 

"problem" je sto je poceo dobro da igra poslednjih par tekmi i Walton ga hvali.

 

ma super je ser žile, doduše ne znam valja li za fantazi, tj da li će imati minute

 

nego da te pitam, pošteno priznaj: na espnu kažu da ajdebajo ima neku posekotinu koju su mu ušivali a na rotoworldu da je iskrenuo zglob kada je nagazio na portera mlađeg & u stilu lebron samo odšetao u produžecima. šta je tačno? 

 

taman htedoh da zavrljačim olynyka na FA ali ne bih da propustim priliku da on bude jedini centar sutra kod vrućica.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Zvezdinho said:

Ja ga uzimam sa 18.mesta ili kad ga uini baci kad se razocara u njega ko delgado.

 

Michel mukica samo 38p 4sk 4 as. Stvarno vredi dati Adamsa superstara za njega.

 

Niste, digli ste ih sa vejvera:59:

Adams superstar je samo 11. u 14 dana. 4dd i jak stocks. Alii sva sreca pa smo vetovali tvoj trejd pa si mogao da uzmes MJP, valjda si jos srecan zbog toga !

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Adams superstar je samo 11. u 14 dana. 4dd i jak stocks. Alii sva sreca pa smo vetovali tvoj trejd pa si mogao da uzmes MJP, valjda si jos srecan zbog toga !

Dobro bre, OK je Adams, ali taj uzorak nije 14, vec 7 dana zbog all star pauze.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Adams superstar je samo 11. u 14 dana. 4dd i jak stocks. Alii sva sreca pa smo vetovali tvoj trejd pa si mogao da uzmes MJP, valjda si jos srecan zbog toga !

 

Ako nocas na kladionici superstar ne predje 11,5 granicu drzi se dobro.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Drakaris said:

 

Grof nikada nije ispadao iz lige

 

 

rispek. ja jednom ispao, jednom sam napustio A, kada sam imao tog nekog tvog nivoa skilla

 

tenor.gif?itemid=7320811

 

mislim zavitlavam se ali niko ne moze toliko da te zajebe u trejdu kao sto mozes ti samog sebe

 

23 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Kod Grof trejda ljudi ocigledno ne kapiraju da on nije imao vremena da ceka Markanena posto je bio izmedju ispadanja i PO. Kao sto ste i Kapelu  mogli da uzmete znatno ispod cene posto ni MB nije imao vreme da ceka coveka posto ispada. NIkakvu korist oni nemaju od igraca koji ce da igra Marta kada se igra plej out/of.

 

ma super je sve to ali ariza. sad ima kul brojke u portlandu ali podledaj statline iz kingsa, pa to uzmes coveka sa FA ako su vec pokupljeni bonga, iwundu i to drustvo. opljackao si dementnog uchihu i sada sve racionalizujes 😐

 

ma sta se ja nerviram, zato sam odavno odlucio da ne trejdujem. samo domace gajeno i fa prskano

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...