Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Od kad ga je pojacao ticma, ovaj ucaha momak je postao prejak. Imali smo 100 minuta vise, jebacku nedelju, tuce DD-ova i opet jedva dobili. Da ne pricamo sto prakticno nije imao Simonsa i Kata u ovom duelu. Stvarno je misterija kako je tek na 6. mestu

 

 

Realno je covek prejak, najjaci posle uinija u ovoj  ligi ...

 

 

 

 

.. ali realnost nije briga na koju se obaziremo!  🤨

 

 

Edited by maXa88
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam popizdeo, em sam ispustio lepu prednost zbog toga sto se cekao MPJ, em sam pao za 17k samo  na shumlejivog Viginsa jebo me on trebao sam lepo CJ ili Zajona umesto njega ( Kobi Vajt izaso u 1/4 to mi se prvi put desilo ali dzaba, cak sam se mislio i Adamsa da igram  al nisam), a taman me proslalo pre toga jedan rekreativni daju golove Matrial, Dzeko, Abumejang i Himenez. Sad cu lepo sve da razjebem sa izmenama necu vise nista da cekam i u stelt modu cu da budem i necu da pisem jedno vreme do PO a mozda i kasnije jer mi nije ni do cega. Ajd zdravo.

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kakav duel zorexa i mene na kraju skroz neocekivano dobih poene i ppm na ludilo Beala.

 

A izgubio skokove i blokade od ekipe kojoj su jedina 2 centra Zubac i Allen 😄

 

sve u svemu cestitke na borbi, nadam se da cemo se sresti jos jednom u PO.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju lagani remi sa Zvekijem iz dijagonalne pozicije. On se ubi od izmena, ja lagano šta treba. Još Kemba propustio sve mečeve, kao i debeli Gasol, DeRozan nije igrao pre all stara, pa je LMA mogao da nabija brojke. Kurtalisao sam se JaMychal Greena, trpim ga celu ligu i nadam se da će Doc da ga gurne u petorku, ali sad pored Morrisa nema šanse.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Ostaće zlatnim slovima zapisano kako sam pobedio sampione :87:

 

 Iz tvoje tastature u...  Ne znam ni ja gde, u usi Jehovinih svedoka!

 

     Neverovatna nedelja, 12 DDova, nase kolone smo dobili tako ubedljivo, a opet minimalna pobeda jer su kradje nekako opet izmakle za jednu (valjda 10ti put ove sezone da gubimo kradje za slovima JEDNU kradju) & Simonsov TD a CJ ostao juce kratak za 1 skok do istog...  Bilo je tesko, ali ponovo smo uspeli da osvetimo @uinija !!! Valjda ce @Itachi Uchiha da nam cestita, bio je ovo mecap dostojan finala.

 

  Posto je Vini pobedio Grofa, sada igramo za nas i prvo mesto na kraju regularne sezone. Kanter najverovatnije leti ove nedelje, covek moze komotno u Gligu da ide. Kakav fail jebeni 😕 

 

 PS.  Nadamo se da ce Minesota da ugasi Townsa pa sto da ne i DLo i tako omoguce dynamic duu  McLovin & Nazi da florishuju. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, delgado said:

 

 Iz tvoje tastature u...  Ne znam ni ja gde, u usi Jehovinih svedoka!

 

     Neverovatna nedelja, 12 DDova, nase kolone smo dobili tako ubedljivo, a opet minimalna pobeda jer su kradje nekako opet izmakle za jednu (valjda 10ti put ove sezone da gubimo kradje za slovima JEDNU kradju) & Simonsov TD a CJ ostao juce kratak za 1 skok do istog...  Bilo je tesko, ali ponovo smo uspeli da osvetimo @uinija !!! Valjda ce @Itachi Uchiha da nam cestita, bio je ovo mecap dostojan finala.

 

  Posto je Vini pobedio Grofa, sada igramo za nas i prvo mesto na kraju regularne sezone. Kanter najverovatnije leti ove nedelje, covek moze komotno u Gligu da ide. Kakav fail jebeni 😕 

 

 PS.  Nadamo se da ce Minesota da ugasi Townsa pa sto da ne i DLo i tako omoguce dynamic duu  McLovin & Nazi da florishuju. 

Cestitke Delgisa! 

 

A mecap dostojan finala ce biti kad mi budu igrala 2 najbolja igraca, tanko je ovo od mojih. 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Magija stvarno ima bruka ekipu, ja sam nemilice trošio rotirajuće mesto koje imam da bih ućario svaki mogući hustle stat. 

 

Poslednje dve nedelje bi realno trebalo da posluže se osigura top 4, a ko zna, možda se pojuri i prvo mesto u foto finišu.

 

Jebeni Begli, od pika druge runde dobih jedva 13 utakmica. Šugavi Kingsi i njihovo medicinsko osoblje baš objašnjavaju ove sezone.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, nlavrnja said:

Pogledaj sta Meca radi. Plus poceli da mi padaju igraci kao da su uinijevi

 

ned'o bog nikome

 

ko nije gledao sinoć wookov i moj duel pod belim bregom bregovićem, grdno se zajeb'o

to sve pršti, ono baš se svašta dešava. that being said, jedino što me vadi je potencijalno neigranje 2-3 igrača wookova večeras, što je tužno ali istinito

 

images?q=tbn:ANd9GcTq47SYonbAMg50B-89Y_p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Drakaris said:

 

Uini, nauci tvog malog da sutira slobodnjake 

 

nikad goru FT% ekipu nisam sakupio. čak i likovi kao što je wes matthews, odličan izvođač ima najgoru freethrow sezonu u karijeri

 

na velikim sam WA iskušenijima, mnogo toga da se dobije ili izgubi

danas džamajkl green, jebiga on bi mi bio treći clippers

 

 

samo da pomenem DSJa i 7 ukradenih lopti!!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

ned'o bog nikome

 

ko nije gledao sinoć wookov i moj duel pod belim bregom bregovićem, grdno se zajeb'o

to sve pršti, ono baš se svašta dešava. that being said, jedino što me vadi je potencijalno neigranje 2-3 igrača wookova večeras, što je tužno ali istinito

 

images?q=tbn:ANd9GcTq47SYonbAMg50B-89Y_p

Mogu da se pohvalim da imam najjaču ekipu ikada, koja je ispala iz lige :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Wook said:

Mogu da se pohvalim da imam najjaču ekipu ikada, koja je ispala iz lige :classic_biggrin:

 

zajeb'o te ayton big time. šta je stvar sreće na draftu, meni je ayton bio neki logičan pick sa 16e pozicije. ti uzeo aytona sa 14e, luka pao na moju i eto.

takođe si rizikovao sa leonardom. zvuči glupo i kao naknadna pamet ali svesno sam ga propustio u drugoj rundi kao i irvinga naravno

 

u svakom slučaju, sada imaš opasnu ekipu ali imam i ja šansi zbog tvoje DTD situacije (mada kapiram da može da se desi i svi da igraju večeras)

 

edit sad vidim da je irving otišao pre mog pika ali ga svejedno ne bih uzeo

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Kontam da je Luka bolji, ali sam uzeo Aytona ono iz navike, lakše mi da gradim koncepciju na jakom DD, nego da u kasnijim rundama jurim visoke...Pre par dana je imao deset of skokova. To je zaključavanje za celu sedmicu, ali jbg. Da sam bar mogao da ga stavim na IR, bio bih bar deset kategorija u plusu sada, ako ne i više...no i B liga je za ljude :classic_biggrin:

 

Važno je da večeras Wood igra. :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...