Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

9 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Ma pusti Vučinu, vidiš da ne zna kud bije. :jumping:

Krivo mu što je na putu da ispadne, čak i pored svog uloženog truda, pa sad želi sebe da predstavi nezainteresovanim nevinašcetom, a sve ostale kao tryhard no-lifer likove. Valjda da bi lakše zaspao, jebem li ga zašto. :kece:

 

Očekivan sled događaja, samo nastavi dalje. 

20pfsv.jpg

 

9 hours ago, Wook said:

Nema sanse da ispadnem. Sam cu da odem. 

 

Dobijam sve do kraja sa ludim Vudom i Krisom. Probudili se i Bruk I Tarner, ovi iz Baksa standardno, Kavaj takodje, Ayton, Dipo se vraca...ne vidim da me neko moze dobiti do kraja.

 

 

    Auuu koje resavanje  :lol_2:👏

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Wook said:

Kaze rater poslednjih 7 (dedlajn) Wood br. 11. Chriss 22.

 

Poslednjih 15 - Wood 13, Chriss 32. 

 

Nikad jaci par nisam ubo sa FA. Igrac 1. i igrac 2. runde.

 

Cuvaj se Delgado : )

 

   Polako Woochino, ne trci pred rudu drvo. Vec jednom si se prerano obradovao : )

   Do tog duela ima vremena i mozda se tvoji ubodi potrose. Videcemo sta ce biti, prvo sledi odmor od nedelju dana bez fantazija -> koliko si se naprzio i povileneo, prijace ti : )  

 

    U svakom slucaju, drago mi je da si sa nama i sledece sezone, nebitno da l' u B ili A. Drago mi je ako sam imao imalo uticaja na tvoju odluku. Ne ne, ne moras da mi zahvaljujes, to je bila moja duznost : ))

Link to comment
Share on other sites

Ma daj, kakva usercina za prvu trojku u karijeri i DD za Uchichu. Katastrofa jebena! A Enes imao 8&8 i taman Tajs dobije 6. licnu na pocetku prvog OT-a, Enes udje i onda iz nekog razloga je sepao, nije mogao da nastavi i do kraja i prvog a posle i drugog OT-a Seltiksi igrali smallball, a otvorilo mu se da dodje i on do DD-a 😞  😥

 

   A Zveki tek, kako nam je capio JJ-a u igri brzi prsti to mi je tek za nevericu a eto i Towns se povredio, a logicno je bilo da ovaj dobije prostor i novu sansu u Soti. Pozitivno je to barem sto smo pokupili Nazija (i to pre povrede KAT-a, koji smo vizionari ho-ho skoro kao Woochina) i sto ce sad on dobiti neki prostor dok je ovaj povredjen a Uchicha ga ima (nesto dobro ajde).

 

  Inace, dobar mecap @Itachi Uchiha dosta kategorija je tesno, velika borba ce se voditi. 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, delgado said:

Ma daj, kakva usercina za prvu trojku u karijeri i DD za Uchichu. Katastrofa jebena! A Enes imao 8&8 i taman Tajs dobije 6. licnu na pocetku prvog OT-a, Enes udje i onda iz nekog razloga je sepao, nije mogao da nastavi i do kraja i prvog a posle i drugog OT-a Seltiksi igrali smallball, a otvorilo mu se da dodje i on do DD-a 😞  😥

 

   A Zveki tek, kako nam je capio JJ-a u igri brzi prsti to mi je tek za nevericu a eto i Towns se povredio, a logicno je bilo da ovaj dobije prostor i novu sansu u Soti. Pozitivno je to barem sto smo pokupili Nazija (i to pre povrede KAT-a, koji smo vizionari ho-ho skoro kao Woochina) i sto ce sad on dobiti neki prostor dok je ovaj povredjen a Uchicha ga ima (nesto dobro ajde).

 

  Inace, dobar mecap @Itachi Uchiha dosta kategorija je tesno, velika borba ce se voditi. 

 

Ja mislim da ce vise vi da se okoristite od Naz-a , nego mi sa JJ. A Kat-a mogu vrlo lako da ugase, sto bi Delgado rekao karma za poklanjanje Michela.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Pa normalno da vodis,  Don igrao u utorak, vec u sredu si dobio dva nova igraca  da pojacas skok.

 

Nisam ja kriv sto smo filijala 1 uinija a ne matica.  on moze da nas pojaca jedino sa 100 eura. Igracki kadar mu je u rasulu jelte  😪😪😪

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Itachi Uchiha said:

i onda te u po polupam bez kat-a i to bude karma za wildcard ulazak u a ligu kao fufa

 

Usrao sam se u gace:roflmao: Al od smeha, stavrno ti komedija dobro ide:lol_2:

 

Ako ti ne bude igrao KAT, ko ce da me pobedi, mocni Adams mozda :lol_2:

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, maXa88 said:

Pa normalno da vodis,  Don igrao u utorak, vec u sredu si dobio dva nova igraca  da pojacas skok.

 

Nisam ja kriv sto smo filijala 1 uinija a ne matica.  on moze da nas pojaca jedino sa 100 eura. Igracki kadar mu je u rasulu jelte  😪😪😪

Da mi Don nije igrao, jos vise bih vodio. 😄

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...