Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Najjače da treba da me bude sramota, zato što sam pristojna osoba. :krstipd4:

 

@Zveki i Maskota

Da nećete možda da vam se izvinjavam što nisam protuva kao pojedini? :lol_2:

 

@Zvezdinho Beskoristan si, nisi mogao jednog igrača da mi preporuči sinoć. Ne očekuj više bilo kakvu pomoć od mene.

Drago mi je što je prošao onaj trejd, nisam trebao da glasam veto samo zbog tebe. 

 

I pošto se to opet pominje, a i ranije je od strane jedno 5-6 ljudi, izvolite ući u moju ekipu, uperite prstom i recite "evo taj je, ovaj mali ovde", da vidimo kojeg sam to igrača pokupio noću nakon povrede ili štatijaznam. 

Odnosi se i na trejdovane, pa izvolite pogledati. Da razbijemo i taj mit, jednom za svagda. :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Wook said:

Ne tako davno, Bora me dobronamerno savetovao da ga dropujem : ))

 

edit Loodog Wooda

 

To je bilo dok nisu ispali iz playoff trke, a i ko je očekivao da će ovako da razjebu ekipu + njega da promovišu u startnog centra. 

Inače znam ja za njega otkako je prašio u G-league, ali niko nije bio spreman da mu da ovakvu priliku, sve do sada. 

U to vreme je igrao 10-ak minuta u proseku btw. A tebi gorelo pod nogama. Možda i ispadneš čak zbog toga. :kece:

 

3 minutes ago, Wook said:

Bora kupi na putu za WC u 2:30h, tipa Holmes : )

 

Šta Holmes?

Draftovao ga u 12. rundi, pa morao da spucam 3. waiver, jer sam napravio rookie grešku i bacio ga nakon prve partije, gde nije igrao puno. 

 

Idemo dalje, ima li još koji? 

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

Ha-ha-ha. Kako se Bora pravi lud, u 99% situacija neko od trojca Matic-Zveki i on kupi igrace cim se pojavi vest u bilo koje doba dana i noci. 

 

Od njih trojice ne ostaju ni dugmici :/)

 

Ova druga dvojica se barem ne foliraju da ne prate 

Edited by Wook
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wook said:

Ha-ha-ha. Kako se Bora pravi lud, u 99% situacija neko od trojca Matic-Zveki i on kupi igrace cim se pojavi vest u bilo koje doba dana i noci. 

 

Od njih trojice ne ostaju ni dugmici :/)

 

Ova druga dvojica se barem ne foliraju da ne prate 

 

Pokaži tog igrača, umesto što mrsiš muda bez razloga. 

 

Ne zaboravimo da nisam ja taj koji gleda tenis u 4 i 10 ujutru, iako je na programu tada bio jedino ženski meč, i to do tada maltene anonimna Kenin i neka prosečna igračica. :lol_2:

Ja bih barem smislio neki kvalitetnija izgovor od toga. 

A da ne pominjemo činjenicu da sve to radiš nakon što si "odustao" i "nemaš vremena da gledaš NBA". :s_w: 

 

Pali babu da ti štrika najke, ta neka spika. :kece:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Ko nam kaze:lol_2:

Samo sam onog Buchera pokupio posle vesti ove godine. 

 

Kupim na njuh ranije. Proveri sinoc kad je izasla vest za Zellera, a kad sam ja pokupio Vilija. 

 

Vas trojica ste 24/7 online.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Pokaži tog igrača, umesto što mrsiš muda bez razloga. 

 

Ne zaboravimo da nisam ja taj koji gleda tenis u 4 i 10 ujutru, iako je na programu tada bio jedino ženski meč, i to do tada maltene anonimna Kenin i neka prosečna igračica. :lol_2:

Ja bih barem smislio neki kvalitetnija izgovor od toga. 

A da ne pominjemo činjenicu da sve to radiš nakon što si "odustao" i "nemaš vremena da gledaš NBA". :s_w: 

 

Pali babu da ti štrika najke, ta neka spika. :kece:

Poceo sam da igram od januara i od tada nemam poraz, ali jaci FA se od vas trojice ne zadrzavaju duze od 2 min.

 

Moram da priznam da je Matic najnabrijaniji, ne znam ni da li spava? Bella je pokupio u pola 6 (DD Huanco ostao), Mela u pola 3...nije bitno vreme, covek je tu : )

 

Zveki, pa ti ste iza njega. 

Edited by Wook
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wook said:

Samo sam onog Buchera pokupio posle vesti ove godine. 

 

Kupim na njuh ranije. Proveri sinoc kad je izasla vest za Zellera, a kad sam ja pokupio Vilija. 

 

Vas trojica ste 24/7 online.

 

I dalje nisi naveo jednog igrača iz moje ekipe kojeg sam pokupio tokom noći. Ja još čekam, ko Jokara u reklami. :classic_rolleyes:

 

I nemoj da me stavljaš u isti koš sa tom dvojicom, ti si im daleko sličniji, ako ćemo realno. :smiley53:

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Ne zaboravimo da nisam ja taj koji gleda tenis u 4 i 10 ujutru, iako je na programu tada bio jedino ženski meč, i to do tada maltene anonimna Kenin i neka prosečna igračica. :lol_2:

 

 

možda je zgodna, ko si ti da mu sudiš.

 

ja nekad gledam penis u 2 ili 4 ujutru. prosto, mora se kada piškim, sve ostalo je neviđena kocka

 

 

4j7kpktxveh31.jpg

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

I dalje nisi naveo jednog igrača iz moje ekipe kojeg sam pokupio tokom noći. Ja još čekam, ko Jokara u reklami. :classic_rolleyes:

 

I nemoj da me stavljaš u isti koš sa tom dvojicom, ti si im daleko sličniji, ako ćemo realno. :smiley53:

Ti si lud ako mislis da pamtim svakog koga pokupis : )) Pamtim samo ove jace, a tu te Matic sije, ima vise uspeha sa jakim imenima.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Wook said:

Ti si lud ako mislis da pamtim svakog koga pokupis : )) Pamtim samo ove jace, a tu te Matic sije, ima vise uspeha sa jakim imenima.

 

Čoveče, šta ima da pamtiš.

Uđeš u moju ekipu, klikneš na igrača, pogledaš transakcije i sve ti se samo kaže. :smiley2:

Ako koza laže, transakcije ne lažu:s_d:

 

Tebi se inače često priviđaju stvari u vezi igrača koje uzmem. :innocent:

Tako si me i za Bamba-u neopravdano prozivao i ne znam koga još tačno. 

Ne valja ti to. :smiley13:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Čoveče, šta ima da pamtiš.

Uđeš u moju ekipu, klikneš na igrača, pogledaš transakcije i sve ti se samo kaže. :smiley2:

Ako koza laže, transakcije ne lažu:s_d:

 

Tebi se inače često priviđaju stvari u vezi igrača koje uzmem. :innocent:

Tako si me i za Bamba-u neopravdano prozivao i ne znam koga još tačno. 

Ne valja ti to. :smiley13:

Ha-ha, trebao bih da uradim to za sve igrace u ligi. Ko zna koliko si ih dropovao do sada...

 

I ti znaci ne pratis, nego slucajno vidis kad ides da pisas : )

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wook said:

...

 

I ti znaci ne pratis, nego slucajno vidis kad ides da pisas : )

 

ja pratim i pravim neočekivane projekcije u glavi, samo tehnički menjam kada idem da piškim noću

 

nekako stičem utisak da su ove late-nite toalet-izmene nekakav taboo

pomislio bi čovek da ste otvoreniji

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Wook said:

Ha-ha, trebao bih da uradim to za sve igrace u ligi. Ko zna koliko si ih dropovao do sada...

 

I ti znaci ne pratis, nego slucajno vidis kad ides da pisas : )

 

Šta ne pratim? 

 

Ja NBA gledam kad god mogu. Od nove godine nisam mogao, jer em sam malo izgubio volju, em sam našao drugu zanimaciju, em ne mogu da ostanem budan, kao što sinoć rekoh. 

 

A ti još uvek nisi uspeo da navedeš jednog jedinog igrača, a prozivaš me da sam no-lifer poput Zvekija i Matića. :smiley13:

 

Treba pomoć možda? :innocent:

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Šta ne pratim? 

 

Ja NBA gledam kad god mogu. Od nove godine nisam mogao, jer em sam malo izgubio volju, em sam našao drugu zanimaciju, em ne mogu da ostanem budan, kao što sinoć rekoh. 

 

A ti još uvek nisi uspeo da navede jednog jedinog igrača, a prozivaš me da sam no-lifer poput Zvekija i Matića. :smiley13:

 

Treba pomoć možda? :innocent:

Maticu i Zveki, nazvao vas je no-liferima 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

ja pratim i pravim neočekivane projekcije u glavi, samo tehnički menjam kada idem da piškim noću

 

nekako stičem utisak da su ove late-nite toalet-izmene nekakav taboo

pomislio bi čovek da ste otvoreniji

 

Ma pusti Vučinu, vidiš da ne zna kud bije. :jumping:

Krivo mu što je na putu da ispadne, čak i pored svog uloženog truda, pa sad želi sebe da predstavi nezainteresovanim nevinašcetom, a sve ostale kao tryhard no-lifer likove. Valjda da bi lakše zaspao, jebem li ga zašto. :kece:

 

Očekivan sled događaja, samo nastavi dalje. 

20pfsv.jpg

Edited by Noćna mora B92 fantazera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema sanse da ispadnem. Sam cu da odem. 

 

Dobijam sve do kraja sa ludim Vudom i Krisom. Probudili se i Bruk I Tarner, ovi iz Baksa standardno, Kavaj takodje, Ayton, Dipo se vraca...ne vidim da me neko moze dobiti do kraja.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...