Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

3 hours ago, uini said:

@delgado

enes je stat whore, ne moze on da ima vise minuta od ovoga sto je doziveo u ozbiljnoj fransizi. super je za fantazi ali je treshijana kao igrac a i kao saigrac. sve vreme ima na umu svoje statse bas je sakupljac. to kod breda ne ide kada si krsh u odbrani kao sto enes jeste

 

 Ne slazem se jer je Enes imao ozbiljnu ulogu sa klupe (zaedno sa pokojnim Dionom) u onoj OKC koja je bila jako blizu da izbaci 73-9 GSW 2016. & prosle godine Portland ne bi video finala konferencije kad im je stradao Nurkic da nisu doveli Enesa, u Juti i Niksima je imao odlicne statse jer je bio starter i sad bi tvoja logika pila vodu ali on se vec dokazao kao igrac koji je apsolutno pomogao ozbiljnim ekipama da se guraju daleko u PO. Ove godine je prvo imao problem sa kilazom i nekim povredama, pa mu je trebalo dugo da se spremi za sezonu, a i generalno je oslabio kao igrac, ali svejedno mislim da ga Brad slabo koristi i da nikakav problem ne bi imao da mu da 25min, loptu i veca ovlascenja -> imao bi i vece koristi od njega , jer tako su se do sad koristili Enes/Jonas/Monroe tipovi igraca razbijaca s klupe, spustas im dole i oni natrpaju za to kratko vreme protivnicka u reketu. Npr gledao sam tekmu protiv Lakersa gde je bukvalno sahranio i Obrvu i Dvajta i Gija. Kod Stivensa samo potezu Kemba, Braun i Tejtum siledzije, ne dobije covek priliku da pokaze svoj skill. Ako, jedva cekam da im se obije o glavu i plejofu picka im materina bezobrazna.

 

 

2 hours ago, Wook said:

Sta ce mi da gledam tekme, kad znam sve : ) Dovoljno mi je da bacim pogled na twiter i rotoworld.

 

Steta onih povreda i suspenzija, sa ovim timom bih mogao ravnopravno sa jos par ekipa da pucam na titulu ove godine. Jos sam morao da bacim Powella...

 

Debeli kenja, sedmicu kad je poginuo Kobe, Kavaj odigrao samo 23 min, inace bi vec bio u B + je imao dosta bonus meceva protiv bota, koje mi sa starta lige nismo imali i sad mi se jos i Ayton povredio ponovo. Ako i pored svega ispadne, treba da pocepa fantasy diplomu.

 

 

 

  Oo gde si Mcleode nisam te prepoznao. Evo opet si kontradiktoran, govoris kako nemas vremena jer ti se blizi 40-ta i ne gledas utakmice, a sad kazes ono sto i jeste pribliznije realnosti da i ne moras da gledas tekme da bi igrao fantazi. Reci lepo ako opstanem u ligi igracu i dogodine pun gas kao i do sada svake godine, ako ispadnem necu jer mi je ispod casti da igram B i da posle ne znam da li cu se ikad vratiti, zasto je tako tesko ?  Eto i od titule su te delile sitnice, a ti bi da napustas CCC

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Wook said:

@Noćna mora B92 fantazera Bacaj te krseve, kupi neke visoke sa FA i sa Irvingom da polupas ovog neznalicu naredno kolo : )

 

Pa jedino da mi javljaš preko poruka šta i kako, pošto nisam od nove godine pogledao celu utakmicu, ako ne i duže. 

Poslednje što sam gledao je Zion-ov debi, i to samo minute koje je bio u igri. 

Pokušavam evo 10-ak dana da ostanem budan posle 12, ali nikako da uspem. :baby:

Jedno veče zaspah u 10 i sasvim slučajno se probudih oko 10 do 1, pa napravih izmenu i rasporedih igrače. 

 

Doduše i budim se rano, ponekad od pola 5 do 5, plašim se pomisliće ljudi da gledam tenis, kao ti ono jedama. :smiley2:

 

Tako da ako imaš neki predlog, slobodno pošalji. 

Ovo što ja znam od visokih, sve se razuzelo, čak mi i Zveki maznu Len(čugu). 

Šta ostade od najjače centarske linije u ligi/samo Tristać sa polovinom minuta koje zaslužuje. Nerealno šta su mi povrede uradile ove sezone, ovo je stvarno nezapamćen slučaj. :tired:

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

 

 Ne slazem se jer je Enes imao ozbiljnu ulogu sa klupe (zaedno sa pokojnim Dionom) u onoj OKC koja je bila jako blizu da izbaci 73-9 GSW 2016. & prosle godine Portland ne bi video finala konferencije kad im je stradao Nurkic da nisu doveli Enesa, u Juti i Niksima je imao odlicne statse jer je bio starter i sad bi tvoja logika pila vodu ali on se vec dokazao kao igrac koji je apsolutno pomogao ozbiljnim ekipama da se guraju daleko u PO. Ove godine je prvo imao problem sa kilazom i nekim povredama, pa mu je trebalo dugo da se spremi za sezonu, a i generalno je oslabio kao igrac, ali svejedno mislim da ga Brad slabo koristi i da nikakav problem ne bi imao da mu da 25min, loptu i veca ovlascenja -> imao bi i vece koristi od njega , jer tako su se do sad koristili Enes/Jonas/Monroe tipovi igraca razbijaca s klupe, spustas im dole i oni natrpaju za to kratko vreme protivnicka u reketu. Npr gledao sam tekmu protiv Lakersa gde je bukvalno sahranio i Obrvu i Dvajta i Gija. Kod Stivensa samo potezu Kemba, Braun i Tejtum siledzije, ne dobije covek priliku da pokaze svoj skill. Ako, jedva cekam da im se obije o glavu i plejofu picka im materina bezobrazna.

 

 

 

  Oo gde si Mcleode nisam te prepoznao. Evo opet si kontradiktoran, govoris kako nemas vremena jer ti se blizi 40-ta i ne gledas utakmice, a sad kazes ono sto i jeste pribliznije realnosti da i ne moras da gledas tekme da bi igrao fantazi. Reci lepo ako opstanem u ligi igracu i dogodine pun gas kao i do sada svake godine, ako ispadnem necu jer mi je ispod casti da igram B i da posle ne znam da li cu se ikad vratiti, zasto je tako tesko ?  Eto i od titule su te delile sitnice, a ti bi da napustas CCC

Pre cu igrati B, nego A. Mozda odigram 1 sezonu B, ako ispadnem, posto nisam do sada, to bi mi bilo zamimljivo, ali ne mogu da obecam nista sada.

 

A sigurno necu igrati kao do sada. Imam na umu jednog lika kome cu da ostavim ekipu (ako se ne plasira u A), a ja idem u penziju i u ulogu savetnika, ako mu i kad mu zatrebam.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Wook said:

@Noćna mora B92 fantazera Bacaj te krseve, kupi neke visoke sa FA i sa Irvingom da polupas ovog neznalicu naredno kolo : )

 

Poslušah te, Vučino. 

 

Ode brat Glendžos. :smiley64:

Hvala za sve velikom gospodinu. :23:Vukao je samo tako, dok je imao šansu.

 

Srešćemo se opet, možda skorije nego što se očekuje. 🙂

 

Inače, konačno prevalih preko ponoći budan. 

Noćna šetnja rulz! :thumbsup:

Doduše i popodneva dremka pomaže. :baby:

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

Ma sve divni fini porodicni ljudi, lezu pre 23h, totalno nezainteresovani za fantazi, al' eto dok promene nocu pozu pri spavanju ili odu da pisaju sasvim slucajno pokupe nekog igraca i to se neretko potrefi da mu je konkurencija na poziciji povredjena. 

 

  Sta sam vam rekao za "Wookovu penziju" ? 😄   Ne verujte mu nista, cak ni kad vam dobronamerno predlaze   nesto oko rostera. 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

Evo Bora ne moze da pregura mesecima do posle 00h, al' kako se neko povredi, njegov igrac/zamena nestaje, misterija za Hichkokove ili Fincherove filmove. 

Uini je sinoc dva puta promenio pozu tokom spavanja. Prvi put u 2h,vec drugi put je ozedneo u 4h.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, delgado said:

Evo Bora ne moze da pregura mesecima do posle 00h, al' kako se neko povredi, njegov igrac/zamena nestaje, misterija za Hichkokove ili Fincherove filmove. 

  Desi Zveki, gledamo li Denver-LAL ? Odspavao sam malo da bih se probudio da gledam to.

To se zove predvidjanje : )

 

Sinoc uzimam Vilija (zato sto ima mec 20-og, u cetvrtak) i posle 25 min. na twiteru neki novinar iz CHA pise. Da ne igra Zeller. To su ti vec opasna cula : )

 

 

Wood je lood!!!

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...