Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 hour ago, Wook said:

Svaka cast sto ne odustajes. Igraj ovako aktivno do kraja.

 

Odlicno vece si imao, ali i moji svi dvocifreni, jos sam bio bez Aytona. Dobro krljanje. Nije mi jasno kako si na dnu, imas dobru ekipu?

Po prirodi sam optimista i borac do kraja. Mindset. Takođe nije korektno prema igri i igračima da ne istraje do kraja. 

 

Najviše me je ukopalo draftovanje Ziona u 2. rundi. U trenutku kada sam ga draftovao imao sam info da će odsustvovati 2 nedelje. Nauk za ubuduće da ne povređene igrače ne treba birati u prve dve runde. 

Zajebao sam se i sa čekanjem MPJ. Čekao sam ga do skoro kraja decembra. 

Kada se na to nadovezu povrede Vucevica, Russela, Conleya, Powella, onda totalni raspad Harrisa dobija se jednačina u kojoj ispadam u Segundu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uini said:

@John Dies at the End

 

jesil glasao i za koga?

nemoj mi te trte-mrtee

 

Beli listic Wini, beli listić 🤣

 

6 hours ago, LayupFromTheMidget said:

@uINi Pa ko ti je onda co-owner na espnu?
Ali fina diktatura u tom preduzecu.
@Debeli imas 14 izmena ove nedelje a ti drzis svakakve bezveznjake umesto muski svaki dan po 1/2 izmene i udri na kvantitet (khm).

 

Na kvantitet kad nemam kvalitet...A evo i Wucina koga ne zanima Fantasy se priključio borbi za opstanak 😄

 

5 hours ago, Zvezdinho said:

 

Stvarno zbog ovoga necu moci da spavam nocas, smrc.

 

To nije bila ponuda za trejd nego odgovor na tvoje pitanje sta trazim za LMA, i to je bio odgovor u tvom stilu nista vise nista manje.

 

Cekaj... Jel' bila ponuda ili nije bila ponuda, nemoj sad' da vadim skrinsot iz fascikle 😄

 

Mslim, previše si ozbiljan i napet ( ti ćeš uvek biti moj Zems bez obzira na sve 😴) 😄

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Wook said:

@Zvezdinho Kako se tebi cini ovih 3/6/2 Tuckera? 😂 

Pametno sto si uzeo Lena. Ni Holmes, a posebno Bagley nece uskoro na parket. Bagley je mozda out za 19/20 do kraja.

Ali sto Boro i Trip cuvaju Glena III i Burksa, nisu skontali da se desio trejd 😂

 

Sto bi jedan veliki muljator i choker rekao FA igrac.

 

Ne znam za Lena sta da ti kazem, ne ocekujem od njega nesto previse, plus je kenjkav , povredjuje se i unistava sl.bacanja  a tu smo dobri.Nek stoji pa ce da vidimo sta cemo sa njim.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, John Dies at the End said:

Ma jep' se više  LonZo 😴 

 

tačno sam trebao da te poklonim Zvekiju 😴

 

Povedi i Tatuma 😴 

 

Ali kako Wook koga više ne zanima fantasy prati moje duele i duele protivnika za ispadanje 🤣

 

 

Edited by John Dies at the End
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Povedi i Tatuma 😴 

 

Ali kako Wook koga više ne zanima fantasy prati moje duele i duele protivnika za ispadanje 🤣

 

 

 

   Nije pogledao nba utakmicu 2 godine : )))

 

   PRAVDA ZA ENESA!!!  Bradu Stivensu Metalac ne bih dao da vodi, kakvo nestrucno govedo!!!1

Link to comment
Share on other sites

Ma bezi, ocekivao sam od njega da ima Knicks minute i statse obzirom da je tu najbolji C, al' eto ovaj Tajs napredovao i uklopio se, ovi slepci Brown/Tatum/Kemba nikad nece loptu da mu daju kad je u igri i sve se tako lose namestilo. Sto bi rekao onaj pogrebnik u seriji 'Everybody hates Chriss' koji radi kao grobar svakoj zeni pokojnika koju posle muva -> TRAAAGIC, TRAAGIC.

 

   @uini  Mozda necemo uspeti da te osvetimo u ovom dvonedeljnom mecapu. Bendzamin vec uzeo TD, Uchicha napravio veliku prednost u skokovima, stilovima... Izvini bro,

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, delgado said:

Ma bezi, ocekivao sam od njega da ima Knicks minute i statse obzirom da je tu najbolji C, al' eto ovaj Tajs napredovao i uklopio se, ovi slepci Brown/Tatum/Kemba nikad nece loptu da mu daju kad je u igri i sve se tako lose namestilo. Sto bi rekao onaj pogrebnik u seriji 'Everybody hates Chriss' koji radi kao grobar svakoj zeni pokojnika koju posle muva -> TRAAAGIC, TRAAGIC.

 

   @uini  Mozda necemo uspeti da te osvetimo u ovom dvonedeljnom mecapu. Bendzamin vec uzeo TD, Uchicha napravio veliku prednost u skokovima, stilovima... Izvini bro,

usrao me Micel u ponedeljak sa 9 TO i praznim kolonama, srecom nije vise kod mene

Edited by Itachi Uchiha
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, delgado said:

 

   Nije pogledao nba utakmicu 2 godine : )))

 

   PRAVDA ZA ENESA!!!  Bradu Stivensu Metalac ne bih dao da vodi, kakvo nestrucno govedo!!!1

Sta ce mi da gledam tekme, kad znam sve : ) Dovoljno mi je da bacim pogled na twiter i rotoworld.

 

Steta onih povreda i suspenzija, sa ovim timom bih mogao ravnopravno sa jos par ekipa da pucam na titulu ove godine. Jos sam morao da bacim Powella...

 

Debeli kenja, sedmicu kad je poginuo Kobe, Kavaj odigrao samo 23 min, inace bi vec bio u B + je imao dosta bonus meceva protiv bota, koje mi sa starta lige nismo imali i sad mi se jos i Ayton povredio ponovo. Ako i pored svega ispadne, treba da pocepa fantasy diplomu.

 

 

Edited by Wook
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Wook said:

Sta ce mi da gledam tekme, kad znam sve : ) Dovoljno mi je da bacim pogled na twiter i rotoworld.

 

Steta onih povreda i suspenzija, sa ovim timom bih mogao ravnopravno sa jos par ekipa da pucam na titulu ove godine. Jos sam morao da bacim Powella...

 

Debeli kenja, sedmicu kad je poginuo Kobe, Kavaj odigrao samo 23 min, inace bi vec bio u B + je imao dosta bonus meceva protiv bota, koje mi sa starta lige nismo imali i sad mi se jos i Ayton povredio ponovo. Ako i pored svega ispadne, treba da pocepa fantasy diplomu.

 

 

 

😛

 

Ne ozbiljno, sta bi u našem duelu promenilo igranje Kawaiiiia tu 1 utakmicu? Dobio si %fg, ppm i poene. Meni, ako se dobro sećam, mrzi me da gledam na fonu, Russ zbog povrede nije igrao 2 utakmice + neko od dvojca Brown/Tatum (sad cu da proverim )

 

BOT je imao neverovatne brojke protiv mene, ppm i  %fg, ( takav neaktivan imao je bolje brojke od 3-4 aktivna igrača ), dok ovi moji slepci samo 1 DD

 

Ovo oko diplome, jbg pevise sam CAT izgubio zbog neaktivnosti i nedostatak vremena, dok su i mene ubile povrede 😴 + ja sam se odavno pomirio sa ispadanjem 😴

 

Smanji malo speen  😛

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, John Dies at the End said:

 

😛

 

Ne ozbiljno, sta bi u našem duelu promenilo igranje Kawaiiiia tu 1 utakmicu? Dobio si %fg, ppm i poene. Meni, ako se dobro sećam, mrzi me da gledam na fonu, Russ zbog povrede nije igrao 2 utakmice + neko od dvojca Brown/Tatum (sad cu da proverim )

 

BOT je imao neverovatne brojke protiv mene, ppm i  %fg, ( takav neaktivan imao je bolje brojke od 3-4 aktivna igrača ), dok ovi moji slepci samo 1 DD

 

Ovo oko diplome, jbg pevise sam CAT izgubio zbog neaktivnosti i nedostatak vremena, dok su i mene ubile povrede 😴 + ja sam se odavno pomirio sa ispadanjem 😴

 

Smanji malo speen  😛

Russ ti je igrao 3/4 utakmice, a meni Kavaj ukupno 23 min.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...