Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

2 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Inace ovo sad kao nije dokaz koluzije. A kad Procke u afektu nesto kaze to jeste.

Nemoj da kukas, nego cuvaj waiver. Bice za PO na FA Chriss, Wood i sl. svake sedmice cu da izbacujem po 1-2 da vam bude zanimljivije.

 

Necu one sto sam draftovao, vec vracam sa FA nazad.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Da u besu pa posle pisao da se salio i da mu ne trebaju 3.
i to je u "besu" pisao.

 

A ovo se Japanac zajebava jelte, bez srama si. Samo na osnovu ovog posta bi trebalo da se ponisti trejd.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Pa da kao sto se sprdas da ne igras i gledas tenis. Vrhunska komedija i lozenje. A samo izgovor ako ispadnes cisto ono da nisi probao ali da si hteo sve bi bilo gotovo. 
Doduse kako ti se poklapaju rezultati protivnika (raspad Brogdana i debelog)  tako sve cesce gleda tenis, sta je bilo prosle nedelje neki Majami? Sidnej?
@Zveki Pa da Japanac ceo trejd period pise kako ce samo meni da posalje Donovana i kako nije ga nudio svima.  Jedini cilj samo mene da pojaca. Nikako nije napisao  3/4 posta i detaljno objasnio svoju motivaciju. Cek da vidim jel imamo screenshot od pre 7 dana kao argument. 

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Wook said:

Nemoj da kukas, nego cuvaj waiver. Bice za PO na FA Chriss, Wood i sl. svake sedmice cu da izbacujem po 1-2 da vam bude zanimljivije.

 

Necu one sto sam draftovao, vec vracam sa FA nazad.

 

jel mozes da bacis krshcjansko drvo malko ranije? ptam za ortacja. okej, pitam za mene, ja nemam drugare pa sam dobar sam sa sobom 😶

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

  

Sta tebi radi Loshmi kao co-owner?  Stoji kao ukras? Jadan covek.....

 

loshmika me je napustio još na pola B liga sezone gde sam se zavetovao da ću ga odvesti u A valhalu. izgleda da sam previše pasivno-agresivan sa jutarnjim 5 ujutru mejlovima oko toga koga uzeti sa FA i zašto se ne slažem sa tobom, co-ownerom

 

tako sam izgubio i @estranged 😪

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

E pa ovako ( sledi konferencija za press, naoštrite pera 😴) :

 

1. Prvo i osnovno, da se izvinem svima što nisam odgovorio na ponude za trade ( posebno na Zvekijevu LmA za Tatuma + Browna 😁 ) , jbg truli kapitalizam ubi..

 

2. Jbg, ne može svako kao ( a bio je cool lik)Wook da izgubi od BOTa, iako je taj isti neaktivan igrač imao više poJena od minimum 3-4( možda i više) aktivnih igrača, odličan ppm.  Svakako, hvala vam na savetima ( Matić-u i Wook-u 😛 )

 

3. Zems, ti mi odavno nisi Zems, više je razloga za to 😴, iako ja svoju građansku dužnost uvek izvrsim i glasam na izborima 😴 

 

4. 'ebala ih Sabina, morao sam 3 dana da dezuram na bausteli 🤣. @Magia si pretekao oluju? 😄 I pusti BoraBoru, da mi je LVert bio zdrav ovih 7 nedelja bio bih u PO zoni ..

 

5.  Idi bre u qrac Trip, da li neko od tvojih igrača juče nije imao DD ?  Doduše i neverni sin Olinuk ostvario DD sa ass:lol_2:

 

6. @LayupFromTheMidget da ti ne ostanem dužan , tupsone 😛

 

7. Nesto sam zaboravio 100% , to be continued 😛

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Pa da kao sto se sprdas da ne igras i gledas tenis. Vrhunska komedija i lozenje. A samo izgovor ako ispadnes cisto ono da nisi probao ali da si hteo sve bi bilo gotovo. 
Doduse kako ti se poklapaju rezultati protivnika (raspad Brogdana i debelog)  tako sve cesce gleda tenis, sta je bilo prosle nedelje neki Majami? Sidnej?
@Zveki Pa da Japanac ceo trejd period pise kako ce samo meni da posalje Donovana i kako nije ga nudio svima.  Jedini cilj samo mene da pojaca. Nikako nije napisao  3/4 posta i detaljno objasnio svoju motivaciju. Cek da vidim jel imamo screenshot od pre 7 dana kao argument. 

 

 :lol_2:

 

   Woochina nam se nesto zainteresovao odjednom. Kad opstane bice - Igracu jos ove godine, jer nemam kome da dam fransizu, ali neozbiljno kao i svake godine do sada, i ovo je moja poslednja godina. Podseca me na mog drugara inace opasnog basketasa, koji kad dodje na basket prvo nije igrao 3 meseca, boli ga noga, stomak, pa ako dobije sve je ok, ako izgubi onda nadje jos 4-5 izgovora. A tek ove foritze kad mu ne prodje neki prevara trejd (ok, ovde je hteo iz besa sto je u tom trenutku bio bas blizu B da pojaca Zvekija, nego pricam za ranije) -> onda nas je lozio 😄   

 

  Al ajde posle svih ovih lancanih mutnih radnji i peripetija, da mi zagledamo u nase dvoriste. Lee rekord karijere, Duncanu i dalje vruca ruka, drzimo se. Cak smo nabavili lika iz Superbad filma :

 

  Image result for mclovin

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

E pa ovako ( sledi konferencija za press, naoštrite pera 😴) :

 

1. Prvo i osnovno, da se izvinem svima što nisam odgovorio na ponude za trade ( posebno na Zvekijevu LmA za Tatuma + Browna 😁 ) , jbg truli kapitalizam ubi..

 

 

 

3. Zems, ti mi odavno nisi Zems, više je razloga za to 😴, iako ja svoju građansku dužnost uvek izvrsim i glasam na izborima 😴 

 

 

 

7. Nesto sam zaboravio 100% , to be continued 😛

 

Stvarno zbog ovoga necu moci da spavam nocas, smrc.

 

To nije bila ponuda za trejd nego odgovor na tvoje pitanje sta trazim za LMA, i to je bio odgovor u tvom stilu nista vise nista manje.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mr clutch said:

Nisam gledao waiver order u trenutku kada sam potegao claim. Očekujem da sam bio između 5 i 8 mesta, jer sam pre oko 7 dana bio 10.

Svaka cast sto ne odustajes. Igraj ovako aktivno do kraja.

 

Odlicno vece si imao, ali i moji svi dvocifreni, jos sam bio bez Aytona. Dobro krljanje. Nije mi jasno kako si na dnu, imas dobru ekipu?

Link to comment
Share on other sites

Bora ima srece sto igra protiv Bota, inace bi 200% bio vidjen za ispadanje. Raspala mu se ekipa.

 

Holmes jos dugo out, za Irvinga ne znam kad se vraca...Capela ce mu uzeti skokove od Collinsa, TT postao FA...cuva onog muchenog Glena III, umesto da je uzeo Portisa, Makera, Gibsona... dok su bili na FA...mora nesto menjati.

 

Jos je imao ponudu sa moje strane (nije bitno koja) koja bi mu sigurno pomogla...teski dani...

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...