Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Polako deglisha nikad se ne zna, mozda vas usere ove sezone. Nikad se ne zna u PO. Daj Debeli vrati mu tog Shabana, ne moze da se zivi od ove kuknjave kao da je Maxa bacio MJ23 a ne Shabana. A i ti si i onako dogovorio da budes coowner Madjiji sledece sezone preko onog trejda za Robinsona.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vredi Zveki, nista vise nema svrhe. Razmisljam da se zamonasim ili postanem Jehovin svedok kao Kolison, vidis da decko dobija najbolja sedista u LA-u da gledam Kinga i Davisa, boli ga kurac. U samo kratko vreme ostao sam bez posla, devojke i Shabazza. Za ova prva 2 kad se resetujem cu i naci adekvatnu zamenu, za ovo trece nema sanse. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

 

Ma JOK samo JUANCHAAA ZVER ZVER.
Rekoh odmah Beasley najvise dobili, ali ne fala nisam zveki da kupujem igrace skupo posle 1 dobre i jos dobili 30 razlike

ma sprdam se, ne bih ga ni davao posle jedne tekme, osim ako nije ocigledno preplacivanje 😄

 

donovan i j-rich su druga prica, pogotovu j-rich zbog rasporeda, to mogu da ti dadnem 😄

Edited by Itachi Uchiha
Link to comment
Share on other sites

Nece samo debeli je odigrao ovo kao tupson.
Znas da gubis TO i da ima sanse da te dobije u ostale kategorije gde nije kvanitet najbitniji (fg,ft i ppm).  I opet dizes bekove pola duela.,.
a nisu mu upisali Napier stats tako da tehnicki vodi
@Itachi moze skocicu u PM kasnije, doduse donovan je prioritet, richu doveli jos 2 sg/fa...

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Nece samo debeli je odigrao ovo kao tupson.
Znas da gubis TO i da ima sanse da te dobije u ostale kategorije gde nije kvanitet najbitniji (fg,ft i ppm).  I opet dizes bekove pola duela.,.
a nisu mu upisali Napier stats tako da tehnicki vodi
@Itachi moze skocicu u PM kasnije, doduse donovan je prioritet, richu doveli jos 2 sg/fa...

usrace mu value burks i gr iii 😄

Link to comment
Share on other sites

Kakvu brutalnu ekipu imam sa Aytonom i post dedlajn Woodom i Chrisom.

 

Ayton 30-20 partija sinoc, Chris 12/15 iz igre, Wood 2 DD u 2 dana i to sa dosta poena i trojki. 

 

Steta sto sam vise od pola lige igrao sa ssp Aytonom i gomilom povreda. Bukvalno bih svaku ekipu mogao da izbacim. Racunam i da post all star Dipo ima da kida.

 

Nego, kad se ispada, neka se ispada sa stilom, hocu Maxu i Delgada da nagrdim jako, tako da ako nekom trebaju blk, dajem Turnera, ili Lopeza. Ne treba mi 50 blk po kolu, dosta je 35-40 : )

Eto, Turner i Lopez za blk dostupni kome treba ta cat, tj. jedan od njih. 

 

Saljite ponude do veceras.

Edited by Wook
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Drakaris said:

Debeli ce biti isprasen od neaktivnog igraca :D, a Wook ima ogromnu sansu da dohvati 16. mesto.

 

Kome li ce da ostavi fransizu? 🤨

Bice isprasen kad ubacuje balvane poput Jonesa, a nije sigurno da ce mu doneti bkl.

 

Bolje da ostavi samo RW i Tatuma da sigurno okrene ppm. Ovako ce mu balvani ponistiti njij dvojicu, a ostalo mu nije sigurno da okrece.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

On 2/6/2020 at 5:12 PM, Zvezdinho said:

 

A sustinski do kad je trade deadline do nedelje u 18h ? A ko napravi trejd posle toga se automatki vetuje ? Tako si napiso u predlogu, a ako je stvarno cak tamo 14 feb to je kasno jer nema smisla za neke timove da rade trejdove na 2 i po kola pre kraja. I tu moze da dodje do marifetluka i svakakvih namestanja jer ce da se mozda zna ko ispada a ko ne.

 

On 2/6/2020 at 5:19 PM, Zvezdinho said:

I trebate da obavestite ljude na email da je trade deadline do nedelje 18h i ako pise da je 14. februrar. Neko ne posecuje forum cesto kao jowanjica pa nece da zna do kada je TD.

Nisam znao da je Zveki postao siva eminencija lige, iako po samom plasmanu nije ni zaslužio da je igra. :classic_unsure:

 

Sad neka mi neko objasni, zašto bi uvažili njegov predlog, koji pre svega nema nikakvog smisla, stavljati za nedelju i to 6 popodne, :krstipd4: gde većina ljudi ne stigne kući uopšte do tada, a kamoli da bleji na netu. 

Odakle se uopšte pojavila ta suluda ideja i gde je bilo predloga, glasanja? 

Jedini preostali upis o deadline-u je bio ovaj:

On 2/6/2020 at 5:11 PM, nlavrnja said:

Al ste se raspisali 😃 prvo, pomerio sam sistemski deadline na 14 feb, ljudi lajkovali predlog, niko se nije bunio, bila fina ludnica prosle godine.

 

Sto se tice Nicklorda, ne moze ponistavanje rezultata i necemo sad nista da diramo, covek izgleda ovako igra celu god, imamo primer da mu prakticno isti br igraca nije igrao u 3 i u 14 kolu, dakle najpravednije je da ostane ovako

 

Tako da ponovo kažem, ovako nešto je potpuno besmisleno, moglo je opušteno i 7. da se ostavi jer ništa ne bi promenilo. 

Polovina trejdovanih igrača još uvek nije imala priliku da debituje. 

Drugo, poslao sam juče gomilu poruka, neki su mi se tek jutros javili, kao Vuk, koji mi je btw. rekao da neće ulaziti na forum do večeras (gle čuda, ima čovek planove nedeljom, naročito na ovako lepom danu:classic_rolleyes:), neki još nisu odgovorili, a par nije ni pročitalo poruku još uvek. Viniju nisam ni slao ništa. :s_d:

 

Ja razumem Zvekija, čovek spava na aplikaciji i šalje poruku za svakog FA pokupljenog nakon dobre partije, ali ne treba ni da pominjem da su takvi likovi izuzetak, a ne pravilo. 

 

Tako da zaista ne vidim razlog zašto bi se žurilo bez potrebe, kad očigledno da ljudi još uvek traže rešenja za trejdove, a nisu ni svi aktivni toliko, pa treba vremena 

 

Te ponavljam svoj predlog - da se deadline pomeri za sutra veče, tipa 21-22h, ili u najmanju ruku večeras do ponoći. Bukvalno ništa ne bi uticalo što se regularnosti tiče, a nekima bi puno pomoglo. 

Ovo što Zveki pokušava da progura nema ič smisla. 

E da, i Vini, koji nije trejdovao minimum 5 godina, pa želi i drugima da pokvari zabavu. Ne znam zašto me to ne čudi od njega. :classic_rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:lol_2:

 

Genije lavrnja je rekao do 18h, ja sam samo rekao da se obaveste ljudi, a za tebe sam MJ fantazi igre sto i nije nesto tesko. Osvoji nekad titulu u A ligi ili udji u finale pa se onda siri.

 

Al ce veceras da me ispenetriraju selfijevci, cele nedelje sam vodio al dzaba, ne moze se bez Batlera, MPJ i Tome, da sam barem imao jos jedno IR mesto za MPJ pa da ubacim nekoga. Samo 2 igraca jos veceras.

 

Zahuktala se borba za opstanak, bice interesantno.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...