Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

10 hours ago, John Dies at the End said:

Kažu da je najveći uspeh kada učenik nadmaši i pobedi učitelja:wink2: 

 

BB i ovaj Zvekijev neprezaljeni ( + Grant i ovaj iz LAC) su imali fenomenalne brojke...

Jbg, bez Tatuma ( i Browna) ove je max. I standardni nedostatak vremena i neaktivnost na FA ( sto će me i koštati odlaska medju one amatere)

 

Čestitke @Magia

 

 


Awwww ❤️ 
 

Vrhunski mec, moja prva 2 pika su odigrali zbirno najbolju nedelju i opet sam te jedva pobedio.

Imao si dosta pehova kroz celu sezonu, ali ti je ekipa vrh i verujem da mozes da opstanes- iskreno ne znam ni sam kako si na tom mestu sa ovakvim timom. 

Srecno u nastavku :) 

Link to comment
Share on other sites

Posto nema Jovanice da nam cestita, cestitamo sami sebi najubedljiviju pobedu u historiji fransize : )

 

   Sada protiv zumbula i brogija, nece bude lako, ali mora da se ocuva top4.

 

  PS.  Jedva cekamo zadnje kolo sa Wookom, da ga posaljemo u zasluzenu penziju. 

Link to comment
Share on other sites

Spo nemoj da pozurujete povratak Batlera ima Majami sutra utakmicu protiv Bostona, Majami 4 meca ove nedelje, nemoj da ga pozurujete da se vraca pre vremena.Moze da propusti jednu. Ovo pisem posto je sad rekao da ce biti game-call odluka.

 

Ladno igra Batler:smiley26: Ladno ce da ga unakaze sa nekom tezom povredom sa ovakvim raubovanjem.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

neunistiv je dzimi barka. sam drži 5 kolona i tri nerešeno pride 

 

Edit luka i wiggins kao drummond i deandre jordan. blama nemaju sa linije celu sezonu 

 

Jao uini igrao sam plus na tvoje al sam dodao glupog Dramonda i samo pao na njega na kladari.

Link to comment
Share on other sites

Imaju srece Brogi i Zuki. DeRozan chokercina glupa promasio bacanje za OT gde bi Tedi sigurno uzeo jos 1 skok za DD, a evo sad su pocasceni jednim mecom Davisa manje. 

Dobrodoslica nazad u tim Aaronu Holidayu i Kornetu.

 

  @Wook  Nemoj da klones, bro. Nada uvek postoji. A i nije ni B liga strasna stvar, Chaosu je bila zamajac za velika dela, Zvekiju hmmm nije, al je ipak uspeo da se vrati kroz mahinacije. Najlakse je odustati, Vukovi (ne) umiru sami.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Imaju srece Brogi i Zuki. DeRozan chokercina glupa promasio bacanje za OT gde bi Tedi sigurno uzeo jos 1 skok za DD, a evo sad su pocasceni jednim mecom Davisa manje. 

Dobrodoslica nazad u tim Aaronu Holidayu i Kornetu.

 

  @Wook  Nemoj da klones, bro. Nada uvek postoji. A i nije ni B liga strasna stvar, Chaosu je bila zamajac za velika dela, Zvekiju hmmm nije, al je ipak uspeo da se vrati kroz mahinacije. Najlakse je odustati, Vukovi (ne) umiru sami.

Ma nema šanse. Neću da igram reda radi, kad ne mogu da budem aktivan preko noći. I igrao sam ovo na sve ili ništa. Truba mi je bilo da trejdujem Ajtona i dajem Dipa za siću zbog opstanka u A. Ovo na kraju sa Zvekijem sam iz sprdnje pravio. Jasno je da mi tek taj JJ Reddick ništa posebno ne bi doneo...nemam trojkašku ekipu.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Wook said:

Ma nema šanse. Neću da igram reda radi, kad ne mogu da budem aktivan preko noći. I igrao sam ovo na sve ili ništa. Truba mi je bilo da trejdujem Ajtona i dajem Dipa za siću zbog opstanka u A. Ovo na kraju sa Zvekijem sam iz sprdnje pravio. Jasno je da mi tek taj JJ Reddick ništa posebno ne bi doneo...nemam trojkašku ekipu.

 

  Sto moras da budes aktivan tokom noci ? Dobri igraci mogu da se zabodu bas u sred bela dana/uvece koji stoje zeleni i cekaju da ih neko pokupi, ne mora da bude svaki pogodak usred noci kad se neko povredi, a baceni igraci prvo bleje na waiveru...  Nekad je i bolje sacekati neke igrace nego non stop menjati... Moja poenta je da uopste ne moras da ne znam koliko pratis/budes posvecen da bi cak ciljao i na najvece domete. Mislim, ne pije mi tvoja prica vodu, svake godine se kao penzionises, igras sa manje volje a to nije slucaj da bi nzm sebe opravdao ako ne dodjes do kraja ili skinuo pritisak sa svojih pleca, i sad kad evidentno ispadas kao ne pratis i neces da igras i ako opstanes.

 

   Suvise te dobro znam i sve tvoje muljaze sa trejdovima, konstantnim hvaljenjem igraca i prodavanjem naivcinama, propagandom i ovde i na nba temi, da bih ti ista verovao, pa cak i da ne gledas nba. 
 

 😘 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...