Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Smejao si se za Musaku maticu a covek ima bolje procente za 3  od vecine bek sutera i od Stimca.

 

I da te zamolim da pises ESPN-u tamo da daju O za naseg pulena Kantera. Koja je ovo fora da bude DTD a sami su napisali da je out za ovu nedelju ?!?

Link to comment
Share on other sites

Zveki, hvala za Musaku ej. Za sad radi pos'o.

 

  Sir Langston se vratio kuci 😍  + Dobra partija Granta Williamsa. Treba preziveti sad i bez jos 2 meca Enesa, a jos uvek su nepoznati statusa za dalje CJa i Obrve, koji mozda preskoci veceras nakon sto se vratio i odigrao 2 tekme. Borimo se da pobedimo Jovanicu maksimalnim rezultatom, ali nece biti lako.

 

   

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, delgado said:

Zveki, hvala za Musaku ej. Za sad radi pos'o.

 

  Sir Langston se vratio kuci 😍  + Dobra partija Granta Williamsa. Treba preziveti sad i bez jos 2 meca Enesa, a jos uvek su nepoznati statusa za dalje CJa i Obrve, koji mozda preskoci veceras nakon sto se vratio i odigrao 2 tekme. Borimo se da pobedimo Jovanicu maksimalnim rezultatom, ali nece biti lako.

 

   

 

Pa kad sam vam dao Dankana, sto ne bi i Muskalu, samo nemoj da me pretucate ko policija Vuka Draskovica 90-tih za malo vise od nedelju dana. Imajte ovo u vidu :P

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Kako ce pistonsi da me izjebu kao Cavsi prosle godine za Burksa.

20/7/1 zver odlican fg i jos nisam dignuo Redzi Jacksona i Svia zbog njega i Kenarda.

A traze relativno jeftino i za njega i za druma (pika 1 runde ili prospekta)

prevedi :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Ce trejduju ruzu i ce me sjebu 😂.

a grof mi nudio Svia i Dzeksona za Mela a nisam ih uzeo posto imam 2 iz pistonsa. Trejdovanjem ruze otvaraju prostor Redjiju da dominira i jos ce sjebu stats ruzinin.

a cavsi me zajebali kada poslali burksa u kingse prosle godine.

Šta misliš za Wooda

I on i Chriss su mi OK, ali su slabi sa skokovima, a to mi treba. Sve ostalo guraju

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ce trejduju ruzu i ce me sjebu 😂.

a grof mi nudio Svia i Dzeksona za Mela a nisam ih uzeo posto imam 2 iz pistonsa. Trejdovanjem ruze otvaraju prostor Redjiju da dominira i jos ce sjebu stats ruzinin.

a cavsi me zajebali kada poslali burksa u kingse prosle godine.

 

Kakve to ima veze, mi imamo 4 iz Sarlota :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Dal' spasavati onu nesreću - lažnog grofa, i vetovati mu trejd, pošto je njega očigledno sramota da se javlja, nakon što se kurčio, pa kao sad čuva ponos i neće da moli, kad je jasno da se totalno zajeb'o.

 

Prvo je prokockao Simmons-a, pa je još nešto bzvz radio, sad ovo.

 

Doduše, što @Wook reče, ovaj trejd sa Zorex-om je i meni 50-50, a može čak i malo da pretegne na Grofovu stranu, ako PG zaigra kako ume.

Ali ovo sa Conley-em je teška glupost, naročito jer su ova dvojica proigrala, pogotovo Gordon.

Bukvalno bi mu trebao prime Conley da mu se trejd iole isplati.

 

A s'obzirom na to da je Lauri otišao na 4-6 (a znajući Čikago to će 99% biti 6 sedmica), plus što su Vukovi poludeli ove sedmice, onda ako ove izgubi ubedljivo, postaje jedan od glavnih favorita za ispadanje, tj. od ovih koji su za sada van playoff zone.

 

Tako da @Drakaris slobodno se javi, onda:

i mi ti lepo pomognemo, jer nismo rđavi ljudi tj. bar ne svi. :kece:

 

Sad iskoči i vest da je Barrett out još najmanje sedmicu.

 

Javi se @Drakaris, nema čega da te bude sramota, skoro svima se ponekad desi zajeb.

Samo treba prvo to da priznaš. 😂

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, uini said:

pa kad nemaju dva sutera. tj tobias I taj tvoj izmišljeni igrač 

 

Videces tokom sledece nedelje dal je izmisljen. 

 

3 minutes ago, Wook said:

Prica se Zveki da ce ovaj Monk u Nikse.

 

Ne bi bilo lose, samo nek nastavi ovako.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...