Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 hour ago, Zvezdinho said:

Takodje ispitujemo trziste za Tomu Brajanta , neki dobar PG sa asistencijama se trazi.

 

 Evo Shabazz Napier, startni plej Minesote

 

  CJ opet ne igra, treci mec za redom...  Kako me Maxa prodao za KCP i dao ga @uiniju, neverica, a proziva ga konstantno a pojacao coveka samo tako. Sta trazis za KCP-a Vini, moze li Damion Lee, momak iz GoldenStejta, koji je jednu nedelju bio sedmi na rateru ???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pusti ti to Zveki, nego sta kazes o Shabazu ?? Pogledaj samo kako igra u poslednje vreme od kad je postao prvi plej trejdom Tiga, i samo ce ti se kasti.

 

  On je sve sto ti treba. Dobar decko iz kraja koji puni sve kolone a narocito asiste. LeBron se licno angazovao da ga Miami draftuje te sezone pre nego je zapalio odatle.

 

   

Link to comment
Share on other sites

Zorex je od starta 1 favorit, sem onog perioda kada su Uinijevi svi dominarali (Tada mi je on bio).
Nema sta navijam za Grofa da ne ispadne ni sledece godine, big ball moves pravi doduse naravno to radi posto je ziceras i usrao se 2 meca u 1/8 iako nije usao u PO i loseg starta Bena, ali barem diluje to je fino.
Kada ti se vraca PG grofe?

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

uff grofe svaka čast na front office dinamici

ne znam što si predao toliko asistencija tj generalno bookera za georgea ali ti valjda znaš šta ti je rezon. rispek

 

zveki, jel vidiš kako se to radi. ne ide okolo i pita "šta tražiš.." nego izloži čovek 5ogodišnji plan!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sve je gotovo, moze da mu se upise titula. Taj muskalu nije mogao da izbaci neka se cuva maxi

Jep sve je gotovo waivovali ga da otvore mesto:cigar: . Bravo zveki odlican potez ❤️ 
Svaka cast i za 7 izmene a ima 2 dana da neko napravi ozbiljan trejd, divan menadzment, a evo  Dalas je otvorio mesto.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...