Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

18 hours ago, Manu said:

Samo da proverim, ko bi ondao imao prvenstvo ulaska u A, najbolje plasirani iz regularnog dela koji nije uspeo da udje preko PO-a, ili polufinalista koji je ostao bez plasmana?

 

Secam se da je pred ovu sezonu @gggggggg trebao da upadne po nekom nacelnom dogovoru, ali ne znam koji je od ova dva kriterijuma ispunjavao.

Slažem se da ovo treba dogovoriti. Po meni je učinak u PO kriterijum, a ako se bira između dvojice koji su PO stigli do istog nivoa pa ispali, gleda se ko je bio bolji u regularnoj sezoni od njih dvojice.

 

17 hours ago, Squabbit said:

Glasanje, mada mislim da je najpostenije da se igra do kraja a ne regulare.
Samo kako odrediti koji 1/2finalista?
jedino ako ovaj drugi  bude prvi u regulare

Predlog u odgovoru na prethodni post.

 

16 hours ago, Zvezdinho said:

 

Da ga duvas malo ti jel znas, nikakvi marifetluci nisu bili, sve je bilo po pravilima, da sam hteo po svaku cenu da udjem u ligu usao bi ranije ( nudili uini, debeli, Vulfio, delgado, maksa rekao da prihvatim). Po tebi je po pravilima da neko ko hoce coownera mora da uzme XY osobu koja ne igra cak ni C ligu, pa stvarno genijalan plan. Ko si ti da ljudima odredjujes koga ce da postave za coownera. Sutra dan Xpert moze da postavi drugog coownera i to koga on misli da treba , na primer delgado je bio coowner u 3 tima pa nema nikakvih problema.I to je 2 puta bio dampovan. Marifetluk bi bio kada bi ja bio ovde coowner, a zadrzao tim u B ligi, a to se nije desilo.

Ja sam GOAT ove lige, a uostalom moj predlog je podržalo dosta ljudi lajkovanjem posta. Kakav bre coowner? To je kao suvozač, nebitna funkcija. Nisam ionako ni ispratio ništa ovde vezano za te coowner zajebancije, zna se ko su ovde pravi plejeri, a ko maskote. 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Manu said:

Samo da proverim, ko bi ondao imao prvenstvo ulaska u A, najbolje plasirani iz regularnog dela koji nije uspeo da udje preko PO-a, ili polufinalista koji je ostao bez plasmana?

 

Secam se da je pred ovu sezonu @gggggggg trebao da upadne po nekom nacelnom dogovoru, ali ne znam koji je od ova dva kriterijuma ispunjavao.

On je ispunjavao oba kriterijuma tako da ne bi bilo frke svejedno.

 

A što se tiče ove sezone, ako dođe do te situacije, najbolje plasirani nakon PO. Imaju i one utakmice za plasman, tako da nema nikakvih problema, igra se PO muški do kraja.

 

Slična je situacija kada prvi u regularnom delu ne uđe u polufinale. Tu onda treba od četvorice naći još trojicu. Dakle, finalisti plus bolji u duelu za treće mesto.

Edited by djole
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Chaos Is Me said:

Slažem se da ovo treba dogovoriti. Po meni je učinak u PO kriterijum, a ako se bira između dvojice koji su PO stigli do istog nivoa pa ispali, gleda se ko je bio bolji u regularnoj sezoni od njih dvojice.

 

😄

 

ovo što đole reče ispod iznad. postoji i taj plej aut za 5. i 7. mesto i ostala

nije nikakav problem odrediti ko ide, plus se smanjuje prostor za malverzacije jer i ta ekipa koja ispadne iz trke za plej of ima rašta da se takmiči

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Kako je sezona pocela, tako se i privodi kraju

 

Brown out

 

Tatum out

Parkera i ne racunam...

 

Mojih 50para o ispadanju/ulasku u Ligu:

1.Nema "poklanjanja" fransize nekom random liku iz B,C lige itd... Dugogodisnjem coowneru, da

2.Po meni, postenije je da bolje plasirani ide u visi rang ( u slucaju da neko odustane od takmicenja u A ) jer PO se igra 1 nedelju, mnogo faktora mogu da odluce taj duel (povrede, sreca :D, da neko "poludi" na jednoj utakmici i sam donese ponudu bla bla ) , dok je stanje na tabeli odraz kvaliteta i konstntnosti jednog tima tokom sezone... Najbitnije je da odmah utvrdimo pravila

3. I da, #justfortherecord ponudio sam Zvekiju neku ulogu u timu , par meseci pred pocetak sezone, jer nisam bio siguran da li mogu da odradim draft ... do dogovora nije doslo iz mnogo razloga.

 

On 1/21/2020 at 10:00 AM, Magia said:

 

Kakvo vece mojih i tvojih 54% iz igre na 0.59 ppm, ludilo duel.

 

Ako, kada jednog dana budem imao vremena, ispisacu statistiku i partije sezone protivnika  pocevsi od ex arhineprijatelja Uini-ja, seronje Matica te zakljucno sa iritantnim Fultzom prethodne nedelje :classic_blush: Ovo nije alaZveki kukanje, ovo su cinjenice ...

I da, mogao bi da odmoris Bila ove dve utakmice :P

 

On 1/21/2020 at 11:12 AM, Wook said:

Ne znam za vas, ali ja sam resio da je vreme za pemziju : ) Kontam da vi bez titule morate jos da pokusavate : )

 

I Preston North End je nekada bio sampion :smiley53:  Mslim sto i nije bilo tesko kada si za protivnike imao Zvekija, Maksimilijana , Delgada i slicne  :P

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sta mu fali, posebno kad se povredio J-Rich. I bez njega je imao super produkciju. Ma ne nego cu za Dedmona da ti dam Tomu Brajanta, dobro nisi trazio Batlera i Oldridza ne bi ti bilo prvi put:lol_2:

 

Sta fali ovoj statistici.

 

e1d2191331890760.png

 

Plus kad se uzme u obzir ova vest dobija vise na znacaju.

 

 

Quote

Richardson was ruled out rather quickly after coming up lame just four minutes into the game against the Raptors. He declined to comment when asked about his injury following the game, which doesn't seem like a good sign. 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Konli neka ima 16-5-4 i ja prezadovoljan. 

 

Jbg, niko nece Redzija zbog dva meca u osmini finala, a za koji dan mi se vraca i Baret, moram da mislim gde cu staviti te igrace, a da ne dropujem meni vaznog igraca. Konli ce da ima 4 meca u prvom kolu PO-a. Meni je to odlicno. Za nesto vise moj tim ionako nema kapaciteta. Od 1/4, sta bog da. 

 

Trebalo bi veceras jos jedan mega trejd 😉

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Drakaris said:

Konli neka ima 16-5-4 i ja prezadovoljan. 

 

Jbg, niko nece Redzija zbog dva meca u osmini finala, a za koji dan mi se vraca i Baret, moram da mislim gde cu staviti te igrace, a da ne dropujem meni vaznog igraca. Konli ce da ima 4 meca u prvom kolu PO-a. Meni je to odlicno. Za nesto vise moj tim ionako nema kapaciteta. Od 1/4, sta bog da. 

 

Trebalo bi veceras jos jedan mega trejd 😉

 

Ovaj vec prica o PO, a svi teorijski mozemo da ispadnemo. Kakav PO.

 

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...