Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 hour ago, uini said:

šta je s'vama ljudi, dozvolili ste uchihi da sa 15e ili niže pozicije uzme malik malik bizlija

 

Ja sam ga dropovao ko MPJ jer nije imao minutazu i kad se ova 2 startera povredila i bacih ga i naravno sledeci mes sabije. Vratite mi moje igrachke necu da se igram vise sa vama.

Link to comment
Share on other sites

Tragedija stvarno zbog kakvih gluposti gubimo drugi mec za redom. Degenerik Dejvis kao da su mu nogu otsekli pa ne moze da se oporavi posle 10 dana, Hasana jos drma grip a sad se i Mccolum povredio na kompletno idiotski nacin. 

 

Ovo samo uiniju i nama moze da se desi ://

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije, imam 3 igraca sa 2 meca. Plus Redik nije igrao osim danas, plus Bejns propo nije vise starter. Al da ti je tim odron jeste. Sa favoritima sam olako izlazio na kraj al sa ovim tvojima se namestilo tako. Sad je bitno izgubiti sa sto manjom razlikom.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Rutinski protiv debelog, 9-4. Malo mi je zao defanzivnih skokova. Posebno sto su mi se Lav i Markanen raspali, zajedno 7 skokova, strahota. Takodje mi se cini da su me ostetili za jednu Bukerovu asistenciju za TD, ali jbg, igralo se u gostima, zeleni zavidni, jer nemaju igraca takvog potencijala.

 

Markanen da nije jedan od najvecih razocarenja sezone, bio bih jedan od favorita za titulu. Veceras sam ipak imao sjajno vece,  200 poena skoro.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...