Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Raspada mi se tim po svim shavovima, bice teska borba za 12.mesto, ko zna mozda i opstanak. Puko sam i na kladari cak vise protivnicki igraci ne idu u plus kad igram na njih jebo me Kuzma u dupe, Fulc ispostovao. Propo sam ko muda kroz pocepane gace, a ova grlica me se plasi u PO.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

 

kCP za horforda ili mela? wooku bi to bilo okej

 

 

 

tenor.gif

Prvo da budes uporan pa da mi posaljes pm da imamo dokaze od pre 7 dana da sam bas KCP hteo.
@Itachi Kat cuveni Ironmen, uspeo si i njega da sjebas svaka cast 😄  Videcemo sta je sa Adamsom taman usao u top40 i ovo mu se desi cccc sudbina prokleta. 

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

ako budem uopšte pravio trejd, samo ću s'tobom to da radim ♥️

Samo tebi mogu da dam Janisa, jedini si mi ti poslao srce i uporan si.
Cisto da se zna kada bude bilo Jrue Holiday + KCP za njega.

Sto se tice duela za Delgadom nema im ga Davis i jos pucaju izmene kao Zveki; ali imaju danas kvantitet igraca da probaju da se izvade.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav bando. Jeste me se uželeli? :s_d:

 

Želim samo da vas obavestim, da bez obzira bio trajno bamovan ili ne, ne nameravam da nastavim sa pisanjem na ovom forumu, iz prostog razloga što ne želim sebi da dozvolim da trpim ponižavanja ili da gledam kako druge poštene ljude gaze i ponižavaju a da pritom ne mogu ništa da učinim.

A pošto nisam učestvovao ni u pravljenju ni u finansiranju istog, onda se i ne pitam ništa (inače bi svakako bilo drugačije), pa ne želim da se guram tamo gde mi nije mesto.

 

Anyway, hteo sam samo da vas obavestim da nameravam da nastavim da se takmičim sa vama ovde, jer sam se primarno zbog toga i registrovao ovde, pošto je ovo jedino vredno što je preostalo od čitavog B92 foruma.

Tako da, molio bih da se izjasnite da li to predstavlja problem, pošto više neću biti deo istog ili moram da tražim co-ownera pdavde ili pak da molim nekog od drugara da se registruje, čisto radi regularnosti.

 

Ako niste saglasni da ostanem, onda pozdrav i sve najbolje, mada i dalje se nadam da vam neću ostaviti to zadovoljstvo da imate spokojan san. 😝😁😂

 

Iskreno vaš, glodač Bora.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Da predstavlja problem. Ne želimo te na fanti kao ownera ni kao co-ownera. 

 

Ispotovacemo te kao i Wooka i napraviti ti oprostajnu turneju. Forumasi će nakon svakog kola umesto razmene dresova s tobom ostavljati metarske postove o tebi u kojima će opisivati svoju količinu sreće što više nećeš učestvovati u ovoj svetoj igri i kako su privilegovani s time. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

E pa jbg. onda ako je tako.

 

U tom slučaju, barem neka moju ekipu preuzme neka poštena duša, a ne neko od onih koji su me vukli za rukav jer sam ih uvek stavljao na mesto koje im pripada.

 

Ako se ja pitam, to bi bio ili @MG23 Lavrljin ortak, koji gubi vreme u yoj franšizi 😝 ili @vladaboss90 dobar fantazer koji baš nema sreće, inače zaslužuje da se nađe ovde. 😊

Smatram da sam toliko zaslužio.

 

Uzdravlju! 😉

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

E pa jbg. onda ako je tako.

 

U tom slučaju, barem neka moju ekipu preuzme neka poštena duša, a ne neko od onih koji su me vukli za rukav jer sam ih uvek stavljao na mesto koje im pripada.

 

Ako se ja pitam, to bi bio ili @MG23 Lavrljin ortak, koji gubi vreme u yoj franšizi 😝 ili @vladaboss90 dobar fantazer koji baš nema sreće, inače zaslužuje da se nađe ovde. 😊

Smatram da sam toliko zaslužio.

 

Uzdravlju! 😉

Evo ja cu je preuzeti, pošto će ova franšiza ispasti u segundu. Ako je mogao Lavrnja da ima dve franšize istovremeno mogu i ja. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

 @vladaboss90 dobar fantazer koji baš nema sreće, inače zaslužuje da se nađe ovde. 😊

 

 

1399458225505.jpg

 

Inace, ne znam cemu drama, pisi na ovoj temi koliko ti se pise, druge ne posecuj i to je to 😄 ne bi bio ni prvi ni poslednji koji se javi jednom u sto godina, a igra redovno.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...