Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Maticu, cuvaj se ! Spremio sam iznenadjenje za veceras -> ROdion Kurucs! 

 

    Kako je Maxa ispao slepac sinoc uzeo Melija pa ga dropovao za Frenkija (Dobar potez tho, ali trebao je baciti Korneta) -> ti uzimas Meli kad on 20p 7/11 rekord sezone 1/1

 

  I generalno nisu nam ni lose igrali igraci al poludeo sam kad sam video da je 0 DD-ova Enes ga omasio za skok, Hasan za 3 poena i generalno Hasan podbacio, Obrva nije igrao...

 

    Lee veceras opet ne igra jer mu nisu zavrsili papirologiju, pa jebem mu mater, dokle ? Protiv nas su TD ostvarili i King i Harden i DOncic, ocekujem da to svakako uradi i Giannis...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Zbogom prince !  😞

Eto ti Brogdona da iskoristis taj vaiver =/ uvek mozes jos skokova i gori fg

 

Nego Maticu, mogao bi ti da otplatis onaj dug za IsoJoe-a  😛

 

Neki popust kao Wook Zvekiju, ili Gaga svih prethodnih godina... Ionako nećeš da osvojis titulu 😛

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa Maxa se sjebao za Melija, napravio duplu izmenu bespotrebno.. Ja sam eto vrbovao Napiera jer smatram da moze da pomogne, i ajde da probam s Kurucom, mozda ga prokine nikad se ne zna. Jeste, vrsimo izmene Zveki style, Maxa je malo nervozan zbog neigranja Obrve pa prenosi losu energiju na mene pa verovatno i panicim.

 

  

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto bi neko uzeo Winslowa, pre nego Powella iz Toronta. Unakazile su me povrede i samo iz razloga što sam imao nekoliko igrača na IR sam ga dropovao. Ko ga je pokupio strava posao je uradio. Winslow neće bar još mesec nazad, plus se Heat rotacija proširila u odnosu na početak sezone i još debelo uništava sve procente.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Wook said:

Chaos Is Me
Report reply
Chaos Is Me  3,577
Replied: December 17, 2019

Proigrali su malo obojica prdonja. Šta kažeš na Crowder + Galloway kombinaciju?

 

 

 

 

Ono jeste, nudio si uz njega i FA materijal...

 

Haha, ni ne sećam se ovoga, good one. Ne sećam se ni šta sam tražio za uzvrat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tako je Vucino sjebu mi vrednost pa da ga vratim cim se vrati Wagner.
 nemas sada Powela, osim Winslowa  na FA sada najbolji igrac je Niang.
Kvari Winslow % to stoji ali zato kao plej skace kao C 6.6 na nivou sezonu (7 u proseku sto je igrao u decembru) imai ast 4. Manji broj stl je sigurno povezan sa povredom ledja koju vuce pa je na samo 0.6 sto mu je carer low. 
Covek je ubeedljivo najbolji defanzivac uz butlera na perimetru i glavni razlog ova 2 sramna poraza od Nju Jork klubova je smesna odbrana Heroa, Dragica i Duncana.
Doduse mozda ga i trejduju ko zna Riley najavio jos 1 zvezdu u timu ali sumnjam da ce da daje bas Justise koji je olicenje kulture.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Tako je Vucino sjebu mi vrednost pa da ga vratim cim se vrati Wagner.
 nemas sada Powela, osim Winslowa  na FA sada najbolji igrac je Niang.
Kvari Winslow % to stoji ali zato kao plej skace kao C 6.6 na nivou sezonu (7 u proseku sto je igrao u decembru) imai ast 4. Manji broj stl je sigurno povezan sa povredom ledja koju vuce pa je na samo 0.6 sto mu je carer low. 
Covek je ubeedljivo najbolji defanzivac uz butlera na perimetru i glavni razlog ova 2 sramna poraza od Nju Jork klubova je smesna odbrana Heroa, Dragica i Duncana.
Doduse mozda ga i trejduju ko zna Riley najavio jos 1 zvezdu u timu ali sumnjam da ce da daje bas Justise koji je olicenje kulture.

OK sve. Kazem da je glupost propustiti Powella, pa potrositi waiver na Winslowa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

ko je sad niang, jel proizvodi sporcku opremu?

Ja zaista nisam uspeo da povezem prezime i izgled. Niang mi je bas cudno za belchugu.

35 minutes ago, uini said:

svako trošenje waivera je glupost, dok se ne pokaže suprotno.

 

uini, 15.01.2020.

Najbolje je kad imas poslednjeg vejvera. Lagano mozes za bilo kog fa da stavis uvece i da se ne sekiras ujutru da li ces da stignes.

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, old skul Wook , nekad je nudio FA igrace a sada zeli da ih primi kako bi sledece godine imao neku korist od Zvekija, sad kakvu videcemo, nesto se ozbiljno krcka

 

  Ovako dobri nisu bili jos od II srpskog ustanka, bilo je svakakvih tu nazivanja dvorskim ludama, pravljenja klipova, vredjanja...

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Hahaha, old skul Wook , nekad je nudio FA igrace a sada zeli da ih primi kako bi sledece godine imao neku korist od Zvekija, sad kakvu videcemo, nesto se ozbiljno krcka

 

  Ovako dobri nisu bili jos od II srpskog ustanka, bilo je svakakvih tu nazivanja dvorskim ludama, pravljenja klipova, vredjanja...

 

 

 

Citiracu @maXa88 od pre par sezona. Duvaj ga Delgado, i da ga ga duva svako ko misli da ima neki dil iza ovoga. Procketa sta briga on se zabavlja dok mene tovare za nekakve imaginarne dilove. Koliko glup moras da budes da znas da 2nd owner ne moze nista da obeca. I stvarno bre Boro prestani da mi lajkujes postove leba ti, samo mi izlecu notifikacije, ajd jedan, dva , tri posta, al deset posta u toku 15 minuta pretera ga covece.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Wook said:

OK sve. Kazem da je glupost propustiti Powella, pa potrositi waiver na Winslowa.

 

 

 

Ja tad i planirao neku paket ponudu za Aytona i Powella, ali odustao jer su obojica bila out, a Powell indefinitely. Sokirao se dropom, a jos vise sto sam ga pokupio sa nekog 12-13. W mesta.

 

Ovogodisnji fa ulov odbacenih: sato, elf i powell, naravoucenije draftuj visoke bas uvek 😃

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, nlavrnja said:

 

Ja tad i planirao neku paket ponudu za Aytona i Powella, ali odustao jer su obojica bila out, a Powell indefinitely. Sokirao se dropom, a jos vise sto sam ga pokupio sa nekog 12-13. W mesta.

 

Ovogodisnji fa ulov odbacenih: sato, elf i powell, naravoucenije draftuj visoke bas uvek 😃

Znao sam koga dropujem, ali dzabe kad su me povrede satrle. Imao sam 4-5 sa O u tom momentu...

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...