Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 minute ago, Drakaris said:

Haha, po mom misljenju je Redik vise od Takera. PJ vise nece ponavljati takve partije, pa tipa 18 skokova protiv mene 😐

 

Trejd je po meri. Oladipo uopste nece igrati b2b plus ce biti ciglar na kvadrat. Ne znam da li ce biti korisniji od Fulca. 

To Grofe. Dzabe mu sto je komesar, ne moze da vetuje ovaj trejd 😁😁😁😁

Nemoj Maticu da me nerviras, dacu mu i Aytona. Za njega me cima jednom sedmichno : )

Link to comment
Share on other sites

Radite kako hocete, ali ja sam samo dao sta je od mene trazeno, nikoga nisam hteo da prevarim ima lepo na prosloj strani PM skrinshoot konverzacija, pitao sam koga Wook trazi i ja sam mu dao sta trazi. Ti si se Maticu unakazio sa onim postom za PJ Takera. Pa PJ Taker je FA igrac.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Osim sto je pre 5dana uzeo 17. Ali nije to poenta, vec da je pre mesec dana trazio top 90 igrac plus kusur a sada 2 nedelje pre povratka kada je 90% ispao trazi Redika. Jos debilni izgovor bio je uporan

vetovace liga ovu koluziju

Kad cujes da se vraca Zion, nece ti biti dobro : )

 

Nemocan si komesaru : ))) 

 

 

4 minutes ago, Squabbit said:

Ajzaklije nema do kraja dzabe se macujete

Ne kuka on zbog Ajzaka, zna da nece igrati.

Edited by Wook
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pre mesec dana Pj Tucker je bio zver zato je bio u 90 na rejter. Tacno je bio gde je sada redik pa je trazio i kusur znaci pre mesec dana kada se nije znao tacan datum povratka Dipa trazio je top90 i kusur; sada posle mesec dana kada je ovaj ima jos 2 nedelje do povratka uzima samo redika;

Jos mu se moze, nije hteo da daje igrace za kusur kada je mogao da opstane ali sada hoce zato sto si uporan. Odlicna logika 10/10

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pre mesec dana Pj Tucker je bio zver zato je bio u 90 na rejter. Tacno je bio gde je sada redik pa je trazio i kusur znaci pre mesec dana kada se nije znao tacan datum povratka Dipa trazio je top90 i kusur; sada posle mesec dana kada je ovaj ima jos 2 nedelje do povratka uzima samo redika;

Jos mu se moze, nije hteo da daje igrace za kusur kada je mogao da opstane ali sada hoce zato sto si uporan. Odlicna logika 10/10

Trejd je OK i moze mi se : )))

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Njemu je ok posto je to njegova ekipa. Kakav sok.

Zveki uzmi i Aytona posto si uporan malo je Oladipo.  Cisto kada ti poklanja da uzmes jos vise mozda ti trazi samo Baynesa

Koliko si nemoćan kao komesar, niko te ne ferma, pa to je za plakanje. :classic_biggrin:

 

Da Zveki ima istu moć, već bi pao veto. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Magia said:

Od mene isto veto. Nije realno jj za oladipa nikako.

Ti nisi hteo da daš PJ-a, cenio ga više od Dipa, a veto za JJ-a. Lepo.

 

Ako misliš da je JJ puno, onda OK :classic_biggrin:

Edited by Wook
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...