Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

@uini hvala ali usrase povrede ovaj duel mislim nije da sam nesto tuzan zbog rezultata...;

 

ne znam sta da radim sa Justiseom mojim sinom; nemam luksuza da protiv mocnih selfimastera igram sa igracem manjem; to su jedni od glavnih favorita za titulu. Valjda ce da jave sto pre kolliko je out pa da se prave potezi; imam JJ koji uzima te minute pa nije neka steta jos juce doneo 3 protiv Uinija

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Itachi Uchiha said:

pazi grofe, da mi se povredilo jos jedno 2 igraca, kapiram da bi uspeo da dobijes

 

sad se treba oporaviti, opasan vudu posedujes

Pa dobro, uz tolike povrede si imao srece da izvuces neke kategorije za dlaku kao sto je FG% i ofanzivni skokovi. Proverio sam unazad, ovo ti je najbolja nedelja sto se tice slobodnjaka u odnosu kakve ciglare imas u timu 😄

Imao su ogromnu dozu srece sto se tice procenata. Da se ne govori da je i jedan McCaw napravio DD u produzecima koji je bio kljucan u dobijanju te kategorije 🙂

Sledeci put ce da je napravi sledece prestupne.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Drakaris said:

Da su ti svi bili na okupu, imao bi samo jednu kategoriju vise i to defanzivne skokove. U trojkama, stilovima, asistima, poenima i PPM ne bi mogao da mi pariras. 

 

Nisam nesto puno iskoristio odsustva tvojih igraca. 

a sto da ti recem, sa 300 i kusur minuta vise bilo 6-6, da su PatBev ili Simons naboli 1, odnosno 2 asista, jos bi i izgubio

 

dogegaj se do PO pa ces da vidis kolika je razlika. 😄

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Itachi Uchiha said:

a sto da ti recem, sa 300 i kusur minuta vise bilo 6-6, da su PatBev ili Simons naboli 1, odnosno 2 asista, jos bi i izgubio

 

dogegaj se do PO pa ces da vidis kolika je razlika. 😄

Sa tih 300 minuta bi samo jos vise napumpao skokove, blokade i DD tj. kategorije koje si vec dobio. 

 

Sada je raspored takav da u sledece cetiri nedelje igram protiv cetiri buduca B ligasa. Jednog po jednog saljem da igra tamo sa Djoloom. 

Link to comment
Share on other sites

Cestitke @zorex !!  Bio je bas pravi derbi, prava prvenstvena. Mi bez prakticno 3 meca Davisa, -1 Barton/Hasan i na kraju i Lee, Zoxa bez 2 meca PG-a. Na kraju nama jako tesno dosle trojke i skokovi, Zox dobio za 1 stil i tripldabl Hardena 7-6-0. Pogadjao si dobro pojacanja ove nedelje (Bobi, Knox) dok smo mi uglavnom uzimali gubavce da nam dodatno uniste procente. 

 

   Mecap je bio odlican i neizvestan do samog kraja, protiv bivseg sampiona i fransize koju smo dobili pre 2g u polufinalu, i to je sve okej, nego Maxi i meni je najvise krivo sto nismo uspeli da osvetimo @uini - ja 😞 😞   Uini- izuiniii, evo ove nedelje jos jedna sansa protiv trenutnog lig lidera Matica, posto ga je i on je l'te dobio. Ne brini se Vini, sve dok je nas, tvoji porazi imace smisla, raspored je to lepo napravio !!! 

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, maXa88 said:

Uuu doobaaar!

 

malo pažnje maksimilijane, tu sam foru prosuo još jutros (večeras da prospem vodu možda, jovanjica je jedan nesrećnik sa mojim problemima pa mozda i uradim nešto na bedu) 

 

12 hours ago, uini said:

 

ajde još samo tebi nisam čestitao (:

do danas tj 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Cestitke @zorex !!  Bio je bas pravi derbi, prava prvenstvena. Mi bez prakticno 3 meca Davisa, -1 Barton/Hasan i na kraju i Lee, Zoxa bez 2 meca PG-a. Na kraju nama jako tesno dosle trojke i skokovi, Zox dobio za 1 stil i tripldabl Hardena 7-6-0. Pogadjao si dobro pojacanja ove nedelje (Bobi, Knox) dok smo mi uglavnom uzimali gubavce da nam dodatno uniste procente. 

 

   Mecap je bio odlican i neizvestan do samog kraja, protiv bivseg sampiona i fransize koju smo dobili pre 2g u polufinalu, i to je sve okej, nego Maxi i meni je najvise krivo sto nismo uspeli da osvetimo @uini - ja 😞 😞   Uini- izuiniii, evo ove nedelje jos jedna sansa protiv trenutnog lig lidera Matica, posto ga je i on je l'te dobio. Ne brini se Vini, sve dok je nas, tvoji porazi imace smisla, raspored je to lepo napravio !!! 

Hvala sine! Solidan je bio duel, malo sam osakaćen već nedeljama, ali gura se nekako. Valjda uspem da odigram par kola u full sastavu. A svakako ću se truditi da vas tamburam i nadalje zbog tog polufinala u kom me je dobio, od svih mogućih igrača, mrtvi Džerald Grin. 

 

Plemenita vam je ova misija za vinija, samo nastavite. Moja podrška.

 

Sad ide duel protiv kejosa, još jedan prvoligaški derbi. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste menjas da odrzis regularnost pa iz cista mira hoces da trejdujes.
Vidi nick kako igra, menja igrace pa opet ne daje Oladipa koji se vraca za 2 nedelje da bi uzeo Redika.

ovo je veto 1:1 sa ili bez Isaka, gde je Magic trazio Dpe posto projektuju da nece da igra do kraja.

Trejdujem zato sto je Zveki uporan. Ti nisi hteo da das nista, sto se sad bunis sto ga Zveki dobija?

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...