Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Konji su ad acta, naguzismo konjeee sa  ocajno losim  rasporedom i izgubljenim ppm, fg%, poenima vec prvog dana...

 

Konacno je Brown J dobio minutazu i ulogu kakvu cekam... Samo da ona postane konstantna.

 

I da, da Cika Deda Mraz vrati znanje i Magiju ovom nesretniku Iz nesrecnog Knicks-a 😴

 

I da, osim par ekipica koje su se izdvojile na vrhu , ostali su tu negde, bice j e b e n o tesko izboriti opstanak😴

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

 

 

neću ga mrzeti ako isporuči nekoliko 4-30 iz igre partija

koliko igra tekmi trae? luka svega dve, tako da mi trebaju dva strejt TDa od njega ove nedelje

 

plus boylen da dobije otkaz ili usmeri ekipu da malko podele loptu WCJu


S obzirom da igra protiv najboljih odbrana lige ove nedelje (LAL,Indijana,Majami) ne bi me cudilo i da ima to 😞

 

Trae 4 ali i moj prvi pik- Beal samo dve..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Magia said:


S obzirom da igra protiv najboljih odbrana lige ove nedelje (LAL,Indijana,Majami) ne bi me cudilo i da ima to 😞

 

Trae 4 ali i moj prvi pik- Beal samo dve..

 

Kad' smo kod Beal-a, sta rece, postize skoro svaku po 40+ p 😛

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:


Na vrhu mozda Uini ima sigurnu kartu za top4 ovo ostalo otvoreno do kraja ce biti

 

28 minutes ago, maXa88 said:

Uini osvaja a ostali neka se poredjaju kako im je  volja... 

 

 

maxo, možda nisi bio u b ligi ali jinx ti je jak kao da potičeš odande

 

tek smo krenuli, treba iskopati nekog novog nikolu jokića sa FA. matić ne spava uopšte, kao da je kozmo devojka. bora uzima kolinsove zalihe, zvezdinho je malko posustao ali očekujem od wooka da se povampiri kad pokupi par pobeda. lavrnja ćuti i radi. što bi rekli u delgadovom hudu, to je pas-jede-psa-svet

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Miskooo said:

@delgado cestitke

 

 Hvala, Misko 🙂   Na kraju ostadose defanzivni skokovi na neresenom,. mozda je tako i najpostenije obzirom da je Hasan jedva izneo DD. 
Dobra nam je bila nedelja i znacila nam je jedna ovakva, ubedljivija pobeda. Sada smo napredovali dve pozicije i 6. smo mada ta sredina tabele je takodje neizvesna, nema tu nekih velikih odvajanja...

 

1 hour ago, uini said:

 

 

maxo, možda nisi bio u b ligi ali jinx ti je jak kao da potičeš odande

 

tek smo krenuli, treba iskopati nekog novog nikolu jokića sa FA. matić ne spava uopšte, kao da je kozmo devojka. bora uzima kolinsove zalihe, zvezdinho je malko posustao ali očekujem od wooka da se povampiri kad pokupi par pobeda. lavrnja ćuti i radi. što bi rekli u delgadovom hudu, to je pas-jede-psa-svet

 

 Jos jedan ponedeljak, meni free day posle pracenja fantazi zatvarenja, a tebi pogled na tabelu i jos jedno cekiranje pol-pozicie, nie lose : )  

 

   Sto se tice Kantera, neka Maxa pogleda koji je Hasan na player rateru, evo ja cu mu pomoci -> deveti i covek ne posustaje, konstantno napreduje a draftovan je u IV rundi. Imao sam neku svoju viziju sa Kanterom a i dalje je imam posto se nikad ne zna kad ce se slomiti neko - Tajs nije bas nesto preotporan na povrede, pa i taj TimeLord....  Stivens zlocinac me zajebao, nista tu nije moja greska 😛  

 

     Sada protiv @nlavrnja, tradicija je na nasoj strani, mada Lavra ove sezone igra u skladu sa renomeom - jako drugo mesto + je dobio vinija liglidera, ima Jamesa... Bice zanimljivo svakako, jesi spreman za jos jedan poraz od SelfieMastera Lavrnjo ??

Link to comment
Share on other sites

Kakvo je ovo "mrtvilo" na temi :classic_biggrin:

 

Nego,zaboravih da odgovorim 😄

On 12/8/2019 at 5:23 PM, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Neka večerica u Pizza Top, nešto? 😝😝😂

 

Trenutno nisam u mogucnosti da Vas BoraBoro ugostim, ali tu je uvek donesi.com, ili da cekas da malaDebela odobri odmor :whistling:

 

On 12/8/2019 at 5:30 PM, Zvezdinho said:

Pizza Top uopste nije neko kvalitetno mesto za pice.

 

Ali je zato jeftino :wink2: ( restoran je sasvim OK, i cenovno i kvalitet)

Link to comment
Share on other sites

Hahahahaha da li me za Po proziva covek koji nije isti video u A ligi 😕 

a izgleda nece ni ove godine da ga vidi 🤷‍♂️...

ti si se uspanicio osvajanja B lige pa si hteo da razjebes tim prosle godine sta ce biti ove godine kada ispadanje ne bude bilo daleko...

kakav crni peak protiv zvekija su imali mnogo bolji prvi dan to ce i on da ti kaze
@Uini sta ce tebi kraba ti si 1 ostavi postenom svetu strimere =/ 

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

uzmite nekog sa waivera - nameštaj iz ivanjice, kevin porter jr, brat majkla portera jra i rođak fch3 jra, meyers leonard, ima još toga 

 

 

 

edit ali jrue, the freethrow destroyer. 0/4. pa jebo te pas ludi, montrezl ubaci 2 od 5

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...