Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 minute ago, delgado said:

@Malkolm Brogdon Sta mislis koliko Towns vcrs moze da uticu na Davisovu statistiku ? 

Moze da mu doda par poena s obzirom kakvu odbranu pegla.

 

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

@Drakaris Sta je ovo grofe? da li ce da te izbamusa ozbiljno na kraju a vodio si 99% duel.

Cekaj da puste Gaforda sa lanca, bice druga prica.

Edited by Malkolm Brogdon
Link to comment
Share on other sites

7/4/2 na kraju, nisam nesto zadovoljan ali da je Kat odigrao iole pristojnu nedelju imao bi remi Weabu. Falili mu Favors i Rich doduse pitanje koliko ce uopste ova 1 lesina da igra.
Mislim da ce biti ovde Revansa u PO, Ben je poceo da igra kao legit top 20 igrac. Kat je top10 fini bezveznjaci kao sto su  Maxi (Za off skok) Beverli i ostali.

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Begaj tamo ovaj Noel vasljivko 6 off nije uzeo u zivotu, masi zicer pa ga hvata i daje, uzme poludistancu cigla odbije mu se u ruke. Adamsu par puta iz ruke izbijaju off, sudija vasljivko mu svirao off faul 1 priliokm.
Tradicionalno kenjaza nedeljom protiv tebe...
Grofe siso vraca ti se MOrant, svi ti skoro imaju po 4 meca od bitnih #tosamomenimozedasedesi.

Link to comment
Share on other sites

Zaslužio je veće bambusanje grof zbog akontacionog kukanja. Ispalo je na kraju i da sam mu poklonio asistencije jer sam zaboravio pre 9 da vratim Jogija. 

 

No dobro, nadam se da sam u narednih par dana konačno kompletan, Begli je blizu, a i sa Dragićem ne bi trebalo da je nešto opasno u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, nlavrnja said:

Uglavnom realan rez na kraju, doncic te ispalio za td, uglavnom je na ht bio na putu ka njemu, a na kraju te ispaljivao i za dd, dok bi meni mrvicu krsteniji fg% doneo i ppm.

 

Na kraju ova pobeda 7-5 cista posledica veceg broja minuta

 

moram da smenim boylena nekako. ovo nije prva tekma da wendell carter jr igra preko 30min (u ovom slucaju celih 40!) a da ima 2/3 iz igre.

Link to comment
Share on other sites

Imao Zorex srece na kraju sa tim blokadama, izgubih samo za jednu...rasturio me O Kvin 😑

3 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Grofe siso vraca ti se MOrant, svi ti skoro imaju po 4 meca od bitnih #tosamomenimozedasedesi.

Slazem se da su Buker i FVV sljakasi. To su mi dva najbitnija igraca za sad, dok je Lav u nokdaunu. Jos ce FVV veceras najverovatnije i da propusti. Igrace najverovatnije samo dva meca u ovoj nedelji. Krenuo si da kukas, a ono Janis i Hild 4 meca. Poene i PPM odmah otpisujem. 

Link to comment
Share on other sites

 

11 minutes ago, Drakaris said:

Imao Zorex srece na kraju sa tim blokadama, izgubih samo za jednu...rasturio me O Kvin 😑

Slazem se da su Buker i FVV sljakasi. To su mi dva najbitnija igraca za sad, dok je Lav u nokdaunu. Jos ce FVV veceras najverovatnije i da propusti. Igrace najverovatnije samo dva meca u ovoj nedelji. Krenuo si da kukas, a ono Janis i Hild 4 meca. Poene i PPM odmah otpisujem. 

Pise skoro svi, samo ti Booker nema 4 meca kako ces sada =/. FVV je verovatno mrtav za ovu nedelju ako je kontuzija kolena sumnjam da ce da se zajebavaju sa tim.
Cuj Janis i HIld; PJ tucker i gospodin Al(l) around Horford imaju 4 meca a ti ako se plasis od Glena Robinsonsa sta ce tek Pj Tucker da ti radi ili Al umesto Bouchera.
 Tako da mozes  izmedju 8 i 12 kategorija od otpises, dzaba ti 4x Fultza, Bareta, Moranta, Markanena(plus DUN) Zelera, Hayesa.
Bio sam skroman za ovo izmedju 8 i 13; posto imas i ti sranje FT i jos imas vise utakmice koje ce da zaseru To a Janis ima 4 mogu da kazem izmedju 8 i 13 mozes da precrtas, red je jedan TD u te 4 za 13/0

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Pa prosle bih te dobio, i nedelju pre te, i nedelju pre te. Mislim da nisi svestan kako sutiraju za 3 moja gospoda plus magija sa FA pocinjemo sa Denzelom Washigtonom, fino puca za 3 (samo to radi) dobar strimer bio prethodna par puta;
U teoriji se clutch bori za titulu sa zdravim Vuckom, Zionom i Raselom; a ja nisam izgubio od zlog Zorexa kada sam imao 3/4 dtd cele nedelje =/  U teoriji

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Magia said:


Sad protiv uinija, imam Traea da ga mrzi ali sam pokupio dvojicu Niksa da potru tu mrznju :classic_tongue:

 

 

neću ga mrzeti ako isporuči nekoliko 4-30 iz igre partija

koliko igra tekmi trae? luka svega dve, tako da mi trebaju dva strejt TDa od njega ove nedelje

 

plus boylen da dobije otkaz ili usmeri ekipu da malko podele loptu WCJu

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...