Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

6 minutes ago, delgado said:

Eto, mene su prozivali mnogi za poraz od Debelog i on sad lagano trsi onog ko je najglasniji bio u tome - Brogija

 

  Meni uskoro krece teska artiljerija, ovo zatvaranje ce se bas dobro ispratiti uz pivu i buksnaju. 

Lagano trsi = 7-6

 

Jbg, da nisu Saric i Lonzo imali 3 dd-a, i Russ 3, bilo bi bar nereseno.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Malkolm Brogdon said:

Lagano trsi = 7-6

 

Jbg, da nisu Saric i Lonzo imali 3 dd-a, i Russ 3, bilo bi bar nereseno.

 

 "DA NISU"

 

 covek je dobio ass i to za po 1 , slovima JEDAN i ti tu meni potezes "DA NISU

 

  Gore si napisao rastavljas ga naravno da me mrzelo da proveravam koliko je, uglavnom trcis pred rudu  sa prozivkama, ipak si ti ovde Rookie i tek treba da se dokazes.

 
 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

Gore si napisao rastavljas ga naravno da me mrzelo da proveravam koliko je,

 

Gde sam napisao?

 

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Trsi vas debeli sa 1 izmenom sramota...

Ne biva Maticu, i ti znas kako smo prokockali sve protiv tebe.

 

Ne igraju nasi za vikend, samo radnim danima, rekoh ja da mi ovde matchup ne mozemo dobiti, 6 kategorija svake nedelje lagano.

Edited by Malkolm Brogdon
Link to comment
Share on other sites

Just now, delgado said:

 

 Ja sam skontao da mislis na mecap , a ako mislite na DD kategoriju onda jbg moja greska

Razmontirao nas je jer smo morali da dobijemo ovo, narocito kad se pogleda raspored, ali eto, nasi kao da odluce da sabotiraju odredjene kategorije pa Kovington ne uhvati stil po nedelju dana iako je samo zbog toga draftovan.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa kako 7-6 moze biti 'razmontiranje' bez obzira na stanje ekipa

 

  Lepo sam ti rekao da je svaka pobeda pobeda kad si me prozivao za razbijanja Tripa i jos nekog na pocetku - > Klacha, i da se desavaju takve stvari da neko ko ti deluje da treba da ga nabijes, iz takvih poklapanja ga ne nabijes.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, delgado said:

Pa kako 7-6 moze biti 'razmontiranje' bez obzira na stanje ekipa

 

  Lepo sam ti rekao da je svaka pobeda pobeda kad si me prozivao za razbijanja Tripa i jos nekog na pocetku - > Klacha, i da se desavaju takve stvari da neko ko ti deluje da treba da ga nabijes, iz takvih poklapanja ga ne nabijes.

Pa ne igram prvi put ovo, samo te jebem malo kad izgubis xd

 

Mislim da je vec ocigledno da cemo se boriti krvavo za opstanak.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Kako da se ne secam, u sredu bilo nesto tipa 8/3 za vas,  bio spreman za prvo bambusanje ove godine; 4x Kapele i Gobera.
Onda sam ih pozvao na team meting Janis bagavac uzeo Td a imao 30% iz igre i opet sam uzeo fg za 7/6 😄 Gospodin Tucker resio to.

Jos ta tekma u nedelju, jedino FG upitan, ocekujem od Kapele 10/12 iz igre, kad batica u jednom napadu 5 ofanzivnih skokova i 1/5 iz igre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...