Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ajmo akcija nudim 2 za 1; jedan od 3 visoka zmaja i sitan kusur. Oduzila se ova Vucevic saga

 

I kod mene slicna akcija... Produzeni Black Friday, sve u susret Uskrsu... 2 zNaja sg/sf/of za jednog viskog :whistling:

 

Ali da nije ranjen :wink2:

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ne vidim samo koju kategoriju cemo da okrenemo. Ostaje ovako bez problema.

 

Ponovo ne uspevamo da dobijemo matchup.

 Mozete da okrenete stl, blk, def reb i izjednacite ili povedete u DD... To su samo 4 CAT

+ Gober treba da igra nocas.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Dies at the End said:

 Mozete da okrenete stl, blk, def reb i izjednacite ili povedete u DD... To su samo 4 CAT

+ Gober treba da igra nocas.

Pa Russ je vec napravio DD, ne mozemo nikako da povedemo. Vrlo moguce da ce i Saric tu da nas dovrsi s obzirom da je blizu.

 

Vodis 26 dreb, jedino da Gober odigra 10 produzetaka veceras.

 

Mozemo da okrenemo blokove, to je realna opcija, stl vec malo teze s obzirom da vodis 6 komada.

 

 

Jebeni KPJ ima 5 turnovera, pa sta radis ti covece.

 

Sad je i tu neprimetna razlika, lagano mozemo i to da izgubimo.

Link to comment
Share on other sites

Zorex prelagano okrece ovo sutra, vise meceva itd. Sinoc je imao bas prangijatorsko vece, a veceras.. Ne znam da li je iko bolje ubo sa dve izmene na 5 meceva. 

 

Ja mogu da budem zadovoljan svojim otporom. Sa 11 igraca, gomilu povredjenih. Lav takodje u trejd zoni... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, John Dies at the End said:

I sta kazes BoraBoro @Noćna mora B92 fantazerafantazera, kada Russ nije ostvario TD protiv Atlante, tesko ce jos koji....  😛

 

Pls, kritukuj malo i ova dva nesreCnika, Junior1&Junior2  😴

 

😄

 

Gde je Zveki  @Zvezdinho, priblizava se nas okrsaj, pocinjes li posebne pripreme 😛

 

Debeli, u ruku da me ljubiš, što sam te spasao blamaže u ovom kolu. 😇

Moj counter-jinx nikad ne omane, šteta što nisam bio uporan, da te prevarim da mi proslediš Rastka. 😁😝

Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2019 at 8:26 PM, Zvezdinho said:

Sto ne pricate da Borivoje i Procke igraju drogoshki derbi.

 

Zaboravih na ovo da odgovorim kad sam prvi put pročitao (oplakah btw 😂)

Evo jedan video, kao tribute ovom veličanstvenom duelu.

 

:cigar:

 

Ali ozbiljno, odigrao sam i ove sezone nekoliko slabih duela, eto baš onaj sa Grofom prošle sedmice, npr.

Ali sam ubeđen da je ovo najbedniji ikada u kojem sam učestvovao u dosadašnjoj fantasy karijeri. 

Osakaćeni smo povredama i Vučina i ja, bukvalno se ne zna ko je gori trenutno. 😔

 

Na svu sreću imam ovaj trojac Tristać - Holmes - CP3 + Bamba kao ispomoć, oni mi drže glavu iznad vode.

Ostatak ekipe se u potpunosti raspao poslednje 2 sedmice, ne znam koji im je moj, bukvalno teret samo predstavljaju. 😠

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Debeli, u ruku da me ljubiš, što sam te spasao blamaže u ovom kolu. 😇

Moj counter-jinx nikad ne omane, šteta što nisam bio uporan, da te prevarim da mi proslediš Rastka. 😁😝

 

10 hours ago, John Dies at the End said:

Pls, kritukuj malo i ova dva nesreCnika, Junior1&Junior2  😴

 

😄

 

e je Zveki  @Zvezdinho, priblizava se nas okrsaj, pocinjes li posebne pripreme 😛

 

Bicu zahvalan 😴

 

😛

Link to comment
Share on other sites

Teska srca sam se odrekao Ky batice, ali Mora da se reaguje ( samo se nadam da nije kasno), Konji pojacavaju drvored :wink2:

 

1 minute ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Neka večerica u Pizza Top, nešto? 😝😝😂

 

Nop... Na dijeti sam, samo lagane salatice i vegan ishrana, menjaj destinaciju&lokaciju 😛

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Dies at the End said:

Teska srca sam se odrekao Ky batice, ali Mora da se reaguje ( samo se nadam da nije kasno), Konji pojacavaju drvored :wink2:

 

 

Nop... Na dijeti sam, samo lagane salatice i vegan ishrana, menjaj destinaciju&lokaciju 😛

 

Hahaha Kako me gađaš, ja sam furao dijetu prethodnih mesec i jače dana, skinuo 10+ kg samo za taj period.

Tako da može, ako imate neko takvo mesto u Kruševcu, javljam se kad navratim da posetim Najbolju. 😉😜

 

I reci mi ko su ta dvojica Juniora, ne znam tačno tvoju ekipu. 😁

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...