Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

16 minutes ago, Zvezdinho said:

Ja bi, al Xpertu je mnogo da se da i Redik pored LMA, plus kaze ne veruje u Vucevica. Mora zajedno da se usaglasimo da bi napravili trejd.

Ne postoji bolja osoba za ubedjivanje od tebe. Nzm da li mozes bez njegovog allow da posaljes/prihvatis trejd. xd

Link to comment
Share on other sites

Dzabe pokusavas da uneses rovca. Covek mi je dao potpunu slobodu kada je bio drfat i pri uzimanju FA, kao i za pregovaranje za trejdove. Bilo bi krajnje dziberski od mene da ne ispostujem tu njegovu odluku. Odluku za trejd donosimo koncenzusom, tako je bilo i za prvi trejd tako ce da bude i za ubuduce.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci da ce biti 100% trejdovan. Jedva cekam da se mrdne iz Klivlenda. Prosle sezone nije mogao biti nikako, jer je bio povredjen sve vreme do dedlajna. 

 

Ako se kojim slucajem to ne desi, igrace on jos, ali sve slabije, 23-24 minuta po mecu, ako i toliko.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Ko uopste moze da trejduje za Kevina ? I ja bih voleo malo da prodise, uopste nije toliko los igrac koliko je pljuvan. Ima svoje kvalitete kojima moze da pomogne nekom zategnutom defanzivnom timu koji zeli da bude kontender, Juti bi legao lepo npr.

 

  Enes za 7min 3/3 iz igre 2/2 penali -> 8p, 2sk... Ne, ja sam dobro draftovao, Stivens je covek za posmatranje. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Mogao si Bobija u 3. rundi, on isto ima dobre per36 brojke

 

 A dobro, odredjenim ljudima kao sto su Boro i Wook drugi pikovi i ne igraju zbog drogiranja, sta sad

 

   S normalnim pikom druge runde, pa cak i ono medju bas losijima a ne sa FA igracem mi bi bili kontenderi jer je Hasan ubedljivo najveci stil drafta i ostatak tima je OK, to je ono sto Maxu nocima proganja.

 

    Ali kao sto bi rekao jedan veliku um "TOLIKO MALO NAM FALI DA BUDEMO SRECNI, A ONO STO JE NEOBICNO DA NAM TO MALO UVEK NEDOSTAJE "

Edited by delgado
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...