Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Udarao sam ti smeh (najcesce) reakciju za trud posto si poceo sa kukas i pre nego sto smo poceli duel (jos sam se borio sa Kapelom za fg) , pa si prva 3 dana kukao na moj jak prvi posle toga kukas za Belog padavicara iz Hjustona. Ko bi rekao da ce da se desi promasaj kada uzimas u minut  igrace kojima se otvara pozicija zbog povrede..

o neeee uzeo sam Matisa koji je pojeo badi hielda pa se onda raspao u btb utakmice protiv bednih Nyk i Indijane 😢😢mogle su i stls da se uzmu 😢😢 i off skok da sam dignuo bruno umesto snela 😢😢. Tako zvucis.

Link to comment
Share on other sites

Gluposti, Hartenstajn je kurac of ofce,veliko je bilo pitanje kakvu ce minutazu da ima, takav kiks ne sme meni da se desava.  Ne moze da poredi. Tu vise zameram sebi, ne zameram tebi nista sto te je kenjosalo od Hielda, Karmela pa do Rojs O'Nila. Karmelo DD masina. Al nema veze, ja sam kriv. Kukao si i ti kako nista nije gotovo, sve je to deo igre, samo sto ja nikad ne bi kukao da imam prvog pika na draftu.

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Zvezdinho said:

Debeli nemoj vise da pokusavas da budes vickast, smesno je koliko nije smesno:classic_unsure:

 

Sta trazis za Birchu ?

 

Moram malo da pokusavam... Slobodan dan, kisa, jos je rano za out ( a i mrzi me nesto danas 😄 )

 

16 minutes ago, delgado said:

Igram bez Bredlija i Demiona Lija predugo

 

Nikako ne mogu da prezalim sto sam drop-ovao Lee-ja. Ali jbg, bio je 5-ti igrac sa O, na nekome je moralo da se zalomi 😪

 

11 minutes ago, Zvezdinho said:

Gluposti, Hartenstajn je kurac of ofce,veliko je bilo pitanje kakvu ce minutazu da ima, takav kiks ne sme meni da se desava.  Ne moze da poredi. Tu vise zameram sebi, ne zameram tebi nista sto te je kenjosalo od Hielda, Karmela pa do Rojs O'Nila. Karmelo DD masina. Al nema veze, ja sam kriv. Kukao si i ti kako nista nije gotovo, sve je to deo igre, samo sto ja nikad ne bi kukao da imam prvog pika na draftu.

 

Taj O' Nil ima takve  ili slicne brojke , imao sam ga ja, Ali mi je ubio ppm, dok kod Matica to ne moze, ima jbnog Anakakntombimtumba .

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Imace Kanter jos neki Dd ne brini se.

 

Ma kakav Kanter. Drugi put ove sezone protivnik uzima sve tesne katove a nas ostavlja bez pobede. Prvi put je bilo protiv nekih luzercina (mozda si cak i ti bio) ali nije mi toliko tesko palo kao sinoc. 

 

Usrali su nam se u lepi 6 dana. Gledam jutros i ne verujem, nemam snage vise delgada da kinjim. 

 

Srecom nismo slepci kao  zveki pa da se borimo za opstanak, bicemo u borbi za PO ali nije to ono sto nas zadovoljava. Nismo ni matrapazi kao wook, nemamo vremena za to. Verujemo da mozemo do trona, misim ako moze uini zasto ne bismo i mi mogli...

 

Edit

 

Fali mi jos neka prozivka ovde (senjor covic stajl).

 

Recimo, lavrnjo nismo zaboravili kako si ponavljao trejd 3 puta! 😎🔥🔥

 

Edit2

 

Jos jedna

 

Caoze imas vise srece nego znanja, Sisoje Milojevic stajl 

 

 

 

 

Edited by maXa88
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pa kapiram da ti se skupilo "O"-ova u timu i da je neko morao da leti, a Maxa je dobro reagovao. Stekamo njega i Bredlija na IR slotu kad nam se smuci menjanje gubavaca, decent su igraci sa FA...

 

   Jos moj cimer koji se strasno zainteresovao za fantazi i konta sad kako igra ide i hoce sledece godine da proba od C lige, mi kaze bice 6-6-1 na kraju videces... I ja sam znao kako ce Maxa da se slogira ujutru kad vidi, nikad lakse nisam presao preko jutarnjih psovki... Jer sam znao da prvo pogleda rezultat, a kasnije sta se desilo...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, maXa88 said:

 

 

Recimo, lavrnjo nismo zaboravili kako si ponavljao trejd 3 puta! 😎🔥🔥

 

ovo je dovoljan razlog da pravda prevagne na 7-6-0 za mene. 

 

da li mirno spavaš nlavrnja?!? 

9 minutes ago, delgado said:

.

 

   Jos moj cimer koji se strasno zainteresovao za fantazi i konta sad kako igra ide i hoce sledece godine da proba od C lige, mi kaze bice 6-6-1 na kraju videces... I ja sam znao kako ce Maxa da se slogira ujutru kad vidi, nikad lakse nisam presao preko jutarnjih psovki... Jer sam znao da prvo pogleda rezultat, a kasnije sta se desilo...

 

smeni maxu, lik već više zna od njega, minus IR 

Link to comment
Share on other sites

Visegodisnje rascarivanje te pretvorilo u humoristu uini. Dobar si ove sezone

 

Deder reci, jel te vise boli nba finals 94 ili kad smo te poslali u B ligu?

 

Opaaaa 🔥🔥🔥🔥

 

 

Dobro izvini ovo za finale 94, ruzno je bilo. Znas i sam da te gotivimo ❤😘

Edited by maXa88
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

@Zvezdinho Dal' bi dao Baynes-a u jednom od prethodnih paketa, koje smo pominjali?

Ne mogu više nove prepiske da otvaram, već si 4 napustio, k'o da si nedotavan. 😤

A i on sad nađe da se povredi, kad sam hteo ponudu da ti šaljem.

 

Uzeo bih ga kao kusur, taman te 2 sedmice da budu doplata, jer kad se Ayton vrati i on se vraća na FA. 😁 

 

I zna li neko ovde gde može da se shrink-uje gif, hoću da menjam glavatar. 😁😝

Edited by Noćna mora B92 fantazera
+
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Noćna mora B92 fantazera said:

@Zvezdinho Dal' bi dao Baynes-a u jednom od prethodnih paketa, koje smo pominjali?

Ne mogu više nove prepiske da otvaram, već si 4 napustio, k'o da si nedotavan. 😤

A i on sad nađe da se povredi, kad sam hteo ponudu da ti šaljem.

 

Uzeo bih ga kao kusur, taman te 2 sedmice da budu doplata, jer kad se Ayton vrati i on se vraća na FA. 😁 

 

I zna li neko ovde gde može da se shrink-uje gif, hoću da menjam glavatar. 😁😝

 

Ko ce to da se seca, poslaji ponudu opet.

Link to comment
Share on other sites

Bora je po automtizmu stavljao smajli koji se smeje necemu (u njegovom slucaju podsmeva) na moje postove, da bi sada stavio zbunjenka.... Dobro, bar je to promenio, mislio sam da je covek robot.

 

  Zveki se kurci i bahati nikad jace, a molio je da ga prime u ligu. Sta ti je covek, nezahvalno bice.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Drakaris said:

Koliko je Zveki izgubio kategorija zbog njega? 

 

2 kategorije, trojke i def.skokove.

 

Delgado nesto si pomesao, ti si mene pitao da zamenim Maxu, a ja sam molio Maxu da ostane sa tobom i igra fantazi.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

Bio sam,  MTS raskopao ceo grad, cak i gde su skoro kocke postavili :classic_unsure:

 

Ma mislio sam na ovaj kulturno umetnicki program podrske dragom nam preCedniku republike :lol_2: 

 

To nesto skoro poceli, nisu kad sam bio tu ... Postavljaju opticke kablove? Super, sledece sezone ces imati brzi net (brze ce stizati info do tebe 😄 ) i mali seronja 😛 nece moci da ti pokupi igraca ispred nosa 😴

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Dies at the End said:

Nestade Mi Post 😄

 

@Grofe ...Samo ti zajebavaj Zvekija, kad' puknes u naredna tri kola i osvojis 9-10 CAT , eto tebe u zoni ispadanja 😁

 

Nego Zveki @Zvezdinho jbes fantasy, si bio u setnji danas popodne :classic_biggrin::classic_tongue:😉@Noćna mora B92 fantazerafantazera  nego, hoces da unovcis tog Tristaca dok ga nisu ugasili 😜

 

Nešto ovako? 😁

 

Znaš moju ponudu, samo sad moraš da doplatiš nešto uz Rastka, jer je i zvanično prop'o kao...da ne budem eksplicitan. 😂😝

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...