Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Mojne se Zveki zalis na povrede i da vas 2cabkukakte kao babe neke... Evo baba LonZo popio Ivancic&sinovi  probiotik i zaigrao danas, i ❤️ se polako vraca u formu..   Ne secam se kada sam imao manje od 3 povredjena igraca 😴

 

E da, tupavi Spolstra bas danas da bencuje jedinog C kog imam 😴

Link to comment
Share on other sites

Čestitam protivniku, morao je da ga prokenja DD Harta na kraju za moj totalni kolaps. Mislim da sam FG%, FT%, off reb, stls, ppm izgubio od svih do sada. Treba i to znati. Debeli Gasol sinoć 11 poena u I četvrtini, ja reko aleluja, kad on smrad ostade na tom učinku do kraja. Prodao je i Drummond kad je bilo bitno, ostao na 9 poena i posle nije ni ulazio u igru jer je bio blowout. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, LayupFromTheMidget said:

moglo je jos vise da se pobedi bruno je resio sam off i stls plus drzi defreb relativno zive ima jos brajant i isak kada se vrati

 

Cuj moglo je vise da se pobedi:lol_2: Zbog glupog Hartenstajna nisam dobio trojke i defanzivne skokove . I da  je samo Mo Vagner igrao izgubio bi skokove a mozda i trojke.Ovaj put si se izvukao , plus nema sanse da ce Badi Hield da da 11 trojki na jednom mecu vise ikad i Rojs O'Nil skoro pa tripl dabl masina. Realno je bilo nereseno. Ti ovakvu nedelju tesko da ces da ponovis. Ovo je bio direktan duel za 4. mesto, znaci PO od 1/8.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Ahhaahahahhaha debeli brajant nije uzeo 5 def hahaahhaahhaahah. Jeste ali zato ce Bruno da ima 12/13, Graham 15 ast i mocni Bradley 8/11/3. Idemo 8/4 je vec fin rezultat.

Dobra nedelja mojih, sada jos jedan derbi sa Weabom, da ti prosao trejd bilo bi jos lakse 😂😂😂

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Graham je imao vec meceve sa 10  asistencija, a i kakve to ima veze kad si dobio asistencije. Na cistu srecu si pobedio i ako imas odlican tim i moj jedan los potez. Aldridz i Mo Vagner su se povredili kad ne treba. Povrede Batlera i Bejnsa necu da racunam posto sam imao igrace da popune slotove.

 

Vidimo se u PO gde ce biti kraj kao sto rekoh u Endgame-u za tebe Thanose.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

@Itachi Uchiha vidim dignuo si bembrija, sta rade ovi amateri sto se bore za opstanak a imaju sranje waiver....  vidim shit raspored za Kata/Janisa/Donovana po 3 znaci resava Dueli Ben vsAl sa po 4; i jrich& milsap vs Tupavi Badimir&Mel00 sa po 4 meca bice odlucujuci.

maxi moj fantazi sin odmah ce da se sveti :/.

 

Bembri bio FA, pa rekoh da popunim prazan slot sto imam. 

J-Rich prvu ne igra, za dalje cemo da vidimo. 😄

Edited by Itachi Uchiha
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Čestitam protivniku, morao je da ga prokenja DD Harta na kraju za moj totalni kolaps. Mislim da sam FG%, FT%, off reb, stls, ppm izgubio od svih do sada. Treba i to znati. Debeli Gasol sinoć 11 poena u I četvrtini, ja reko aleluja, kad on smrad ostade na tom učinku do kraja. Prodao je i Drummond kad je bilo bitno, ostao na 9 poena i posle nije ni ulazio u igru jer je bio blowout. 

 

Dok su Jae i Kemba DD masine 😄 pre bi se dalo napisati da me je prokenjalo sa blk (Hart 2, Tatum 2, DSJ 2 )  + blowout i neigranje Drumm-a...

 

Hvala na cestitkama...

 

Sad protiv Konja... Bice jebeno protiv njihovog drvoreda , ali grcevita borba za opstanak se nastavlja!

 

Ako nista drugo, za sada, samo 1 povredjen/uvredjen igrac.

Link to comment
Share on other sites

E Makso sta si doziveo da se Matic sprda sa tobom.

 

Ja jos uvek ne mogu da verujem da sam sa onim glupim Hartenstajnom izdrndao neresen rezultat protiv prvog favorita koji nece da osvoji titulu jer je sisica koji kuka pred mec kako ce da bude tesko i ako ima prvog pika na draftu. Lakse bi mi bilo da me je natamburao. Necu da se vadim na povrede, jer i sa njima sam mogao do povoljnog rezultata.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Wook said:

Nije ti los ni brat Drveni @delgado

 

7 hours ago, Wook said:

Šta ti bi @delgado da dropuješ Chedaja

 

 Kako na zacelju tebrinho ? Kad se vracaju drogosh Ayton, stari Luni i Oladipo ??? A Bugi ???? Pokupi ga sad, cuo sam da ce zaigrati u martu.

 

 ---------

 

  Imali smo odlicnu nedelju, 50% FG, 9 DDova, brda svega, ali ovakav pokid poslednje veceri Berija i Altine se retko vidja -> Sta napravise Dinvidi, Julius, DeAndre, Siakam i Furnije pre svega... Jbg, svaka cast, 6-6-1 na kraju a pre nedelje 11-1-1 mada naravno bilo je tu dosta tesnog, ali ljudi okrenuse kradje, asiste, poene i poene po minutu. To ti je fantazi, Maxa je otisao da spava sa glavom da je 9-3-1 worst case result za nas, kad ono prp. Beri i ALtina su bivsi osvajaci i finalisti, imaju dobar tim, dobar mecap je bio tokom cele nedelje i zanimljiv, sve ono najbolje sto fantasy pruza.

 

   DObili smo sve boljeg Enesa, igrao je oko DD flertovao neko vreme i juce ga zabode, Hassan standardno kida, Barton sve bolji i bolji, a momak sa Floride je juce pokupio DD/ Bates-diop dobra iskopina.. Pozurilo se tu sa nekim KCP, Woodom mozda, pa i Gallowayom, al to je to, sad su tu Ersan  i Melton malo, konstantno se mora rotirati i rovariti, u tome je i char igre...

 

  Duncan Robinson starter sa 30+ min i pored povratka Winslowa i igranja Dzimija. Da se zna da ga je Maxa prvi uzeo!!!!  Bates-Diop mi je takodje keeper a ova 2 mesta cu rotirati... 

 

   Posle 6 kola solidno osmo mesto, PO zona sa ambicijama u ulazak u isti. @uini i ja volimo ponedeljak, ja jer mi je neradan, a vini da se ponovo cekira svaki put kao league-leader. Sad protiv Miska koji ima prilicno ozbiljan tim a uzeo je i Carusa kao solidan dodatak, Paskal i Tajs su mu dobri ubodi..  Imamo duel Obrva vs Jokic fantasy-wise sutra... Kanter vs Tajs... Ovde se nadam samo da ce biti 'otvoreno'. Tu smo na tabeli, Misko tik ispod nas.

 

Edited by delgado
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

E Makso sta si doziveo da se Matic sprda sa tobom.

 

Ja jos uvek ne mogu da verujem da sam sa onim glupim Hartenstajnom izdrndao neresen rezultat protiv prvog favorita koji nece da osvoji titulu jer je sisica koji kuka pred mec kako ce da bude tesko i ako ima prvog pika na draftu. Lakse bi mi bilo da me je natamburao. Necu da se vadim na povrede, jer i sa njima sam mogao do povoljnog rezultata.

Kukas kao pickica od prosle nedelje i pre nego sto je poceo mec, sa retardiranim avangers memom. Pa bilo je tesko posto su ti u dobroj formi, sada ti ostaje da uvalis nekom LMa, ko zna da li ce da igra u Martu, pocece cesce da ide u Sopot na “rest” ako spursi nastave da budu sranje.

Ovo ti je samo 3 ili 4 post danas kako si izgubio zbog Hartenstajn, shvatila je siroka masa zbog cega si izgubio...

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

BiMaticu sto si lajkovao te retardirane memove, drugo nemam ja prvog pika na draftu nego ti tako da si bio favorit. Ponasaj se, inace ces da prodjes u PO ko Procke pre neku godinu. Nece ti pomoci ni to sto su te preko veze stavili za komesara, a ne znas 2 dugmeta da pritisnes kako treba:s_d:

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...