Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

3 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Jesi se to uplašio povratka u Cvajtu (zajedno sa Debelim 😂) pa se plašiš da glasaš za veto?

 

Ozbiljno, ovo je žešća sprdačina od lige ako ovaj trejd prođe.

Weeb je dobio onog stat whore-a Simmons-a na poklon, a ovo bi već stvarno bilo previše.

 

@Zvezdinho Pali cikular, dok ja naručim Žegu Vasića preko Youtube-a! 😁😂😂

 

Debeli i ako ispadne, ispada sa stilom :capone:

😂

Debeli i ako ispadne, ima rezervne tim-ove u A ( nesto slicno kao Zveki ), tako da no sikiriki :whistling:

 

Debeli i da ispadne, bice to jedna sezona medj' pacerima u B ( mslim sve je jasno kakvog je liga kvaliteta kada ste se Ti, Grof i naravno @Miskooo 😛 , plasirali u A ) i onda povratak u stilu K'lauterna 😄

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

 

Ali jbg. za to mogu Viniju da zahvale, jer nije da ga nisam upozoravao da ne čačka mečku. Probudio je zmaja, i posle su svi ispaštali zbog njega. :classic_sleep:

 

 

baš si sramotan ispao kada smo ti svi čestitali od srca na kraju a ti kao nemaš vremena da se javiš. zato ti sada tako i ide. ne poštuješ igru

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

luka skok kratak za TD, wendell skok kratak za DD. steta, to bi mi bila velika sigurnost pred jokica i gomilicu vise miskovih igraca sutra. od jokica ocekujem TD da se iskupi za onu sramotu od prosle tekme. sve ostalo stravinsky.

Jokic da napravi 30/30/30 td pa je daleko od iskupljenja za sezonu kakvu igra. Njemu je dd zajeban. Nekoliko puta (mislim 2) ga je ispustio jer nije mogao da postigne 10 poena, a na tim utakmicama je sutnuo manje od 10 puta. Jebem ga bas u prvog igraca ekipe i prvog centra lige. (ne, zvezdinjo, i dalje necu da ga trejdujem)

@uini sutra imas igraca vise plus Doncica....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Miskooo said:

Jokic da napravi 30/30/30 td pa je daleko od iskupljenja za sezonu kakvu igra. Njemu je dd zajeban. Nekoliko puta (mislim 2) ga je ispustio jer nije mogao da postigne 10 poena, a na tim utakmicama je sutnuo manje od 10 puta. Jebem ga bas u prvog igraca ekipe i prvog centra lige. (ne, zvezdinjo, i dalje necu da ga trejdujem)

@uini sutra imas igraca vise plus Doncica....

Ako KAT menja tvoju politiku trejdovanja Jokica, javi se. 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Pa ja se ne plasim glena robinsona, ne brini se jos ima vremena da ispadnes, Markanen kesa, zeler kesa, svaki poraz Cavsa sve je blizi gasenju Lovea, debeli Lowry se vraca a zaliha koju imas je meh

Isto su ga ugasili i prosle sezone, tako sto se oporavio krajem februara i onako ugasen sabio fantazi PO. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa ja se ne plasim glena robinsona, ne brini se jos ima vremena da ispadnes, Markanen kesa, zeler kesa, svaki poraz Cavsa sve je blizi gasenju Lovea, debeli Lowry se vraca a zaliha koju imas je meh

 

'jutro Maticu :wink2:😉😙😉 ( pobrljavio ovaj moj Mob ( kinez jbg ) 😄 )

Edited by John Dies at the End
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sto da ga gase kada nije igrao do februara? Eno ga Gaga u b ligu zbog njega. A tek sto je gazio u Po mucenik odigrao cela 22 meca u sezoni zbog povrede prsta.

samo vucina da ne upadne u prevelik ambis i eto tebe u b ligi, ako slucajno prezivis sledece godine ne gine b liga.

@zveki dobar duel igramo verovatno najbolji u ligi, skoro sve je zivo sem ft. Lepo sto si ustavio Bridgesa van ostala nada za blk. Idi daj coveku Lma i jos 1 pozitivnog igraca samo ti siguran DD fali da budes jos opasniji.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

Dobar duel kad dajem autogolove i kad ces da pobedis.Prvo Redik sad Bridzis.

Kao moj cale sto posle zavrsenih meceva sve je on osetio kog da igra, tako i ti sa izmenama, sigurno si planirao (cek da vidim ko je najgori bio juce) a da Brajanta da izbacis..
Da si pustio Bridgesa izgubio bi ove trojke redika koji je jos fino skakao.
@John Dies at the End debeli sta hoces danas da uvalis i za koga?.

Link to comment
Share on other sites

I koj moj su vracali Bejnsa, bas se SiSi lepo razigrao 😴

 

Seronja Tatum ponovo stao na 9 sk (2X ove nedelje), SiSi  9, 9   ...  it'd , samo da me to be kosta DD kolone!!

 

Lepo prasinare ovi moji krsevi :lol_2:

 

I da, mogli bi da smene ovog kretena iz NYK kome mali francuz igra 40 min.

 

@LayupFromTheMidget trenutno nistaaaaaaa, lep je dan, sunshine, odoh da  prosetam i odmorim od jebenog crnog petka 😛

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Kao moj cale sto posle zavrsenih meceva sve je on osetio kog da igra, tako i ti sa izmenama, sigurno si planirao (cek da vidim ko je najgori bio juce) a da Brajanta da izbacis..
Da si pustio Bridgesa izgubio bi ove trojke redika koji je jos fino skakao.
@John Dies at the End debeli sta hoces danas da uvalis i za koga?.

 

Pa normalno da jesam mislio da izmenim Brajanta jer su igrali protiv AD i Lejkersa. Al dobro to moze da prodje, ali onaj Hartenstajn nema opravdanja.

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...