Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

19 minutes ago, Wook said:

Grofe, kako igra nova iskopina - najbolji centar Chicaga i sta radi Zeller, igrac trece runde?

 

Odo' da spavam : )

lol, sta bi Embid uradio sa 10-15 minuta igre i sa minimum minimuma usage. Covek ne dobija pravu sansu, on je doosta energican i vreme ce pokazati da sam govorio istinu, ne dolazi svaki dan igrac koji u svom prvom mecu lupa Janisa. Nisam siguran da li cu da ga cekam, jer imam drugi vazniji projekat, Hejz. 

 

Zeler i vise nego odlican, samo je problem, jer je usao u faulove. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Biju me nema sta.

da kukam da mi winslow fali tesko bi uticao na nesto kao i ibaka😂. Ali moze ovde posten poraz da se izvuce, iako mu svi igraju vrh, 2 panja sami dobili sve visoke kategorije jos i nance pomaze fino kao  pratnja.

jos boucher vaskrso i hvata dd kao lud lep drop sa moje strane 😅.

inace ako je vucko out duze khem moz ti ima top 100 produkciju

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Biju me nema sta.

da kukam da mi winslow fali tesko bi uticao na nesto kao i ibaka😂. Ali moze ovde posten poraz da se izvuce, iako mu svi igraju vrh, 2 panja sami dobili sve visoke kategorije jos i nance pomaze fino kao  pratnja.

jos boucher vaskrso i hvata dd kao lud lep drop sa moje strane 😅.

inace ako je vucko out duze khem moz ti ima top 100 produkciju

 

Mislis nesto slicno kao Bejns ili pak Zeler or Garfild :whistling:

 

edit: od kako su Capelu zveknuli po picici igra ko' lood ... Kontra efekat :lol_2:

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ste visoke resili kao i to sumnjam da ce da parirate mojim To..

ostaje stls poeni 3 ast, i uvek fluidnin procenti, ako se sete Kapelai Gober da su -C koji lose pucaju ft🤔.

Gosp Melo moze da bude x faktor za ovo sto mi treba. Ajde fuckeru volinon3 i stls za to si draftovan radi to.

@debeli imao je khem uvek finu produkciju kada je imao minute, a jos ako bamba nastavi da slabo igra ovi nece gurati prospekta od starta PO im bitniji (na kraju krajeva ako je bas muerto Vucko i igra im se po mogli bi nekog C iz Okc da pojure😅)

Link to comment
Share on other sites

Sabio Markanen, ovo je bas ono sto se trazi od njega. Od njega sve krece, odigra dobru utakmicu i odmah pobeda i to ubedljiva. Kod njega nema Zek empty stats Lavin. 

 

Rek'o Brogdon da sam bez stila. Ja tvrdim suprotno i to najbolji. 

 

Htedoh da dropujem Redisa, ali neocekivano daje dobre statse, jos Huerter aut 5 nedelja. Moze da se zadrzi. 

Link to comment
Share on other sites

Losa je to jednacina ko je igra lockdown odbranu nad Janisom, Melo? red je da isporuci neki Td sa 40 poena.(doduse melo sam moze da baci 10 to ako ga stisne janis)

melo dobija garbage minute u 3/4 i isporucuje svojih 27 poena na 25 fga,  svaki put radeci avatar pozu.

Svaka cast popu mils i forbes backcourt ko je ocekivao da ce da prime samo 140 od mocnih Wizardsa 🤷‍♂️ Sledeci put neka stavi mareja i white pa ce biti cudno sto su dali samo 80 a primili 81.

9 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Uh, sutra Janis i Melo 17 turnovera.

 

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu su Fulc, Baret, Hejz... Takodje uvek neko ima vece, kad pokupi dosta stilova. Nisu jednodimenzionalni igraci u mojoj ekipi. 

 

 

U teoriji bih morao biti dosta jaci u DD, ali jbg. Lav igra u tankerskoj ekipi, gde je blow-out cest. Zeler po ko zna koji put se igra faulovima. Markanen ko zna kad je poslednji put ostvario DD, a covek imao 9 skokova prosek prosle sezone. Morant ce biti prednja za DD, narocito u drugom delu sezone kada pocne redovno da dobija 30+ mpg. Sve nade polazem u Hejza. Kako on odigra i kakav prostor dobije, takva ce mi biti sezona. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Losa je to jednacina ko je igra lockdown odbranu nad Janisom, Melo? red je da isporuci neki Td sa 40 poena.(doduse melo sam moze da baci 10 to ako ga stisne janis)

melo dobija garbage minute u 3/4 i isporucuje svojih 27 poena na 25 fga,  svaki put radeci avatar pozu.

Svaka cast popu mils i forbes backcourt ko je ocekivao da ce da prime samo 140 od mocnih Wizardsa 🤷‍♂️ Sledeci put neka stavi mareja i white pa ce biti cudno sto su dali samo 80 a primili 81.

 

Nasir Mali zakljuchava Janisa : )

Melo pre januara 10. dovidjenja, odo' ja u pemziju. Nasir Mali me pojeo za doruchak.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drakaris said:

lol, sta bi Embid uradio sa 10-15 minuta igre i sa minimum minimuma usage. Covek ne dobija pravu sansu, on je doosta energican i vreme ce pokazati da sam govorio istinu, ne dolazi svaki dan igrac koji u svom prvom mecu lupa Janisa. Nisam siguran da li cu da ga cekam, jer imam drugi vazniji projekat, Hejz. 

 

Zeler i vise nego odlican, samo je problem, jer je usao u faulove. 

Sta kaze danasnji rater?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

Nije los ovaj Duncan Robinson, momak sa Floride.

Nije los ni Kanter, dechko iz Turske, samo ne dobija minute jbg.

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Tacno sam znao da ce ovako nesto da se desi sa Vucevicem, ali dzabe nestala mi struja na minut i poremetio mi se internet to jest nisam imao net uopste.

Lepo ti igraju pozni pikovi: Theis, Sato i Powell.

Link to comment
Share on other sites

Kakvo užasno veče mojih, zajednički FG% od 35% je za zatvor, tek 75% sa slobodnjaka, a izvesni Duncan Robinson je sam ubacio trojki koliko i mojih 9 igrača. Na sve to, vrlo bedan učinak što se STL i BLK tiče. Marc Gasol i Joe Ingles su neviđena govna za fantasy, znao sam to čim sam uzeo Inglesa, a od Marca sam ipak očekivao više, čovek ne može da dogura do dvocifrenog učinka cele sezone. Džaba ingeniozni potezi na FA kad ovakvu rupu sa bitnih pozicija ne mogu da pokrpim. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...