Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 hour ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Koje su to, da odem da ih pljačnem na brzaka. 😁😂😂

Daleko je Las Vegas : )

 

Mislim da mu daju vece sanse da zavrsi sezonu van Portland rostera, nego u njemu.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Iskreno kanter bi bio najmanji problem da je bar jednu rundu pogodio. Stetocine su  drkadzija  Jang za kog stvarno ne znam koji ce nam kad svake godine igra sve gore i gore, izblajhana sisa iz Nemacke, Obrva koji igra malo bolje od Kantera, brat ohridjanin od koga sam i ja ocekivao da bude nesto ove godine, te Barton koji ne igra ni blizu kao prosle godine. I naravno degli . On je tu da upotpuni promasaje cuvanjem nekih polupanih buzdovana tipa okodji...

 

To mu dodje polovina drafta iliti potpuni fijasko. 

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, maXa88 said:

Nisam imao snage za jucerasnji komentar prethodnog duela. Valjda se sve skupilo i od derbija pa zato.

 

Trenutno imam dilemu da li je veca stetocina fc3 ili degli. Umetnost je sta rade obojica

 

Hvalaaaaa na cestitkama 😴

 

😁

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Pa Barton vam igra vrhunski, igra covek fantazi sezonu karijere, samo ne znam koliko je to odrzivo.

 

Sta znam...  

 

Cini mi se kao da svaku trecu odigra kako treba. Evo sinoc samo 9 poena za 30 minuta. Doduse, kako nam igra pick druge runde i to je  bombona. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Prosle sezone: 

 

11.5 pts 4.6 reb 0.4 stl 1.6 3s 40% FG

 

Ove sezone:

 

14.8 pts 7.4 reb 1.1 stl 1.8 3s 44% FG

 

 Ih sad, mnogo ocekujes od jednog Maxe.

  

 Jebiga, u kakvim sam uslovima radio draft, mssngr call svaki cas, da sam bar imao pregled ko je ostao u rundi nego sve sa skripti..  Mada ne kazem, pokupio sam otprilike sve sto sam zeleo, bio sam izricito za Kantera jer nekako uvek verujem u Kantera i cenim ga ko igraca iako ga svi pljuju (slab sam na te koji i dalje igraju na postu -> Jonas, Enes, Sabonis) , Obrvu nam je uzeo autopick, tu bi mozda uzeo LeBrona, mozda i ne bi, nisam siguran, ali bolje sto imam Obrvu, makar sad i za njega navijam ludacki kad gledam LA da puni. Srudera sam birao jer verujem da ce se CP u nekom trenutku slomiti, Barton je okej izbor, ovo dalje Hood-Osman jbg oni su ipak skart al eto nadam se da ce bar iskoristiti taj prostor koji dobijaju... Ted Jang nit smrdi nit mirise, on uvek donosi te STL i BLK na koje sam se bas fokusirao ove godine Woochina style, al eto razjebo sam ceo draft jednim uzasnim potezom. Npr da imam Domantsa, Tomu Brajanta il tako nekog bio bi legit za gornji dom plejofa... 

 

  Ali, sve je to zivot. Opstanak je svakako prioritet sada..

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...