Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Raspade se Aron nocas ko kiseli kupus.

 

Fuck you Aron , fuck you Lamarcus, fuck you Terry, fuck you everybody !!! Fuck you everybody !!!

 

Jebeni Allen iz Bruklina i Zubac me unistise i jebeni OG. Ajd sto znam da ce da me karaju Harden i Pg nego i ova sirotinja nasiljila onu stvar.

 

Jebo dan kad sam kao Procke gledao ko koliko meceva ima u 1/8 i 1/4 i uzeo francusko drvo Gobrea a ne Doncica.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Død said:

Iskreno, ako neko vec mora da nas nakanta - voleo bih da to bude Melo.

 

1 hour ago, Wook said:

Neke kladionice su dale juče granicu na Mela oko 9 pts.

 

čovek melo ima 34 ili koliko godina, nije igrao više od godinu dana osim basket na tviteru

- taman i da ima dobro šutersko veče na želju i svežinu, ne očekujem da igra više od 15 min

 

..ako uopšte i zaigra. imaju blazersi valjda neke kretnje u napadu (odbranu neće ni da mu objašnjavaju džaba), tako da nije realno neki bitan fantazi učinak očekivati  i u najboljem scenariju

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Mozda ako izbace Markanena, posto Carter jr je jedno 30 puta korisniji od njega na startu sezone...

veceras se Melo javlja, konji odlicni bili sinoc(-fg), dobise prvog dana reb sto je neverovatno, ocekivao sam da ce kasnije da skinemo gace, al los dan Janisa i ovih bezveznjaka nas je sjebao.

 

Pa to je kao da si rekao da je WCJ 30 puta korisniji od Satoranskog. Ne igraju iste pozicije Lauri i Gaford. 

 

 WCJ i Gaford ne mogu zajedno na parket, jer su centri i nesuteri.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Itachi Uchiha said:

ako neko ima nesto sto sutira trojke sa sg/sf/pf pozicije za trejd, nek se javi. Odgovaraju i igraci koji samo to rade, tipa Harris, Redick, Bertans.. 😄

 

Imam ja, Itachi-Kun, samo onda moraš da promeniš strategiju, i trejduješ igrače koji ih uopšte ne šutiraju, jer onda to nema smisla držati ih. 😁😂😜

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Imam ja, Itachi-Kun, samo onda moraš da promeniš strategiju, i trejduješ igrače koji ih uopšte ne šutiraju, jer onda to nema smisla držati ih. 😁😂😜

Znaci Brooks ili Green, javi u pm sta trazis za Greena. 😄

2 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Sta dajes za Redika posto nisam video nesto specijalno u tvom timu.

U timu nemam nista, sve go prosek. 😄

 

Zavisi kojeg Redicka trejdujes, onog sa pocetka sezone ili ovog kad imaju 6 igraca u rotaciji. Ili pak nesto izmedju. 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...