Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Koliko god me boli ovaj poraz jer eto u 1/4 Davis je imao 5ass i falilo nam je 2 da preteknemo, a imao je i Debeli 4 TO vise, i Davis i KCP su do kraja redjali samo TO bez ass.

 Znaci po 2ass i 2 TO su falila da bude 8-4-1 za nas.. Bolan, bolan poraz, ali cestitke Debelom, nema sta, imao je dosta osakacen tim ove nedelje i odsustva Vesbruka pa je uspeo da nesto izlesinari i da skupi svoje gubavce da nas dobiju...

 

   Nama polako uvode Enesa u ritam... Duncan Robinson i KCP su solidni zabodi sa FA. Idemo dalje, mrzi me da proverim i s kim igram iskreno, jos sam utucen

Link to comment
Share on other sites

Auu deglisha pa gde poraz od poslednje ekipe u ligi koja igra bez centra. Dobro jes da niste izgubili od bota kao Vulfio onomad , al opet iznenadjenje.

 

Lele kakav tim ima Midzet:classic_unsure:  Vezali smo i 3.pobedu, sad protiv shampiona Zoruleta bice jebeno , po 4 meca Harden i PG.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jbg, da smo imali 2ass vise i 2TO manje (sbbkbb naravno, glupost, al da predstavim da je lako moglo na drugu stranu i da nije bas rezultatski debakl) bilo bi obrnuto..

 

   Takva je liga, povrede, raspadi, nema pravila, bitno je da smo nakon 4. kola 9ti i dalje u PO zoni , posle 2 razbijanja razbili su nas 2 puta jbg... Meni je ovaj poraz tesko pao iskreno, a Maksa je bas utucen, jutros mi pise da ga vise tim ne zanima...

 

  Ja ne bih ocajavao. Pokupio sam Duncana Robinsona, momka sa Floride i KCP-a koji su vec odmah dali solidan doprinos... Sutnuo sam i Brunsona, a i Cedi Osmanu se klima mesto u timu. Jebe me posao pa ne mogu da se posvetim bas FA kako treba, ali vec sam krenuo u remont tima. Enes za ovako bedne minutaze nesto i isporuci, nadam se da ce uskoro doci na 25min i da ce biti tu uvek oko flerta za DD...  Dugo smo ga cekali. 

 I pored svega bi dobili da je Obrva imao pristojnu nedelju. Sem blokada nista nije donosio, samo je kvario % pa cak i bacanja, a sjebo me je gando za turnovere. 

Link to comment
Share on other sites

Čestitke Viniju, surov tim ima. Ja bih se izvukao sa pristojnim porazom da sam imao koji meč više, a ne manje od protivnika. Uzdao sam se da će Garland, Smart i Poole (koje govno od igrača in real life, btw) da mu pokvare FG%, što se i desilo, ali malo je falilo jer ja imam mrtvaka DeRozana koji me ubio ranije a i inače imam low FG% ekipu. Ne znam zašto sam uzeo Turnera umesto nekog trojkaša sa FA, ah da, zato što su ostali sve dunsteri na FA. 

 

Sad protiv Makse i oriđinale priveska, morao bih makar protiv njih da dobijem FG% kategoriju. Pokupih sa FA Marvina Williamsa, moju staru uzdanicu iz šampionskih sezona, valjda je ostalo nešto vatre u tom lešu.

Edited by Chaos Is Me
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sjajan potez izbacivanje igraca sinoc. FG dobijen, TO nereseno, na kraju 10-1-2. Polako stizem uinija. Sledeci na redu za samaranje je Borivoje. 

 

Dajte bre neki 2 za 1 trejd da se odradi da ubacim Batuma sa IR. Bukvalno bih za bilo kog bezveznjakovica odradio trejd. 😄

 

 

 

 

Edited by Itachi Uchiha
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Itachi Uchiha said:

Sjajan potez izbacivanje igraca sinoc. FG dobijen, TO nereseno, na kraju 10-1-2. Polako stizem uinija. Sledeci na redu za samaranje je Borivoje. 

 

Dajte bre neki 2 za 1 trejd da se odradi da ubacim Batuma sa IR. Bukvalno bih za bilo kog bezveznjakovica odradio trejd. 😄

 

 

pa ne možeš da odradiš trejd ako imaš ineligible igrača na IR

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nova DD zverina Hejz. Samo da isutiraju Fejvorsa iz ekipe, vreme je za tank gospodo. Moramo da mislimo na buducnost. 

Redis je odigrao sasvim pristojno za fantazi u poslednje dve tekme. Kako ce tek Fulc da kida u nastavku, on je decko sa dosta stila. Na kraju je imao klac momenat za pobedu oteo loptu Bilu i dao poene 2+1. Vrlo zadovoljan sa 11. pikom. 

Link to comment
Share on other sites

Kako sam ovako ubedljivo pobedio, ni sam ne znam...

 

Bez 4 igraca, sa BABA Russ-om koji em odmara em je imao ocajne %fg  (kao i Tatum), dao sam im tri dana prednosti sa Kur(u)c(s)em, dva sa Ferguson 😄

 

Dapace, pisu se samo CAT 😴

 

btw1 , od kako je MichR dobio po picici, poceo da igra, dok se LVert kao i prethodne sezone povredio, ali dobro(TM) , mi smo jedna ekipa, tako da je Magicnom oprosCeno .

 

btw2, nije los ovaj regeBowman, posluzice , 19p za poluvreme ( moze neki video za njega da postavis @Zvezdinho  Dankeeee)

 

Sad protiv ovih, ni sam ne znam sta su I ko su 😛

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, delgado said:

Koliko god me boli ovaj poraz jer eto u 1/4 Davis je imao 5ass i falilo nam je 2 da preteknemo, a imao je i Debeli 4 TO vise, i Davis i KCP su do kraja redjali samo TO bez ass.

 Znaci po 2ass i 2 TO su falila da bude 8-4-1 za nas.. Bolan, bolan poraz, ali cestitke Debelom, nema sta, imao je dosta osakacen tim ove nedelje i odsustva Vesbruka pa je uspeo da nesto izlesinari i da skupi svoje gubavce da nas dobiju...

 

 

Hvala brate Delgisha na cestitkama ... I mala digresija, da ste imali dva TO manje bilo bi 6-6-1  , sto sam iskreno i ocekivao kako je AD kreno da deli ass kao Nesh iz prime-a😄

 

 

Nastavlja se surova borba za opstanak sa izvesnim krajem i povratkom u B ( doduse samo na par meseci dok se ne izvrsi fuzija 😄 )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...