Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Debeli i ovako osakacen povredama i sa ne bas sjanim timom vodi, na kraju ce verovatno i dobiti minimalno ili ovako

 

  Maxa mi psuje i dalje svako jutro svi na spisku i Brogdon me jebe za Kantera, ljudi ovo je loodilo liga, povrede/FA/desavanja/trejdovi ovde/u ligi, svasta je moguce, bitno je samo preziveti i drzati se u ovoj pustinji, u ovom divljem zapadu fantazija. Ajde sto me Maxa jebe, legit, ali sta oce ovaj mali sto je tek usao u A ligu pa se nesto kurobeca. 

 

  Prvi pikovi kao sto su recimo Ajton ili Kolins su drogosi pa nisu dostupni na 25 utakmica, Enesa polako uvode u ritam i kako moze ista da uradi za ovako malo minuta, bice to dobro. Duga je sezona, bice potrebno tjela, da svakako nije za pika druge runde, nije, realnost je neka 4. po igrama ce biti 6-7 mozda, ali recimo slicnu stvar je uradio i Maxa kad je u 2r uzeo Noela u sezoni 15/16 tako da... I ti Maxo, da prestanes da jedes govna, molicu. Nego idi mi iskopaj neke bolje FA, ovo vinijevo hriscanscko drvo i Bruce Brown takodje vinijev nista ne znaju..

 

  Strasno @uini koliko je Maxa opterecen tobom kad uzima sa FA samo igrace koje si ti bacio, racuna i ako su bili kod tebe dobri su.

Edited by delgado
greska
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Moja ekipa je svake nedelje uzasna i drzim se samo jer igram protiv jos uzasnijih timova  kaze Brogdon aj videcemo jbga, ako je tako, ko ga jebe sto je tako 😛

Cak je i Maxa mislio kako smo krenuli prvih dana bice lagana pobeda kad ono medjutim, jbg to ti je fantazi, a svi danas igraju fantazi, ovo je jedna od worldWide najjacih fantasy league u svetu... 

 

   Ja sam probao sa ovim Duncanom Robinsonom, momkom iz Majamija, deluje da moze da vec ove sezone isporucuje legit brojke. No, videcemo.

 

   Nego, sto je slobodan Matis Thybulle, zar on nije kod Wooka 😕 

  

 

  

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...