Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

5 minutes ago, vladaboss90 said:

 

6 licnih, desava mu se vec drugi put ove sezone...

ono što je meni čudno je što niko od ovih drugih visokih ne profitira

 

Markkanen 32, WCJ 20, Young 25 min a to su jedina tri PF/C koja su igrala, Kornet i Gafford DNP

 

očigledno igraju sa nekim petorkama sa 4 beka, ili tipa Hutchinson i Satoransky na 4, a Markkanen/Young na 5

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, djole said:

ono što je meni čudno je što niko od ovih drugih visokih ne profitira

 

Markkanen 32, WCJ 20, Young 25 min a to su jedina tri PF/C koja su igrala, Kornet i Gafford DNP

 

očigledno igraju sa nekim petorkama sa 4 beka

 

Pa izgleda, verovatno je Markanen igrao centra dosta s obzirom da su igrali sa Baksima

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Zvezdinho said:

Midzet postao najveci smarac, drezdi celu noc i kupi igrace u sekundi.

 

Kako me je brat Aron izdao nocas, prvi put igram Arona plus i on me samo izda i prvi put izadje minus.

 

I bilo je vreme da se ta stetocina preseli na klupu I ne uzima minute SiSi-ju 😴

 

2 hours ago, uini said:

ne bih da se hvalim ali imao sam i bolje 

 

stvarno su strava odigrali svi, nije mi samo jasno zašto je WCJr igrao svega 20 min 

 

Naravno da si imao bolje ... Svi tvoji du odigrali utakmice sezone protiv mene😴

 

U medju vremenu, DSJ poceo da igra 😁

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Zvezdinho said:

Vuk aka  dizem igrace u 1 ujutru i jednu desetinku aka pisem na forumu u 3 sata ujutru. Matic je u stvari Vucic , on uospte ne spava:s_d:

Jaka mudrost dici igraca kad pocnu mecevi i posle otici na kuntanje...ne pada mi na pamet da provodim budan noci kao ti. Pogledam nekad sta se desava, ako ustanem nocu do WC-a, ali to retko : ) Obicno sacekam jutro : )

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djole said:

ono što je meni čudno je što niko od ovih drugih visokih ne profitira

 

Markkanen 32, WCJ 20, Young 25 min a to su jedina tri PF/C koja su igrala, Kornet i Gafford DNP

 

očigledno igraju sa nekim petorkama sa 4 beka, ili tipa Hutchinson i Satoransky na 4, a Markkanen/Young na 5

 

Gledao ja sinoć, na par minuta do kraja, petorka: Archi, White, Dunn, LaVine i Markkanen. 😁😂 

Oplak'o sam kad videh, i to protiv Giannis-a, koji pivotira i kuca u reketu preko cele te postave, kao primetime Shaq. 😂😂😂

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Ispravka
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Wook said:

Ne bih vise menjao san za fantasy ni u ludilu. 

 

Jutros kucam Anthony i vidim da je dignut pre 5-6 sati...

 

To bdenje je za ove mladje i Zvekija.

 

1 hour ago, Wook said:

Jaka mudrost dici igraca kad pocnu mecevi i posle otici na kuntanje...ne pada mi na pamet da provodim budan noci kao ti. Pogledam nekad sta se desava, ako ustanem nocu do WC-a, ali to retko : ) Obicno sacekam jutro : )

 

 

Pomisliće neko da si ozbiljan .

Link to comment
Share on other sites

Hteo si da kazes niko vise ne pada na tvoje pokusaje prevare :s_d: U zeznutoj si situaciji, a niko ne zeli igrace koji igraju 1/8 samo 2 meca ,plus ovima iz prva 4 mesta nije u interesu da udjes u 1/4 i da te pojacavaju jer posle uinija, midzeta ako se plasiras u PO imaces najjacu ekipu. Jedino da izmuljas sa vec vidjenim B ligasima al znas da takvi trejdovi tesko prolaze bez no pasaran:s_d:

 

BTW ladno cu da izgubim od Bore:classic_unsure: Boro opet sam ti izbrisao PM konverzaciju za trejd, kekekeke:classic_happy:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zvezdinho said:

Hteo si da kazes niko vise ne pada na tvoje pokusaje prevare :s_d: U zeznutoj si situaciji, a niko ne zeli igrace koji igraju 1/8 samo 2 meca ,plus ovima iz prva 4 mesta nije u interesu da udjes u 1/4 i da te pojacavaju jer posle uinija, midzeta ako se plasiras u PO imaces najjacu ekipu. Jedino da izmuljas sa vec vidjenim B ligasima al znas da takvi trejdovi tesko prolaze bez no pasaran:s_d:

 

BTW ladno cu da izgubim od Bore:classic_unsure: Boro opet sam ti izbrisao PM konverzaciju za trejd, kekekeke:classic_happy:

Verovao ti, ili ne, nikom ne šaljem ponude, već meni stižu. Gledam i to 1/8 F. Gomila timova ima po 2-3 meča, samo par njih x4. tako da, ili pokojnik, ili pukovnik. Možda ispadnem, a možda se uguzim u plej of i onda opet odem do sf-f. Ako bi prošao to 1/8 F, kasnije bih imao više nego solidan raspored.

Da bacim jedan :Hail:za Bledsoa. 

Link to comment
Share on other sites

Kad se setim koliko dugo sam ga drzao u ekipi prosle sezone cekajuci da potpise za nekog i sad ga ove sezone fantasy Vucic koji uopste ne spava pokupi :classic_sad: I to uopste nije slucajno, Vucic kad je pocinjao bio je ppv, a fantasy Vucic je ppf-prvi potpredsednik fantazija iliti coowner lige.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...