Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

7 minutes ago, uini said:

alo bre matiću, tačno me neka nelagoda probudila kad on diže mela u tri ujutru 

Fantazi miri ljude vreme je da Melo i ja postanemo drugari ! 
Doduse vec vidim kako ga sutiram za 2 nedelje posto pizda ne moze super Maria da izbaci iz rotacije, POrland ima skor 5/15 i cutuju Me7a..
Ali od danas #teamMe7o ide na avatar kao znak pomirenja.
Ps: dosta sto sam ti dao tog Jonesa, posto sam verovao Brogdonu na rec da je kesa pa ga nisam ni gledao i sutnuo odmah u 1.00

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ps: dosta sto sam ti dao tog Jonesa, posto sam verovao Brogdonu na rec da je kesa pa ga nisam ni gledao i sutnuo odmah u 1.00

Ovo je danas ukrao talenat Bejnsu izgleda, jedino tako mogu da objasnim situaciju. Mada i dalje deluje kao da ne zna o cemu se radi, nema sanse da odrzi bilo kakvu solidnu produkciju.

 

Just now, Drakaris said:

Imace Melo minutazu. 14 pts, 7 skokova, 2.7 trojke. 

Career high mu je 2.3

Edited by Malkolm Brogdon
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Prvo sto ovo nece da se desi, drugo sto veci usage ne podrazumeva veci broj trojki.

 

Carmelo nije u fazi karijere gde ce da postavlja career high u bilo cemu na nivou sezone.

Realno, Karmelo nije iz igrackih razloga do sad bio bez kluba. S druge strane mu je toliko ocajna konkurencija na PF-C da bi bilo pravo cudo da ne uzima 13-14 suteva. 

On je tu doveden da bi sirio igru, znaci u pitanju su trojke. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Realno, Karmelo nije iz igrackih razloga do sad bio bez kluba. S druge strane mu je toliko ocajna konkurencija na PF-C da bi bilo pravo cudo da ne uzima 13-14 suteva. 

Ma cista zavera, jasno je da liga ima nesto protiv njega.

 

Bio je bez kluba zato sto je delusional i ne zeli da prihvati da je role player djubretar u ovoj fazi karijere, a ne neka zvezda koja se smeje na pomisao da treba da ulazi sa klupe.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Portland je ocajan, mislim da sam bas jjutros pisao da ce morati da pojure Morisa posto im ocajnicki treba pf. Hezonja i Toliver su smesni cak i Melo iz Hjustona je igracina za obojicu; little ima potencijala ali daleko je od neke sigurne role. Ocigledno su dovoljno ocajni da dignu Mela i da dobije finu ulogu; sumnjam da ce da salju Cja za neko krilo; a Baze valjda do decembra ne mogu da trejduju...
Brogdona dosta sa anti Me7o propagandom ! Melo is lord ! kako me puni Colby zasluzio sam poklon u vidu Mela.

Link to comment
Share on other sites

Protiv nas je bilo najbolje timsko vece. Ovo od sinoc je smejurija.  Cini mi se oko 45 skokova, 40 ass, preko 165 poena, 3 DD, 1 TD... 

 

Usercina 🙄

 

 

maticu dropuj mela i uzmi laBambu. 'nas ti kaki je to potencijal ejj !!! 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...