Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 hour ago, John Dies at the End said:

..

 @LayupFromTheMidget

Matic kao da je hakovao sistem... Kada si samo uspeo da pokupis Babmbu 😴

 

 

u čemu je fora sa bambom no.5?

pomislio sam da se vučeviću nešto desilo, kad on živ i zdrav

 

mo je na nekim minuti-restrikcijama a ionako sa vučevićem ne može da dobije više od 15min

pri tome ima užasan fg%, verovatno i ft%, nisam gledao

 

doduše, mlati ove banane u buljucima ali ne vidim nikakav naročit upside ako ne trejduju nikolu a to se priča već 3 godine minimum ( :

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wook said:

Aj procitaj ponovo sta je covek napisao.

Pa koje su resenje imali pre Bambe, ja se ne secam. Sem ako ga ne bi trejdovali zbog velikog Bizmeka. Samo je prosle sezone na pocetku bilo reci da bi mogao biti trejdovan, ali je sabio sezonu i igrao na ol staru nivou i otkazao moguci trejd. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

u čemu je fora sa bambom no.5?

pomislio sam da se vučeviću nešto desilo, kad on živ i zdrav

 

mo je na nekim minuti-restrikcijama a ionako sa vučevićem ne može da dobije više od 15min

pri tome ima užasan fg%, verovatno i ft%, nisam gledao

 

doduše, mlati ove banane u buljucima ali ne vidim nikakav naročit upside ako ne trejduju nikolu a to se priča već 3 godine minimum ( :

Tai rad, prvo sam skocio na roto da vidim sta je sa Vucevicem. 😄

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nakon predloga svog coownera da analiziram prethodnu nedelju, a na njegovu konstataciju da je uini "usercina raspala" jelte, resih da pregledam tok duela. Na osnovu svega pregledanog mora da konstatujem da je degli zaista upravu.

 

tako da povlacim cestitke uini usercino! 

 

nahebo si u plejofu!

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maXa88 said:

Nakon predloga svog coownera da analiziram prethodnu nedelju, a na njegovu konstataciju da je uini "usercina raspala" jelte, resih da pregledam tok duela. Na osnovu svega pregledanog mora da konstatujem da je degli zaista upravu.

 

tako da povlacim cestitke uini usercino! 

 

nahebo si u plejofu!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uzeo bambu za danas samo posto sam u frci zbog retardiranog rasporeda ono kukaju za istog... Koji je vec par dana na FA....
INace sto se tice trejda vucka jurice Orlando to 8 mesto, prva 6 su se vec sada  7 i 8 su otvoreni doduse za 7 dajem malu prednost Bruklinu....
Ajmo Bamba 3 banane danas da tu imamo zalihu, smrt ovome sto je pravio raspored jebalo ga odmaranje janisa 4 dana.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...