Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 hour ago, Mile1 said:

maticu nije los ovaj boucher

Rekoh ja odmah zver. Razbija stocks, uhvati koji skok i ove trojke kao bonus.
Skoro da je do kraja pokrio Ibakinu produkciju koji je bio medju 100 dok nije postao muerto... Ajde slepci hocu out Ibaki da mogu da rotiram.
I Ronda ce biti solidan
Ova blokada na Harelu dobar indikator da ima i opasna muda

 

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Za ovog se znalo jos prosle sezone da je fenomenalan bloker. Al Matic drezdi na rotu i kupi igrace. I trazi sve i svasta za njega.

 

Nego veceras duel dva centarska superstara Bejns vs Dejvis.

 

Procke sta ti rade ovi dobri ljudi opet.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zvezdinho said:

Cemu se ti nadas bez bukvalno krstenog centra.

 

Sta trazis za Bejnsa? :s_d:

 

P.S: u osnovnoj skoli, postoji predmet koji se zove srpski jezik ( nekada srpsko-hrvatski jezik i knjizevnost)  u okviru istog, lekcije  sarkazam & ironija :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Magia said:

 

Nije ti bilo dovoljno 2 povredjena igraca prvog dana duela, od kojih je jedan top 20 na rateru? Ccc

E pa necemo tako, meni se povredio Hejz i najbolji igrac tima ima ove nedelje dva meca. A Jang koga je Zveki propustio na draftu ima ove nedelje 4 meca. Zveki me bas ostetio, prvo propusti Janga, pa zatim dropuje Satoranskog, da bi u Lavrnjinom timu protiv mene pruzio partiju karijere. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa definitivno mu je ovo najbolje, ako je vec rovit i igra kao govno da ga stavi na IR, pa da se nada da ce da se oporavi i digne trojke na 3 i procenat na 40%.
Ovo do sada je FA produkcija, SImons za koplje ima bolju produkciju a do juce bio FA.
Mene za Adamsa nerviraju ako je vec rovit bolje da su ga odmorili 1/2 nedelje da bude fit nego ovakav skapan da cas igra cas ne.
izgleda ce kesa Len napokon na klupu a Jones u startnu, da li je to jos 1 ubod:smiley33:

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Videcemo ko ce iz Buksa da uzme delove Krisove produkcije, da li je to Pat, Donte ili Brown nemam pojma.

Ima ih previse tu, mi smo razmisljali da skupimo nekog ali je Bud surov, onaj ko pogadja suteve ce dobiti minute na svakoj tekmi, tesko da ce bilo ko biti konstantan. Tu je i lesina Vesli Metjuz i stari Korver.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...