Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

ne skidaju gaće maxa i delgado kad dadnemo koš, hoće i blokade da uzmu pohlepnici. ali nema veze, danas slavimo frenkija

 

Frank Ntilikina drives the lane against the Dallas Mavericks (2019)

szdh6zt2.jpg

 

 

 

Very rare 18th century portrait of a French knight

YUIDs61.jpg

 

fX94AHT.jpg

 

 

 

 

nije dobar toni dejvis

mekolum je mala slina

šta je dobro, šta nam treba,

frenki frenki nilikina!1

Edited by uini
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, maXa88 said:

Uini  izgleda da ti je zveki hakovao nick!!! 

 

Daj prijavi to tamo. Vidi samo kako prosipa glupe fore od ranog jutra 

 

Ili su ovo ipak udruzene snage bore i  woocine??!

 

opa, izašao si iz depre čim imaš 5-6 kolona, ako ako (:

Link to comment
Share on other sites

A ipak si ovo bio ti? Nemo' da se brukas vise 

 

Vidim kurcis  svojim supertimom, pravis cool brojke, biras jebacke FA, nemas ludog delgada a nisi u stanju da uzmes vise od 7 kat.  ccc

 

Trebalo bi pre ti da budes u depri nego ja. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, maXa88 said:

A ipak si ovo bio ti? Nemo' da se brukas vise 

 

Vidim kurcis  svojim supertimom, pravis cool brojke, biras jebacke FA, nemas ludog delgada a nisi u stanju da uzmes vise od 7 kat.  ccc

 

Trebalo bi pre ti da budes u depri nego ja. 

 

nedostaje mi jedan solidan centar za svecku dominaciju. dacu ti laznog leonarda i ovog bruce wayne bobby browna za kantera. kaze delgado da su ga krstili a treba mi jedan pravoslavac u sastavu

 

edit

vidi maxo kako se moji fantazi igraci vole i postuju ♥️ to je vaznije od 6 kolona

 

 

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Zvezdinho said:

Ne znam cemu tolika euforija za Francuzchetom, jedan Raul Neto je imao slicnu partiju pa ne pravim dzevu ovde.

 

nisam smeo sve o frenkiju na nba topik, pa rek'o da raspodelim malo (:

 

Edit 

FRENKI DRVENARIJA > MATIS NAMEŠTAJ 

Edited by uini
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

nedostaje mi jedan solidan centar za svecku dominaciju. dacu ti laznog leonarda i ovog bruce wayne bobby browna za kantera. kaze delgado da su ga krstili a treba mi jedan pravoslavac u sastavu

 

edit

vidi maxo kako se moji fantazi igraci vole i postuju ♥️ to je vaznije od 6 kolona

 

 

 

 

Ja sam citao da se letos krstio u Gracanici. Vratio se svojim korenima, presao na prasece pecenje i domacu brlju sto se i vidi iz prilozenog.  Sinoc bio na proslavi Mitrovdana u Cikagu.  Imas na storiju  kod njega snimak sa Bajom kako pevaju Boga moli za Kosovo i za zdrvlje Putinovoooo

 

 

Elem, zveki se  vratio korenima takodje.  Polu covek polu reklama, zajebao i DJ Zeksa kad su promicije i reklame u pitanju. Treba mu dati poseban topik da gostuje kod samog sebe  pa da sveti topik malo prodise. Jos i kad se vucina ukljuci nastane sveopsta tarapana od likova koji ce za 3-4 dana biti na nivou uinijevog Kolinsa

 

 

 

 

 

Edited by maXa88
  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Pisi Maxo sto vise, jer kad ne pises uplasim se da te je zena ispampulecala oklagijom u vugla. I hoce li biti to ta sezona Makso. Uzmi Maxo prvu titulu, prvu titulu, prvu titulu. Jadan delgado mora da vadi prosek vasem timu po titulama svake sezone. Kod nas oba coownera imaju i titule i vise finala.

 

Al dobro ti vadis prosek svojim postovima kad nema titula.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Pisi Maxo sto vise, jer kad ne pises uplasim se da te je zena ispampulecala oklagijom u vugla. I hoce li biti to ta sezona Makso. Uzmi Maxo prvu titulu, prvu titulu, prvu titulu. Jadan delgado mora da vadi prosek vasem timu po titulama svake sezone. Kod nas oba coownera imaju i titule i vise finala.

 

Al dobro ti vadis prosek svojim postovima kad nema titula.

 

 

Ma ja krenem da pisem i onda vidim zvekijev post, pa opet pocnem kad ono vuk. Taman  se setim sta sam hteo kad se i bora ukljuci i vise ne znam da li sam posao ili sam dos'o?!? Ludnica sta vas trojica radite

 

Elem, uvek sam u vrhu, nikad u Dvabi, za mene nikad nije morala da lobira gej mafija (uini i degli xexe) da se fuzionisem i vratim medju fantazi azdaje, nisam igrao cipiripi kup prethodne dve godine. Sve u svemu medju top 5 fransiza, nesto kao kouc Pop i Sas 🙂

 

A i to sto ste ti i tvoj vlasnik fransize osvajali bilo je za vreme dok se jos igralo na sljaci, a i sam znas da se roland garos i ne ceni mnogo u fantazi svetu. 

Edited by maXa88
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...