Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

polako, reci maxi da ne ide sa posla, moji se već dva dana raspadaju 

 

5 hours ago, Magia said:

Ja dobijam rizik od Mica koji je povredljive prirode, sklon faulima, igra za ludog trenera i jos ludju fransizu (izuini Uini). Za sada ove sezone nista nije pokazao.


Debeli dobija Leverta koji je drugi lik u Bruklinu i donosi sve kategorije, plus je Irving povredljive prirode pa lako moze postati i prva opcija u nekom delu sezone. 
Plus dobija Olynyka koji je C kakav mu i treba- lik koji ima poene,ppm, 3pm a ne potencijalno najboljeg blokera lige- kategoriju koju ni protiv koga nece osvojiti.

Ja dosta rizikujem ovim trejdom (narocito sto sam ovu dvojicu mogao da trejdujem i za boljeg igraca od Mica) ali se nadam da ce se Niksi koliko toliko urazumiti a Mic vratiti u nekom delu sezone u proslogodisnju formu.

 

Dajem konstansost zarad potencijala, pa da vidimo.

 

ne znam da li će zaddu trejd uraditi posao ali znam da nikada (iako mi treba centar) ne bih dao ni samog leverta za mitch loba. 

 

jedan od većih problema koji niste pomenuli jer verovatno ne gledate tekme, je da fizdale više ni pnr ne igra, zato se raspadaju i mitch i randle. ali je zato uvrteo u glavu da je randle neki lebron jbmli ga ili makar griffin pa organizuje napad 

 

verovatno će jednom pustiti mitcha da igra ono što zna. ipak, nisam siguran da će biti blizu leverta 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, delgado said:

 

  Tako je Boro, kad god ne mozes s nekim da diskutujes kako treba stavi na ignor. Na kraju ces se dopisivati sam sa sobom na forumu, kao sto si vec odavno i poceo.

 

 

 Aman prestani da ljudis nudima FA igrace u trejdove 2+1 da uzmes nesto boljeg igraca od tog tvog. Na kraju ga uvek dropujes.

 

    Nije ni cudo sto su Wook i Bora draftovali u prvoj rundi 2 drogirana goveda. Oni su bukvalno fantazi-zlo i podzemlje ove nase svete igre. Zajedno sa jebenim Zvekijem.

 

 EDIT : Vini nas je toliko rascmario posle par dana da je Maxa vec poceo ranije da izlazi s posla koliko je nervozan i dobro mu dodje vikend i neradni ponedeljak da dodje sebi, i da se pripremi za narednu nedelju. Od igraca ocekujem da do kraja nedelje samo pokazu pomak u igri, da nesto pridodaju u boxscore da se spreme za narednu nedelju. Ovaj duel je odavno zavrsen i verovatno ce biti 11-1-1, a moguce i 12-1-0 ako Luka napravi TD. Meni je cast izgubiti od uinija ovako, ali Maxa sve ovo lose podnosi..

Je l' pijes redovno, ili se drogiras?

 

Da ti prosle godine nisam dao za mrtvog Kapelu ( koji me izdao u SF) Ibaku, Milsapa i Hutchinsona, koji je bio starter i imao cak i DD meceve, paju bi ti sad bio ovde. Mozda samo kao Zveki, da budes prilepak nekoj A fransizi.

Edited by Wook
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, delgado said:

 

  Tako je Boro, kad god ne mozes s nekim da diskutujes kako treba stavi na ignor. Na kraju ces se dopisivati sam sa sobom na forumu, kao sto si vec odavno i poceo.

 

 

 Aman prestani da ljudis nudima FA igrace u trejdove 2+1 da uzmes nesto boljeg igraca od tog tvog. Na kraju ga uvek dropujes.

 

    Nije ni cudo sto su Wook i Bora draftovali u prvoj rundi 2 drogirana goveda. Oni su bukvalno fantazi-zlo i podzemlje ove nase svete igre. Zajedno sa jebenim Zvekijem.

 

 EDIT : Vini nas je toliko rascmario posle par dana da je Maxa vec poceo ranije da izlazi s posla koliko je nervozan i dobro mu dodje vikend i neradni ponedeljak da dodje sebi, i da se pripremi za narednu nedelju. Od igraca ocekujem da do kraja nedelje samo pokazu pomak u igri, da nesto pridodaju u boxscore da se spreme za narednu nedelju. Ovaj duel je odavno zavrsen i verovatno ce biti 11-1-1, a moguce i 12-1-0 ako Luka napravi TD. Meni je cast izgubiti od uinija ovako, ali Maxa sve ovo lose podnosi..

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wook said:

Je l' pijes redovno, ili se drogiras?

 

Da ti prosle godine nisam dao za mrtvog Kapelu ( koji me izdao u SF) Ibaku, Milsapa i Hutchinsona, koji je bio starter i imao cak i DD meceve, paju bi ti sad bio ovde. Mozda samo kao Zveki, da budes prilepak nekoj A fransizi.

 

Cekaj stani... On sada nije prilepak? 😜

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

 

 

Panticu, ae na kafu, da dogovorimo tog Bejnsa 😁

 

Debeliiiiiiiii placa ( to su retki momenti kada ja placam 😁)

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 11/4/2019 at 11:30 AM, Zvezdinho said:

Gde su sad fantazeri sa komentarima  Madjija mnogo dobar, sastavio je mnogo jaku ekipu, favorit za titulu.

 

14 hours ago, Zvezdinho said:

Ono kad Debeli postaje Madjijina filijala. Debeli vec si se predao, ostade bez krstenog centra:lol_2: U ligi gde se vrti oko centara.Madjija sa ovim trejdom postaje br.1 favorit. A Debeli favorit za Madjijinog coownera sledece sezone:lol_2:

 

:Hail::Hail::Hail:

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Wook said:

Je l' pijes redovno, ili se drogiras?

 

Da ti prosle godine nisam dao za mrtvog Kapelu ( koji me izdao u SF) Ibaku, Milsapa i Hutchinsona, koji je bio starter i imao cak i DD meceve, paju bi ti sad bio ovde. Mozda samo kao Zveki, da budes prilepak nekoj A fransizi.

 

Nakon takvog trejda vrlo verovatno da bi ga ti primio. Steta sto Misko ne da Jokaru, pevao bi na svaki njegiv TD u tem Denveru plus na Jokaru...

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Wook said:

Je l' pijes redovno, ili se drogiras?

 

Da ti prosle godine nisam dao za mrtvog Kapelu ( koji me izdao u SF) Ibaku, Milsapa i Hutchinsona, koji je bio starter i imao cak i DD meceve, paju bi ti sad bio ovde. Mozda samo kao Zveki, da budes prilepak nekoj A fransizi.

 

  Bold - poceo sam da smanjujem polako, dosta je bilo zajebancije i oduska, sad je vreme da podignem svoj zivot na visi nivo 😎

 

    Jbg, trejd je bio posten, pucao si na trofej i svakako ti je Capela bio logicno resenje i otvorio si jos 2 slota. Ali, da si mnogo puta zajebao Gagu (hmm) i mnoge, to stoji. Milion puta si nudio FA igrace u trejdove, da bi ih posle dropovao.

 

   @uini Hassan me malo povadio. Sruder govnar da je bacio jos 1 asist, verovtno bismo resili DD-ove. Skokevi koji su trenutno pod nasim "vlasnistvom" su i dalje 50-50, mozda su aktivna bacanja i trojke, ostalo si sve odavno obezbedio.

 

   

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, djole said:

Delgi brate moj, kad nam se vraća Kanterica?

 

 Trebalo bi uskoro, poceo je da se sprema, pa polako. Svi ga nesto pljuju, hejtuju, ismevaju me svi sto sam ga uzeo u II rundi, a ja bas verujem da ce da kad uhvati formu krene da kida, covek je i prosle godine dok je Nurk bio citav doprinosio lepo s klupe i uvek je za svojih 25min umeo da odradi lagano dabldabl, da se nahvata ofenzivnih, pogadja dobro bacanja, a jedini je krsten centar u Bostonu...   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uini odavno resio ovaj duel. Sad moze da uziva do kraja nedelje. Veliki je to as, nema sta...

 

Kanter postaje mitsko bice. Svi su culi za njega ali ga niko nije video kako igra. 

 

Prosto  me sramota kad   vidim sta smo sve imali u ponudi u drugoj rundi a kakvog  debelog gmaza smo birali. 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

O jbt. skinite mi se više sa tim prosecima i rater-ima nakon 5 mečeva.

 

Gordon odigrao 2 katastrofalna meča na startu, odakle i prosek.

Hunter će biti jedini siguran starter u Atlanti, tokom čitave sezone (uključujući vodeći duo).

 

Inače, glasajte kako hoćete, ni ja nisam u sjajnoj situaciji, te bukvalno stavljam svoju glavu u torbu ovim trejdom (jer Collins situacija), a ni rezultati na startu mi ne idu na ruku. Ali volim da bacim kocku, to je nekad jednostavno jače od mene. 😁😎

 

Drugo, Zion-a možda budem čekao do polovine decembra, a i sam si pisao kakav je rizik sa povredama.

 

To je to, I'm done, što se ove teme tiče. 😊

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Dodatak
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...