Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 minute ago, Zvezdinho said:

Ono kad Debeli postaje Madjijina filijala. Debeli vec si se predao, ostade bez krstenog centra:lol_2: Madjija sa ovim trejdom postaje br.1 favorit.

 

Kupim fore od tebe... Ako ispadnem, postajem co-owner Magiji 😴

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Jao bre debeli prvo si reachovao Mitcha a sada ga dajes cheap 😕 bolji meni tatuma da si dao

 

Ja sam nacelno prihvatio ponudu za "Skvoju" ... Cekam samo da i ti potvrdis 😴

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Ono kad Debeli postaje Madjijina filijala. Debeli vec si se predao, ostade bez krstenog centra:lol_2: U ligi gde se vrti oko centara.Madjija sa ovim trejdom postaje br.1 favorit. A Debeli favorit za Madjijinog coownera sledece sezone:lol_2:

Madjija je u TOP4 po jacini sigurno. Kao takav, sigurni PO ucesnik. Hteo je da se otarasi Leverta koji ima samo dva meca u 1/4. Debelom PO nije ni bitan, jer se bori za opstanak, mada ce to bez centara ici malo teze. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Madjija je u TOP4 po jacini sigurno. Kao takav, sigurni PO ucesnik. Hteo je da se otarasi Leverta koji ima samo dva meca u 1/4. Debelom PO nije ni bitan, jer se bori za opstanak, mada ce to bez centara ici malo teze. 

 

Ja sam i do sada igrao bez C 😴

 

 

Just now, LayupFromTheMidget said:

Daleko je sekvoja ti si tek stek opcija, imam prioritete 😂😂

 

Necu bas da cekam toliko dugo 😜

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Wook said:

Pravi primer bratskog trejda. Ne može da se vetuje, a jasno je ko je na dobitku.

 

Zbog cega? Sta je to meni doneo MR u dosadasnja tri kola? Koliko dugo da ga cekam, da ispadnem kao Zveki pre par sezona ( nije iskljuceno da cu i ovako opstati)..

 

Ja sam odradio draft kako sam odradio, MR je bio jedini C i blokade nikada necu dobiti protiv nikog... Sa LVertom dobijam  malo bolji ppm, poene i nista manji broj skokova, za sada...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Zbog cega? Sta je to meni doneo MR u dosadasnja tri kola? Koliko dugo da ga cekam, da ispadnem kao Zveki pre par sezona ( nije iskljuceno da cu i ovako opstati)..

 

Ja sam odradio draft kako sam odradio, MR je bio jedini C i blokade nikada necu dobiti protiv nikog... Sa LVertom dobijam  malo bolji ppm, poene i nista manji broj skokova, za sada...

Imaš sad bukvalno nula centara. 

 

Eto prilike da od mene uzmeš Lopeza. Taman na ovu tvoju kompoziciju. Nema skokeva, ali ima gomila banana i trojki. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Zbog cega? Sta je to meni doneo MR u dosadasnja tri kola? Koliko dugo da ga cekam, da ispadnem kao Zveki pre par sezona ( nije iskljuceno da cu i ovako opstati)..

 

Ja sam odradio draft kako sam odradio, MR je bio jedini C i blokade nikada necu dobiti protiv nikog... Sa LVertom dobijam  malo bolji ppm, poene i nista manji broj skokova, za sada...

 

A nije ti odgovarao TT, pride si ga tražio nekoliko puta, a ja ti rekao može glava za glavu, daj Mitch Rob-a. 😊

 

A mogao si i obojicu da ih imaš, videćeš tek koliko si se tu prevario. 😀😁

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

A nije ti odgovarao TT, pride si ga tražio nekoliko puta, a ja ti rekao može glava za glavu, daj Mitch Rob-a. 😊

 

A mogao si i obojicu da ih imaš, videćeš tek koliko si se tu prevario. 😀😁

 

Kako sam mogao obadvojicu da ih imam kada si mi nudio TT za MR?

 

A da, CP3+TT za Russ-a, zaboravio 😴

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja dobijam rizik od Mica koji je povredljive prirode, sklon faulima, igra za ludog trenera i jos ludju fransizu (izuini Uini). Za sada ove sezone nista nije pokazao.


Debeli dobija Leverta koji je drugi lik u Bruklinu i donosi sve kategorije, plus je Irving povredljive prirode pa lako moze postati i prva opcija u nekom delu sezone. 
Plus dobija Olynyka koji je C kakav mu i treba- lik koji ima poene,ppm, 3pm a ne potencijalno najboljeg blokera lige- kategoriju koju ni protiv koga nece osvojiti.

Ja dosta rizikujem ovim trejdom (narocito sto sam ovu dvojicu mogao da trejdujem i za boljeg igraca od Mica) ali se nadam da ce se Niksi koliko toliko urazumiti a Mic vratiti u nekom delu sezone u proslogodisnju formu.

 

Dajem konstansost zarad potencijala, pa da vidimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zveki ne igra Winslow a ti dropovao Duncana to samo tebi moze da se desi....
Ma reachovao je debeli opasno to sam i na draftu rekao ali 10/6/2 za 18 minuta ne bih rekao da podbacuje. Baja u 18 minuta je verovatno u top 10 u blk. 

On gore od ovog ne moze, jedino Fiz retard da mu udara DNP a mislim da bi ga zrtovali u Gardenu u tom slucaju. Mislim za Veto nije ali fino je prosao Magija ovde, sada ima 3 mlada C plus Lyles nista jos jedna suma bukvi na c/pf....

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

Ignore je mama! 😉

 

  Tako je Boro, kad god ne mozes s nekim da diskutujes kako treba stavi na ignor. Na kraju ces se dopisivati sam sa sobom na forumu, kao sto si vec odavno i poceo.

 

7 hours ago, Wook said:

Zezam se ja sa Maticem. Vec sam mu jednom dao Gobera i IT za Janisa.

 

Kavaj je sa sve odmaranjima oko 10, plafon 15. Kad se gleda prosek po mechu, tu je verovatno top 3, top 5 sigurno.

 

Svakako je iznad 27. mesta sa kog sam ga pokupio.

 

 

 

 Aman prestani da ljudis nudima FA igrace u trejdove 2+1 da uzmes nesto boljeg igraca od tog tvog. Na kraju ga uvek dropujes.

 

    Nije ni cudo sto su Wook i Bora draftovali u prvoj rundi 2 drogirana goveda. Oni su bukvalno fantazi-zlo i podzemlje ove nase svete igre. Zajedno sa jebenim Zvekijem.

 

 EDIT : Vini nas je toliko rascmario posle par dana da je Maxa vec poceo ranije da izlazi s posla koliko je nervozan i dobro mu dodje vikend i neradni ponedeljak da dodje sebi, i da se pripremi za narednu nedelju. Od igraca ocekujem da do kraja nedelje samo pokazu pomak u igri, da nesto pridodaju u boxscore da se spreme za narednu nedelju. Ovaj duel je odavno zavrsen i verovatno ce biti 11-1-1, a moguce i 12-1-0 ako Luka napravi TD. Meni je cast izgubiti od uinija ovako, ali Maxa sve ovo lose podnosi..

Edited by delgado
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...